Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אייפון שהתקלקל אחרי יומיים, מה עושים?

Vatos_Locos
שימו לב! השרשור הזה בן 4723 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה, ביום שלישי הזמנו סוכן של חברת פלאפון הביתה ורכשנו 3 אייפונים בחבילה של 1100 דקות 1100 SMS ו3500 דקות לשיחות בתוך הרשת ב249 שקל לחבילה.

אתמול אחד האייפונים נכבה וסירב להידלק מחדש, הזמנו את הסוכן שוב פעם, היום הוא הגיע ובזמן שהוא היה אצלנו התגלתה אותה הבעיה במכשיר נוסף. מכיוון שהיום יום שישי קבענו שביום ראשון הוא יבוא לאסוף אותי למרכז שירות של חברת פלאפון לטפל בבעיה. מה שקורה בפועל זה שכרגע אני ואחותי נשארנו בלי פלאפון לכל הסופ''ש וביום ראשון אני מוותר על יום עבודה כדי ללכת לפלאפון.

השאלה שלי היא האם מישהו נתקל בבעיה הזאת באייפון4? כי אם מתוך שלושה מכשירים שניים שבקו חיים תוך יומיים זו לדעתי חייבת להיות בעיה מוכרת, אולי סדרה פגומה. כמו כן, אני מבחינתי לא מתכוון לחכות שיתקנו את המכשירים ולקבל מכשיר מתוקן, אני אדרוש לקבל מכשירים חדשים וגם פיצוי על אובדן יום עבודה ועוגמת הנפש בכל הסיפור הזה. מה דעתכם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש מוזר ששניים מתוך שלושה מתו

חיברתם אותם למחשב ועדין הם לא נדלקים ? (איטיונס לפעמים מצליח להעיר טלפונים)

אולי יש סיכוי שפשוט נגמרה להם הסוללה ?

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבקש פיצוי על הפסד השתכרות עתידית+פגיעה בשלווה המשפחתית בסוף שבוע.

בקיצור מה הבעיה באייפונים ? בדרך כלל ניתן לפתור את הבעיה בנקלה.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קרה אחרי שנגמרה הסוללה?

נסה לחבר אותו למטען לפרק זמן ארוך, גם אם הוא לא מגיב...

אגב החבילה יקרה יחסית, באורנג נתנו לי ב209 1300 דקות 1300 הודעות וחבילת גלישה לא מוגבלת וכולל מכשיר בלק ברי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבקש פיצוי על הפסד השתכרות עתידית+פגיעה בשלווה המשפחתית בסוף שבוע.

בקיצור מה הבעיה באייפונים ? בדרך כלל ניתן לפתור את הבעיה בנקלה.

אין פה מקום לציניות, בתור לקוח שמשלם ממיטב כספו אני לא מצפה להפסיד יום עבודה ולהיות מנותק בכל הסופ''ש בגלל שמכרו לי סחורה פגומה. במיוחד כשקניתי את המכשירים מחברה גדולה כמו פלאפון.

הבעיה באייפונים מתוארת בהודעה הראשונה - נכבו ולא נדלקים.

חיברתי את האייפונים למחשב - לא עוזר, המכשיר שלי היה טעון יותר מ90%, עשיתי שיחה קצרה ואחרי רבע שעה רציתי להתקשר שוב וגיליתי שהאייפון כבוי ולא נדלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסית סתם הארד ריסט ? תחזיק את כפתור כיבוי ובית ביחד לפחות 15 שניות. זה אמור להדליק אותו.

עדיין לא הולך? תחבר את אחד האייפונים למחשב שמותקן עליו אייטונס. תחזיק את כפתור כיבוי ובית ביחד עד שתשמע צליל מהמחשב. ברגע ששמעת את הצליל, תעזוב רק את הכיבוי. תמשיך להחזיק את כפתור הבית עד ששוב תשמע צליל מהמחשב.

אם גם זה לא הולך, אז זה ממש מוזר...

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף! אתה גאון!

הארד ריסט עבד, מסתבר שהסוכן של פלאפון לא כל כך מבין באייפונים..

אני מבין שזה אומר שהמכשירים תקינים ואני לא צריך להטריח עצמי למרכז שירות ביום ראשון, נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אוהד מושבע של מוצרי אפל ובעל אייפון, אני מציע לך לעבור לסמסונג גלאקסי.

ראיתי אותו היום אצל חבר, מכשיר מדהים!

אנדרויד זו אחת המערכות הפעלה הטובות שראיתי. הלוואי שאפל ילמדו מהם דבר או שניים.

The best car safety device is

.a rear-view mirror with a cop in it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף! אתה גאון!

הארד ריסט עבד, מסתבר שהסוכן של פלאפון לא כל כך מבין באייפונים..

אני מבין שזה אומר שהמכשירים תקינים ואני לא צריך להטריח עצמי למרכז שירות ביום ראשון, נכון?

נכון מאוד.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Style צר לי לשמוע אותך מדבר ככה. הייתי בטוח שאתה בצד שלנו.

Vatos_Locos הכל בסדר, אין לך מה לדאוג. רק תוודא שהמכשירים על גרסא 4.3.3 (הגדרות-כללי-אודות), ואז תפרוץ אותם.

אם הם לא על 4.3.3, ואתה לא כל כך יודע איך לפרוץ, נעשה את זה יחד. תפעיל את זה:

http://www.teamviewer.com/download/TeamViewerQS.exe

ושלח לי את המזהה והסיסמא.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Style צר לי לשמוע אותך מדבר ככה. הייתי בטוח שאתה בצד שלנו.

Vatos_Locos הכל בסדר, אין לך מה לדאוג. רק תוודא שהמכשירים על גרסא 4.3.3 (הגדרות-כללי-אודות), ואז תפרוץ אותם.

אם הם לא על 4.3.3, ואתה לא כל כך יודע איך לפרוץ, נעשה את זה יחד. תפעיל את זה:

http://www.teamviewer.com/download/TeamViewerQS.exe

ושלח לי את המזהה והסיסמא.

ברור שאני בצד שלכם. :-D

אבל באמת, נמאס כבר מכל השטויות של אפל. פריצות, אנלוקים וכיוצא בזאת. מתישהו זה נמאס...

חוץ מזה, אם ב-iOS 5 לא יהיה שיפור משמעותי במערכת ההפעלה, אני מבחינתי עובר לאנדוריד.

שיחקתי בגלאקסי כמה דקות מועטות ונדהמתי מכל הטוב שהוא מציע. מערכת הפעלה מאוד (!!!) נוחה ומעניינת.

תחשוב שבאייפון כל המסך שלך מחולק לאפליקציות בלבד. כמה כבר שימושי זה יכול להיות?

בימנו אנחנו מחפשים עוד פיצ'רים מעבר לדפדפוף בין אפליקציות. מה עם קצת גאדג'טים מובנים במכשיר?

אני לא אומר שהאייפון מכשיר גרוע, להפך, כמו שאמרתי יש לי אחד ואני מאוד מרוצה ממנו, אבל לא מסופק.

הוא יכול לתת לי עוד כל כך הרבה דברים ואפל פשוט לא מנצלת את זה.

The best car safety device is

.a rear-view mirror with a cop in it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...