Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיפ לשטח עד 100.000 ש'ח

farid2
שימו לב! השרשור הזה בן 4721 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש גיפ שישמש ביום יום לנסיעות בכביש ,לכן צריך שהוא יהיה נוח ופעם בחודש אני ירד איתו לשטח.

לשטח קל עד בנוני .התקציב הוא 100,000 ש''ח

חשוב לי לגיפ יהיו כמה יתרונות :

1.שיהיה לו חמישה מקומות ושיהיה מרווח ונוח גם לכביש

2.שיהיה כמה שיותר חדש במסגרת התקציב

3.אמינות אמינות....כמה שפחות מוסך וחלקים יקרים

4.שיהיה חסכוני בדלק

5.גיר אוטומט

חשבתי על כמה אופציות:

טיוטה לנד קרוזר שנים עד 00

טיוטה פרדו

איסוזו טרופר

מיצובשי פג'רו

מה כדי? ואם יש רכבים אחרים שיש לכם להציע אני ישמח לכל אינפורמציה

בתודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלנד קרוזר הוא בין האמינים בקטגוריה וסחיר בצורה מטורפת,

אבל המחירון שלו מאוד גבוה מה שאומר שהסיכוי שלך למצוא לנד קרוזר בעל שנתון מתקדם יותר מאוד מאוד קלושים.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשרות נוספת זה יונדאי טאראקן. הוא מבוסס על פג'רו מדור שעוד הייתה לו שלדת סולם. יש לו סרן חי מאחור, אפשר לשים לו הגבהה ותוספות נוספות שישפרו את העבירות שלו. עם מנוע דיזל צריכת הדלק שלו סבירה לחלוטין לקטגורייה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיאה סורנטו. תקנה רכב ב 90.0K, ובעשרת אלפים הנותרים תגביה אותו ותמגן.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לךכל העונים בנתיים. את היונדאי לא אהבתי ואני מעדיף משהו יפני

רציתי לדעת מה דעתכם על : מיצובשי פג'רו קינג ,וטיוטה פרדו

תודה מראש לעונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פג'ארו קינג בגלל הגחון הנמוך, השלדה האחודה, והמתלים הנפרדים הוא ממש לא רכב לשטח!

זה רכב פוזה נקודה! טויוטה פראדו עוד נשמעת סביר, הייתי הולך על הכיוון האמריקאי כגון הצ'ירוקי

שיותר עביר מכל רכב שרשמת שם, ואם כבר רכב יפאני זה טרופר, אבל רק בנזין - לגירסאת הדיזל

יש מחלות רבות במזרקים, תשמע לאיש שטח, קח משהו עם גחון יחסית גבוה, שלדה נפרדת,

סרן אחורי, והילוך כוח, עם כמה שפחות מחשבים ואלקטרוניקה, חוסן בשטח מובטח,

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

כיוון שמדובר על שטח קל עד בינוני, הייתי ממליצה לך לבדוק גם את הרכבים של סוזוקי. ויטארה ארוכה יכולה להתאים לדרישות שלך. למרות שמבחינת עבירות היא כנראה פחות טובה מהטיוטה או הטרופר, בשביל שבילים בעבירות קלה או בינונית אתה לא צריך יותר מויטארה. מכונית די זולה לאחזקה (כמו רוב הרכבים של סוזוקי), יפנית כמו שביקשת וגם אוטומטית.

לקבלת ייעוץ, הכוונה והצעות אטרקטיביות לרכישת רכב משומש הכנסו או התקשרו עכשיו ל- 052-6898689

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב שלך אתה יכול ללכת על סאנגיונג רקסטון

מול כל המתחרים תקבל את המודל הכי חדיש שזה אומר יותר אמינות (מלבד האמינות הבסיסית שהיא גבוה)

תקבל עלויות אחזקה נמוכות מאוד ביחס לרכבי שטח אחרים (ניסית פעם לבדוק כמה עולה לבטח מיצובישי?)

ומענה לשטח ולכביש.

כבעלים לשעבר, אני הייתי מאוד מרוצה מהתמורה.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סולל הדרך,

אתה צודק, הרכבים של סאנגיונג נותנים תמורה מאוד יפה כמשומשים. גם הרקסטון, גם האקטיון וגם הדגמים האחרים. אבל farid2 כתב שהוא מעדיף רכב יפני ונדמה לי שהוא קצת ירתע מהסאנגיונג.

farid2, אתה מוזמן לשלוח לי הודעה פרטית ולהגיע אלינו כדי להתרשם מהרכבים המשומשים של סאנגיונג. כמו שאומרים, אין טוב ממראה עיניים.

לקבלת ייעוץ, הכוונה והצעות אטרקטיביות לרכישת רכב משומש הכנסו או התקשרו עכשיו ל- 052-6898689

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני יכול להציע לו בלייזר משופרת מקצה לקצה ממודל 86 בתקציב שלו שתעבור לו כל שטח מבלי להרגיש.

לגבי הדרישות שלו - סמדר, הוויטארות החדשות עדינות מאוד וספק אם אפשר לקרוא להן רכבי שטח, המתלים עדינים

והמכלולים עדינים, הגחון נמוך, ואין גם יותר מידי שידרוגי שטח למודלים המאוחרים, אם הוא רוצה רכב טוב ויפאני

זה איסוזו טרופר V6 3.5 ממודל 2004 שיעלו לו 71 ע"פ המחירון וישאיר לו עודף לשיפורים ושדרוגים,

רכב עם 4X4 קבוע+הילוך כוח מאוד יציבה בכביש ומאוד טובה בשטח, רכב חסון, רכב חזק עם 215 כ"ס

אומנם קצת ישן (2004) אבל יתן לך תמורה בשטח רבה יותר מפג'ארו או וויטארה,

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4721 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...