Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה עדיף להתקין דיבורית לרכב - אצל החברת סלולר או אצל מתקין אביזרי רכב?

אופיר36
שימו לב! השרשור הזה בן 4690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אישית ,אני חושב שזה תלוי בעובד. למרות ש-לי היו התנסויות בשני המקרים הנ"ל

.

כשהתקנתי אצל חברת פלאפון, עשו עבודה חאפרית מאוד. את ה"+" של הדיבורית המתקין חיבר אותו ברגל של הפיוז ועקף אותו ,השאירו חוטים גלויים, זרק את המחשב וכל החוטים של הדיבורית מתחת לשטיח שליד הנהג , ואת לוח השליטה הוא שם מאחורי ההגה במקום שההגה מסתיר,דחף את החוטים מאחורי ריפוד הגג ופגם בו קלות- ואחרי כל זה, החוטים נשארו שם מידלדלים.

הכי הזוי ,שהוא חיבר לי בהתחלה את הדיבורית לרדיו :shock:, וכשהייתי מכבה את הרדיו אז גם הדיבורית נכבית, וכמובן חזרתי אליו. בהתחלה הוא לא הבין למה אני מתלונן, רק כשסיפרתי לו שאני לא יכול לדבר בדיבורית בלי לשמוע חדשות או שירים.(אז הוא צחק , כשהבין מה הוא עשה - אותי זה לא ממש הצחיק)

בסופו של דבר פירקתי כל מה שהוא עשה ותיקנתי הכל- וזה לקח לי בערך שעתיים.

לעומת זאת התקנתי דיבורית ברכב של ההורים, אצל מתקין מורשה מערכות מיגון -איתוראן, וכדומה . (דרך אורנ'ג)

עשו עבודה יסודית עם הלחמות בעזרת מלחם מיוחד ועיגונים מיוחדים ,בידודים, וכל צעד שהוא עשה לגבי מיקום הרמקול או לוח השליטה -הוא שאל אותי , בקיצור ,פשוט אי-אפשר לפספס עבודה מקצועית!:idea:

המלצה שלי, לך בזמנך הפנוי ותצפה בעבודה שלהם על מכוניות אחרות.

ובשפת העם,למרות שזה נשמע רע ,תלמד מהנסיון שלי ו- "תתגלח על זקן של מישהו אחר":twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מתקינים ויש מתקינים. יש רכבים שההתקנות פשוטות יותר ויש רכבים שההתקנות מסובכות יותר (ודורשות לפרק למשל את הקונסולה האמצעית - הרדיו והמיזוג/אוורור). יש רכבים שבאים עם הכנה. יש גם רכבים שמה שלא תעשה, ולאיזה מתקין שלא תפנה - ההתקנה לא יוצאת מושלמת (ואני מדבר מנסיון של לקיחת ופיקוח על עשרות רכבים ל/בהתקנות של דיבוריות - למשל במונדאו החדשה - השטיח ברגלי הנוסע לא יכול לחזור אף פעם למקומו הטבעי אחרי שלל החוטים שמוחבאים מתחתיו, ושאין מקום אחר שיכול לקולטם).

ז"א - ההתקנה תלויה בהרבה גורמים.

ניתן להוסיף (בעלות כספית) כרית / תושבת יפה שתשפר את המראה, או "פלאח" מתכת פשוט (ואז ההתקנה תוכל להיות עם "ברגים נסתרים" עד כמה שאפשר , תלוי בסוג הרכב).

אני מציע שתיקח את הרכב (לאחר קבלתו) אישית להתקנה, שב ברכב ליד המתקין (עד כמה שזה לא יפריע לו), והראה לו שאתה בעניינים, ואכפת לך.

ד"א - באיזה רכב מדובר, ובאיזו חברה סלולרית - אם ניתן לשאול...? דיבורית קבועה או B.T ?

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית ,אני חושב שזה תלוי בעובד. למרות ש-לי היו התנסויות בשני המקרים הנ"ל

.

כשהתקנתי אצל חברת פלאפון, עשו עבודה חאפרית מאוד. את ה"+" של הדיבורית המתקין חיבר אותו ברגל של הפיוז ועקף אותו ,השאירו חוטים גלויים, זרק את המחשב וכל החוטים של הדיבורית מתחת לשטיח שליד הנהג , ואת לוח השליטה הוא שם מאחורי ההגה במקום שההגה מסתיר,דחף את החוטים מאחורי ריפוד הגג ופגם בו קלות- ואחרי כל זה, החוטים נשארו שם מידלדלים.

הכי הזוי ,שהוא חיבר לי בהתחלה את הדיבורית לרדיו :shock:, וכשהייתי מכבה את הרדיו אז גם הדיבורית נכבית, וכמובן חזרתי אליו. בהתחלה הוא לא הבין למה אני מתלונן, רק כשסיפרתי לו שאני לא יכול לדבר בדיבורית בלי לשמוע חדשות או שירים.(אז הוא צחק , כשהבין מה הוא עשה - אותי זה לא ממש הצחיק)

בסופו של דבר פירקתי כל מה שהוא עשה ותיקנתי הכל- וזה לקח לי בערך שעתיים.

