Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה היכן לבצע טסט שנתי באזור מפרץ חיפה

SurfHigh
שימו לב! השרשור הזה בן 4719 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תעשה את המאמץ לנסוע ל"טסט באפק" במחלף גלעם ליד קרית אתא.

בשבת יש תור גדול אבל אם הרכב במצב סביר הוא יעבור ללא "תיקונים" מיותרים

[img]file:///C:/My%20Documents/My%20Pictures/מתתי.jpg[/img]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ אני עובר ב"טסטקאר" בנשר (כביש 752) - עשיתי שם לפחות 20 טסטים, ונפסלתי 3 פעמים: פעם כל גומית ציריה (תודה שהתגלה לפני שנגרם נזק), פעם על נורה (ביש מזל - נשרפה בדרך מהבית לטסט, הוחלפה על ידי חשמליאי הבית שלהם תמורת כמה פרוטות) ופעם אחת לוחית זיהוי (נו, אחרי 7-8 שנים מותר לה לדהות). בד"כ אני מגיע סביב שעת הפתיחה - 07:00 - ונמצא בהדרכי לעבודה כעבור כ-10 דקות, התורים לא ארועים והתהליך זריז. קל לזהות את המקום - יש מכונית רנו-דופין עתיקה התלויה מעל השער.

מקום נוסף שאליו אני הולך לעתים נדירות הוא "בחן" (מול משרד הרישוי, ליד מ.מ.מ.) - יתרונם הגדול הוא פתיחה בסביבבות 05:45 ואולי קודם. בעבר הייתי הולך לשם תמיד בגלל שעת הפתיחה המוקדמת, אבל בשנים האחרונות שיניתי את המקום לאור שינוי נוהלי העבודה שלי. בטסטים שעשיתי שם היתה לי בעיה רק פעם אחת - בעיה של זיהום אויר, טופלה במוסך טויוטה על ידי כיול מנוע כלשהו באמצעות מחשב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה את המאמץ לנסוע ל"טסט באפק" במחלף גלעם ליד קרית אתא.

בשבת יש תור גדול אבל אם הרכב במצב סביר הוא יעבור ללא "תיקונים" מיותרים

+1

"הכי קל" לעבור שם טסט

בברכה, שי

Clio B 1.4 manual בציר 99

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ אני עובר ב"טסטקאר" בנשר (כביש 752) - עשיתי שם לפחות 20 טסטים, ונפסלתי 3 פעמים: פעם כל גומית ציריה (תודה שהתגלה לפני שנגרם נזק), פעם על נורה (ביש מזל - נשרפה בדרך מהבית לטסט, הוחלפה על ידי חשמליאי הבית שלהם תמורת כמה פרוטות) ופעם אחת לוחית זיהוי (נו, אחרי 7-8 שנים מותר לה לדהות). בד"כ אני מגיע סביב שעת הפתיחה - 07:00 - ונמצא בהדרכי לעבודה כעבור כ-10 דקות, התורים לא ארועים והתהליך זריז. קל לזהות את המקום - יש מכונית רנו-דופין עתיקה התלויה מעל השער.

מקום נוסף שאליו אני הולך לעתים נדירות הוא "בחן" (מול משרד הרישוי, ליד מ.מ.מ.) - יתרונם הגדול הוא פתיחה בסביבבות 05:45 ואולי קודם. בעבר הייתי הולך לשם תמיד בגלל שעת הפתיחה המוקדמת, אבל בשנים האחרונות שיניתי את המקום לאור שינוי נוהלי העבודה שלי. בטסטים שעשיתי שם היתה לי בעיה רק פעם אחת - בעיה של זיהום אויר, טופלה במוסך טויוטה על ידי כיול מנוע כלשהו באמצעות מחשב.

פלוס אחד ענקי. מקצועיים ויודעים מה הם עושים. מפשפשים היטב. עדיין לא פסלו אותי על כלום.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ממליץ על מכון "אפק", בדיוק מהסיבות הידועות לכולם, אפילו עם אופניים ניתן לעבור שם טסט.

אני ממליץ על "טסט בעכו", מהיר ומקצועי, בלי שאיפות מכירת אביזרים.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי ב "בחן" שבוע שעבר, נכנסתי בציפיה להחליף לוחיות רישוי (הן היו כ"כ דהויות שהצהוב כבר מזמן לא היה צהוב), החלפתי לוחיות רישוי (40 שקל כל אחת, חפיף) ונסעתי לדרכי. כל השאר עבר חלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

sperial נתן חוות דעתו לגבי מכונים שהוא מכיר באיזור המפרץ ובהגינותו כתב על 2 מהם.

צר לי אבל אני לא יכול להצטרף לחו"ד לגבי "טסטקאר" שבנשר וזה על פי נסיוני האישי המר במקום זה.

אני כבר לא צעיר ויש לי 3 מכוניות שאותם אני מעביר טסט מידי שנה, בעבר נהגתי להעביר אותם ב"טסטקאר" בשל הקירבה למקום עבודתי אבל לא עוד.

מעבר לבעיות זיהום אויר, לוחיות הרשוי שנפסלות באופן קבוע, "כיוון שפור", הצמיגים ועוד כל מיני תקלות שנמצאו ברכבים שלי היחס במקום צעקני ואלים במיוחד מטעם בעל הבית שהוא אדם גס ודוחה, צורת הדיבור שלו אלי ("אתה יכול להכנס לי לתחת") ולאחרים נסקרה גם באתר זה.

השיא היה שמיד לאחר שנכשלתי על שני צמיגים ועוד אני מסדר את ניירותי ויודע בכלל שנכשלתי כי איש הרי אינו מדבר איתך ומסביר לך הופיע לידי הפאנצ'רמאכר שנמצא במתחם והציע לי את שירותיו הטובים.

לא רק צמיגים ניתן לרכוש, ישמחו לתת לך שירותים אחרים הנמצאים במתחם על מנת שתעבור המבחן במהירות.

אציין כי דברי מייצגים אך ורק את נסיוני עד לפני שנה במקום זה. יתכן וחל שיפור כפי שציין זאת פותח האשכול אולי גם בשל ביקורות ותלונות נוקבות שקיבל המקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4719 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...