Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם לדעתכם יש קופ"ח טובה או שכולן שוות (או- למה דחו לי MRI?)

V6
שימו לב! השרשור הזה בן 4725 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקצרה, בעבר קרעתי מיניסקוס בברך, הוחלט אחרי שורה של בדיקות לא לעשות ניתוח.

היום לאחר 6 שנים מהפציעה, ביקור אצל אורטופד מומחה של הכללית הפנה אותי ל-MRI בהקדם וכנראה לניתוח בהמשך.

קופת חולים כללית פשוט דחתה את ההפניה (אפילו לא הודיעו לי על הדחיה!) וביקשה שאני אגיד לאורטופד (אני, כן!) שיעביר אותי בדיקות אחרות לפני MRI.

האם לדעתכם בקופת חולים מכבי (למשל) זה גם היה קורה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממידע מחברים שמבוטחים במכבי, גם אותם דוחים בקש.

על עצמי אני יכול להעיד, שבערך כל שנתיים אפילו פחות אני עובר בדיקות MRI, ללא עיקובים מיוחדים.

וכן גם אני מבוטח בכללית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MRI נחשבת לבדיקה מאוד יקרה. אני מניח שאם תעשה תחילה בדיקת CT יאשרו לך את ה-MRI אם בכלל תצטרך; יתכן שהאורטופד יסתפק רק בבדיקת ה- CT שנחשבת לשכיחה וזולה יותר אך עם זאת הקרינה בה חזקה מאוד לעומת ה-MRI שבה אין קרינה (תהודה מגנטית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...