Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי באחוריים alpine SPG-69c3 (תמונות)

שימו לב! השרשור הזה בן 4720 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי הרבה התלבטויות,ולאחר שפתחתי תרד מקודם בנושא,התלבטתי בין רוקפורד לסרוין וגה,אוקקי החלטתי לכת על הרוקפורד,אבל השליח הביא איתו 3 דגמים את שתי הדגמים וגם אלפיין אחד,הוא אמר שהאלפיין הכי טוב מביניהם והוא עולה בזאפ 600שקל באמת בדקתי,בקיצור הוא עשה לי אותו ב370שקל! הוא אמר אם לא אהיה מרוצה הוא יחליף לי.ומבין ה3 האלו האלפיין הכי חזקים..

מה אתם אומרים עליהם? חוות דעת עליהם יהיו די בכיף,ואיך הם בהשווע למורל טמפו..

עוד מעט אבדוק אותך באוטו אז בינתים הינה כמה תמונות

2011-05-22_18-12-56_241.jpg

2011-05-22_18-13-10_968.jpg

2011-05-22_18-14-40_369.jpg

2011-05-22_18-15-09_369.jpg

HU-Pioneer 5850UB Front-Focal 165A Monoblock-Mac audio fearless 1000D Amp-Pete 3800W subwoofer-Kicker "L7 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים פה לא חובבי רמקולי 6X9 ובכלל התקנת רמקולים מאחורה. אבל כל אחד הטעם שלו.

תתחדש ותהנה איתם.

JVC KW-AVX836

Hertz HSK-165XL @ Celestra FA475x

DC Audio Level 5 m2 12 inch @ DC Audio 3.5K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WOW, אחד הרכישות הטובות שראיתי בתקופה אחרונה. רק אל תגזים בעוצמה שתספק להם אחרת תישאר בלי שמשה אחורית.

רק באזור רמלה -לוד מתרגשים מ6*9????

שששששששששש

אני במעקב!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחבר שלי יש כאלה והם ממש איכותיים אני אוהב את הצליל שלהם הוא מגביר אותם על מגבר של קראנ'ץ,העוצמה שלהם ברמה טובה מאוד למרות שחבר שלי לא אוהב לאנוס את המערכת שלו ו30VOL זה מעל ומעבר בישבילו(שאפשר להשים עד 64) אני לא מכיר את הרמקולים השנים אבל האלפיין איכותיים

המערכת שלי :

HU: PIONEER 3950 MID:MOREL PULS AMP:JBL GTS180 AMP 2:JENSEN MARCURI SUB:PIONEER SPICEL EDISEN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WOW, אחד הרכישות הטובות שראיתי בתקופה אחרונה. רק אל תגזים בעוצמה שתספק להם אחרת תישאר בלי שמשה אחורית.

רק באזור רמלה -לוד מתרגשים מ6*9????

רק שתדע,לא אוהב את אלה שלא יודעים לפרגן,אם אין לך מה להגיד אל תגיב אתה לא עושה טובה לאף אחד,וכן בלוד מתלהבים מ-6X9.

HU-Pioneer 5850UB Front-Focal 165A Monoblock-Mac audio fearless 1000D Amp-Pete 3800W subwoofer-Kicker "L7 12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שתדע,לא אוהב את אלה שלא יודעים לפרגן,אם אין לך מה להגיד אל תגיב אתה לא עושה טובה לאף אחד,וכן בלוד מתלהבים מ-6X9.

התפתחות האבולוציה :-D

שששששששששש

אני במעקב!!!!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שתמיד אהבתי ברמקולים של אלפיין זה שהם נשמעים טוב לרוב גם בלי הגברה - זה אחד.

השני הוא שיש להם באס מאוד עמוק נעים ומלטף כמו שאני אוהב והשלישי הוא שהסאונד של רוב הרמקולים הקואקסיאליים ששמעתי עד היום של אלפיין היו עם אופי צליל חם ונעים באופן כולל.

מה לגבי זה שאתה מתקין 6*9...

איפה אלכס???

