Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח חנייה בבני ברק ללא דוח על הרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 4715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

כבר פעם שנייה שזה קורה לי - חניתי ברחוב בבני ברק ושמתי כרטיס חניה על הרכב (בדוח השני זה היה עם מדחן). כשחזרתי לרכב לא היה לי דוח על החלון, אך כמה חודשים לאחר מכן קיבלתי דוח בדואר רשום מעיריית בני ברק. אני יודעת בוודאות ששמתי כרטיס (אני מאוד פחדנית בקטעים האלו, לא לוקחת סיכונים). במידה והיה לי דוח על הרכב, הייתי שומרת את הפתק או מצלמת את המדחן על מנת להוכיח את זה לעירייה. מכיוון שלא היה לי כלום, המשכתי כרגיל ועכשיו אני צריכה להוכיח שאכן שמתי פתק. ערערתי על הדוח ושלחו לי תמונה של הרכב - על זה אין ערעור, אכן חניתי שם. הבעיה היא שאין לי דרך להוכיח ששילמתי על חנייה.

מישהו נתקל בזה? מה אפשר לעשות??? זה מרתיח אותי מאוד!! במיוחד שזה קרה לי פעמיים. לא יכול להיות שפעמיים חשבתי ששמתי כסף ולא שמתי.

אשמח לעזרה!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את משתמשת באיזי פארק? אם כן את יכולה להוציא תדפיס של ה-5(20 באיזי פארק החדש) חניות האחרונות שלך וזה יכול לשמש לך כהוכחה.

אם את משתמשת במשהו אחר, תגידי לנו במה - אולי גם בזה ניתן להוציא תדפיס של החניות האחרונות שלך.

יונתן :wink:

עדיף לאבד רגע בחיים, מאשר לאבד חיים ברגע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני לא חושב שתוכלי להוכיח משהו כי זו מילה שלך מול מילה של פקח.

חבל שבאמת אין מישהו שהולך ונכנס בהם עד הסוף וממש גורם לתקדים בנושא שיחייב אותם לצלם גם את הרכב ללא כרטיס חנייה/כרטיס חנייה לא בתוקף.

עכשיו הם ממש יכולים להוציא דו"ח על רכב שמשתמש בכרטיס חנייה מקרטון - ככה גם אם יש לך את הכרטיס לא תוכלי להשתמש בו כהוכחה היות והתאריך והזמן לא מוטבע בכרטיס אלא בר שינוי(זאת אומרת שגם היום אני יכול לגרד כרטיס כזה על תאריך של לפני 4 חודשים).

אבל חכי, אולי למישהו אחר מהפורום יש עצה בנושא.

יונתן :wink:

עדיף לאבד רגע בחיים, מאשר לאבד חיים ברגע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני למדתי את הלקח שלי - משתמש באיזיפארק, וכאשר מסיבה כלשהי משתמש בכרטיס חניה רגיל - מתייק אותו ושומר אותו כמה שנים. שעיריית חיפה תחפש אותי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חניתי ברחובות הקטנים ליד רח' בן גוריון (קרוב לקניות איילון). מה היה בכתבה?

הבעיה היא שלא השתמשתי בכרטיסי גירוד אלא במדחן ובכרטיס מהמכונות ברחוב.

מה אתם אומרים? לשלם ולסיים את זה? או לבקש להישפט? מה הסיכוי בכלל לנצח אותם...

כל כך מרגיז!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חניתי ברחובות הקטנים ליד רח' בן גוריון (קרוב לקניות איילון). מה היה בכתבה?

הבעיה היא שלא השתמשתי בכרטיסי גירוד אלא במדחן ובכרטיס מהמכונות ברחוב.

מה אתם אומרים? לשלם ולסיים את זה? או לבקש להישפט? מה הסיכוי בכלל לנצח אותם...

כל כך מרגיז!!!

שהוא לא בידיך כפי שכתבת בהודעה הראשונה.

מצב מבאס ולא נותר אלא לשלם .

דון קישוט למשל היה מבצע מעקב אחרי הפקח ומצלם אותו שהוא מבצע תעלול דומה לרכב אחר:shock:

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוף איזה מעצבן! :x

אפשר לכתוב להם בערעור שאת מוכנה ללכת למכונת אמת. אולי זה יגרום להם לבטוח בך.

בכל מקרה, עד שכרטיסי החנייה יעלמו מהעולם, אני חושב שצריך לחוקק חוק שברגע שמדובר בעבירה של חנייה בכחול לבן, יש לצלם את הרכב כולל השמשות בשני הצדדים, כדי להראות שלא תלוי שם שום דבר.

מצטרף לעצה של האחרים לקניית איזיפארק. מטעינים ב-200 שקל ושוכחים ממנו לשנתיים...

סובארו ג'אסטי 93', 2000-2010, יהי זיכרה ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...