לעומת זאת התקנתי דיבורית ברכב של ההורים, אצל מתקין מורשה מערכות מיגון -איתוראן, וכדומה . (דרך אורנ'ג)

עשו עבודה יסודית עם הלחמות בעזרת מלחם מיוחד ועיגונים מיוחדים ,בידודים, וכל צעד שהוא עשה לגבי מיקום הרמקול או לוח השליטה -הוא שאל אותי , בקיצור ,פשוט אי-אפשר לפספס עבודה מקצועית!:idea:

המלצה שלי, לך בזמנך הפנוי ותצפה בעבודה שלהם על מכוניות אחרות.

ובשפת העם,למרות שזה נשמע רע ,תלמד מהנסיון שלי ו- "תתגלח על זקן של מישהו אחר":twisted:

כן...זה מה שחשבתי.....שזה הכל תלוי בידע ובמוטיבציה של העובד.

התקינו לי פעמיים דיבוריות באותו מקום (חברת סלולר) בשני רכבים שונים - פעם אחת הכל היה בסר, ובפעם השנייה חזרתי שלוש פעמים כי כל פעם הייתה תקלה אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מתקינים ויש מתקינים. יש רכבים שההתקנות פשוטות יותר ויש רכבים שההתקנות מסובכות יותר (ודורשות לפרק למשל את הקונסולה האמצעית - הרדיו והמיזוג/אוורור). יש רכבים שבאים עם הכנה. יש גם רכבים שמה שלא תעשה, ולאיזה מתקין שלא תפנה - ההתקנה לא יוצאת מושלמת (ואני מדבר מנסיון של לקיחת ופיקוח על עשרות רכבים ל/בהתקנות של דיבוריות - למשל במונדאו החדשה - השטיח ברגלי הנוסע לא יכול לחזור אף פעם למקומו הטבעי אחרי שלל החוטים שמוחבאים מתחתיו, ושאין מקום אחר שיכול לקולטם).

ז"א - ההתקנה תלויה בהרבה גורמים.

ניתן להוסיף (בעלות כספית) כרית / תושבת יפה שתשפר את המראה, או "פלאח" מתכת פשוט (ואז ההתקנה תוכל להיות עם "ברגים נסתרים" עד כמה שאפשר , תלוי בסוג הרכב).

אני מציע שתיקח את הרכב (לאחר קבלתו) אישית להתקנה, שב ברכב ליד המתקין (עד כמה שזה לא יפריע לו), והראה לו שאתה בעניינים, ואכפת לך.

ד"א - באיזה רכב מדובר, ובאיזו חברה סלולרית - אם ניתן לשאול...? דיבורית קבועה או B.T ?

הרעיון של כרית / תושבת - מוצא חן בעיני!

אני אף פעם לא משאיר בעל מקצוע לבד, הבעיה שאני לא מבין בזה אז אני רק יכול להראות נוכחות, לא הרבה מעבר לזה.

מדובר ברכב קיה פורטה, חברת סלקום, דיבורית קבועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך דיבורית בורי בלי קדחות ובלי כלום היא עם בלוטוס אפשר למצוא באדי מערכות

באדי מערכות אין מחירים אז בדקתי באינטרנט וראיתי שהדיבורית BURY הכי זולה עולה 300 ש"ח שזה סביר. אבל כל האחרות כבר עולות הרבה הרבה יותר ואני מניח שהתכוונת לאחרות וזה קצת מעבר לתקציב שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שנים אבא שלי התקין בסלקום או אורנג' דיבורית,

לפני מכירת הרכב כשפירקתי אותה גיליתי שהם התחברו לפלוס של הכרית אוויר בצד הנוסע !

זה מאוד תלוי בבן אדם, ההסתברות למקצועיות כלשהי כנראה תהיה יותר גבוהה במקום שמתקין עבור החברות הסלולריות כי זה אומר שהם מתקינים כמויות ולא רוצים לאבד את הזכיון אבל עדיין זה לא מבטיח כלום.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רכב יש לך ? (לא בטוח שלכל רכב יש כרית מתאימה. מקסימום - ניתן לשים פלאח. לדיבורית BURY הבסיסית ביותר - לא צריך כל תושבת/כרית כלשהי. מצמידים את המיקרופון לסך-שמש, את פאנל השליטה הקטן מדביקים היכנשהו, ואת הרמקול - מחברים בברגים לצד שמאל של רגלי הנוסע,למטה, או ש"מחביאים" אותו בימין הקונסולה של ידית ההילוכים, מקדימה ע"ח ירידה קטנה בעוצמת השמע).

כעיקרון, דיבוריות קבועות (ולא B.T) ייתנו לך איכות שמע הכי טובה.

בתקציב שאתה מחפש, הדיבורית שהזכרת תעשה גם היא את העבודה.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4690 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...