:-D

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כמה דברים,לפי מה ששמעתי קצת על ההגברה של הHU שלי,הבאס שלהם מחרחר..לא מחרחר איך אגדיר את זה..לא בומים,פק פק כאלה.. זה בגלל שאין מגבר טוב שיזיז אותם וגם בHU המעפן שלי אין אפשרות לחיתוכים כלל,רק באס וטרבל אז ככה שהם מנגנים הכל המיסכנים הייתי חותך אותך מעל 100 או 120 אבל ניסתדר בנתיים הורדתי באס בHU..אבל מבחינת סאונד כללי הם מאוד מאוד הפתיעו אותי אני מרוצה עד השמים באמת..ואדי! די באמת יש לי פיאט אונו אין מקום קדימה לרמקולים..אז אני הולך על 6X9 בנתיים וטוויטרים רגילים בדש בורד :p בכל זאת אני תלמיד תיכון בן 17 וחצי שעובד באולמי לפייט מאיפה אני יביא בניות! :p לאט לאט עד שהבאתי גם את האלפיין האלו עברתי מסחת עצבים גדולה..

אה ועוד משו אתם יכולים להמליץ לי על טויטרים שיעבדו על הגברת HU עד 40-50שקל משו נחמד שיתן צליל משלים רק קדימה לא משהו מיוחד. (אולי בהמשך אצור בניות לקומפוננטים קדימה).

ג'ינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבגני - אני מבין שאהבת את הציפור

:-P

ג'וני - אני מבין אותך ומבין אותך היטב אבל מאיפה שאני בא

אחוריים (רמקולים) == אחוריים (תחת)

למרות שאין שום דבר רע באחוריים טובים ראה ערך bigass bitch :-D

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה,קודם זה ג'ינו ולא ג'וני :p דבר שני בהמשך כמובן אני יחסוך קצת,יקנה 4ערוצים נחמד ויביא קומפוננט נחמד.

בקשר לבניות אני חושב שההוצע על זה תיהיה לא סבירה בשבילי,לכן אולי אקח מפירוקים את הפנים של הדלתות של אונו שזה כמו פלטת דיקט,ויעשה עם גקסון עיגולים במידה 6.5 ישים חיזוקים קצת וטבעת הגבעה ויתקין על זה קומפוננט,רק העיניין שאני לא יודע מה יהיה לגבי החירקושים ורעידות,מומלץ?

ושוב תן לי המלצה לאיזה זוג טוויטרין נחמדים אפילו משומשים במצב טוב בבקשה.

ג'ינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'ינו

ג'וני

דפ

וואטאבר :roll:

טוויטרים טובים יחסית יהיו הטנג בנד הכביכול קרמיים שאפשר להזמין מפרטס אקספרס למשל

או ויפה XT25 שגם כן ניתן להזמין ממדיסאונד

אבל אתה תצטרך לשדך להם וופרים - אם זה הXT25 אז רצוי וופרים שיכולים לנגן גבוה בצורה יפה ולמען האמת היחידים שאני מכיר שהם זולים ונותנים תמורה פנטסטית הם HAT אימג'ן אבל אז אתה כבר קונה את כל הסט ואין שום טעם לקנות טוויטרים אלא אם כן אתה רוצה משהו יותר מפורט מהם - השניים שציינתי בהחלט אמורים לעשות עבודה יפה.

ואם זה הטנג בנד לדעתי על נקודת חיתוך של 3.2 הם צריכים להשמע כבר טוב ואז אפשר לקחת כל מידבאס יד שניה של סט שיש לו קצת יכולת כמו דוטק או פוקל פוליגלס V1 ולהוציא תוצאה מעניינת.

אבל אם יש לך סבלנות - תמתין עד שתוכל להרשות לעצמך סט שלם

אפילו טמפולס למשל עם קצת עבודת איזון והשבחה על הקרוס שזה ממש גרושים ולא בעיה לעשות ואתה תהיה מרוצה - לדעתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן,אני חושב שאני ימתין לרגע המתאים וארכוש איזה טמפו או משהו טוב,אין טעם באמת לרכוש סתם טויטרים כרגע זה מספיק לי אני שומע מעולה ועלה על הציפיות של שהיו לא קטנות. אגב,אתה ממליץ על החיתוך בפלטת הדלת עצמה וחיבור טבעת לקומפוננט או שלא מומלץ?

לאנוס,תעשה לי ילד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4720 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...