Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה תגידו על זה? (מריחי המכוניות)

slash
שימו לב! השרשור הזה בן 7253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא היה לי מושג שיצרניות מתעסקות בזה בכזאת רצינות... :shock:

לא רק שהיצרניות מתעסקות בזה ברצינות, הן גם עובדות על שימור הריח החדש לזמן ממושך יותר.

ד"א

הריח של וולבו חדשה באמת מרגש (מנסיון), של רנו פחות...

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ בחום על הריח של המאזדות החדשות! ברצינות! הריח הכי נעים...

אני כבר מתאר לעצמי את שלט ה"למכירה" של המאזדה הזאת..

"טסט לשנה, במצב מעולה, מריח כמו חדש"...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריח של מאזדות הוא נחמד,אבל לא משהו. :?

אני ממליץ בחום על בימר 320..או אודי A6..(עם עור כמובן) באמת ארומה מצוינת!!

:lol::lol:

.All Imprezas are equal,some are more equal then others

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רק מראה עד כמה וולוו עשירה כי אם יש להם מספיק כסף לממן רחרחנים ואת הציוד שלהם אז זה מראה שכסף לא חסר להם

אגב לא וולוו עשירה אלא פורד הבעלים שלהם

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מצחיק.ראיתי פעם תכנית בטלויזיה הגרמנית על אדם שמסוגל לזהות מכונית על פי צליל הטריקה של הדלת שלה.

זה היה פשוט מטורף.מכסים לו את העיניים והמנחה נכנס עם אסטרה חדשה,יוצא וטורק את הדלת.לבן אדם לוקח בדיוק שניה להגיד "אסטרה". מכיוון שכנראה האוטו נפוץ החליטו להתקיל אותו-הם יצאו לרחוב,תפסו מישהו עם מכונית ,הכניסו אותו וטרקו את הדלת.לקח לבן אדם משהו כמו 10 שניות של מחשבה - ואז הוא פשוט אמר- "פיאט כרומה".

הוא צדק.

גברים ממאדים ונשים מפגרות על כל השכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להיות עיתונאי רכב כדי לזהות ריח "חדש" של כל מותג.

לצרפתיות יש ריח מסויים, ולסובארו, וגם למכוניות ישנות יש ריח שמאפיין אותן..

הרכב שלנו כבר בן חצי שנה, עבר משהו כמו 27K ק"מ, ועדיין יש ריח של חדש..

8)

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני קיבלתי את ה307 פשוט לא יכולתי לסבול את הריח. היה ריח של פרות (ואני לא מגזים, פשוט ריח של רפת). כנראה שזה מה שקורה שעם שאוהב גבינות מסריחות דואג לריח ברכב שלך :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני קיבלתי את ה307 פשוט לא יכולתי לסבול את הריח. היה ריח של פרות (ואני לא מגזים, פשוט ריח של רפת). כנראה שזה מה שקורה שעם שאוהב גבינות מסריחות דואג לריח ברכב שלך :?

למה אחי ל-c5 והקסנטיה היה אחלה ריח של חדש......

חבר שלי אומר שלפאביה יש ריח של תנין מת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אחי ל-c5 והקסנטיה היה אחלה ריח של חדש......

חבר שלי אומר שלפאביה יש ריח של תנין מת

שזה אגב טוב ריח של תנין מת כי זה אומר שיש עור של תנין איפושו ותראו איזה השקעה נתנה סקודה למותג הכי זול שלה

יאללה כולם ליקנות סקודות

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7253 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...