Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעבר על קו הפרדה רצוף דהוי

שימו לב! השרשור הזה בן 4092 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב.

היום בשעה 16:30 נסעתי ברחוב מנחם בגין ובאתי לפנות לרחוב על פרשת דרכים(אחרי הגשר).

לאחר שעברתי לנתיב הימני לפנייה ימינה(ניסתי להשתלב מזה כמה זמן עד שרכב אחד נתן לי) עצרה אותי שוטרת ונתנה לי דו"ח עם סמל סעיף 5512 - מעבר על קו הפקדה רצוף(250 ש"ח ללא נקודות).

מי שמכיר את האיזור יכול לשים לב שהקו שם דהוי מאוד ואף אחד לא טרח לצבוע אותו מחדש ובנוסף בשעה שנהגתי השמש ממש נפלה על הכביש ואז בכלל לא היה ניתן לראות סימונים דהויים כאלו.

ניסתי לדבר איתה ולהסביר לה את העניין, אך היא אמרה לי שאו שהיא מביאה לי את הדו"ח הזה או שאני מקבל דו"ח של 500 ש"ח עם 6 נקודות על קיפוח זכות קדימה. אמרתי לה איך את יכולה להביא את הדו"ח הזה אם מישהו נתן לי לעבור!(כל זה כשהיא מבינה שהקו דהוי ולא מתייחסת למעבר עליו כעל עבירה, רק כביכול על "הקיפוח זכות קדימה").

היא אמרה לי שאם הייתי משתלב לפני זה היה תקין(איפה בחוק רשום שיש תחומים מסויימים שרק שם מותר להשתלב בקטע של קו-מקוקו?).

בכל מקרה, בגלל שהייתי 5 דקות לפני הבגרות שלי באנגלית(כמובן שניסתי להסביר לה שזאת גם הסיבה שאני לא יכול לשבת ולפרט לה את כל הבעיה) - לקחתי את הדו"ח של ה-250 ש"ח והלכתי.

סבתא שלי ניסתי לדבר איתה בקשר לביטול הדו"ח והיא אמרה שבגלל שאני נהג חדש היא לא תבטל(פעם ראשונה שעוצרת אותי משטרה מאז שהוצאתי רישיון לפני 7 חודשים).

מה אתם חושבים, יש עילה לביטול הדו"ח היות והקו דהוי(אני אעלה תמונות שלו בהמשך + תמונות כאשר השמש "נופלת" על הכביש)?

אגב, הקלטתי כמעט את כל השיחה.

תודה לכולם! :|

policereport.jpg

יונתן :wink:

עדיף לאבד רגע בחיים, מאשר לאבד חיים ברגע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

השאלה אם ניתן לבטל את הדו"ח היות והאיזור דהוי ובאותו זמן כאשר השמש הייתה על הכביש לא ראו שזה קו רצוף?

צילמתי תמונה עכשיו של המקום - בערב זה נראה יותר ברור בגלל שיש את האורות בכביש, אבל עדיין תוכלו להבחין שיש חלקים מודגשים והשאר דהויים(ולאחר האפקט שהשמש גורמת אתה רואה רק את המודגשים ולכן אתה חושב שמדובר בפס מקוקו):

img0387kz.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קראתי נכון היא רשמה שהקו על הכביש ברור.

אם זו הצומת שליפניי עלית כנראה שניכנסת אחרי ההפרדה של המדרכה ויש קו רצוף.

בצומת הזו אם אתה מגיע מחוץ לכביש השירות קשה להשתלב בפניה ימינה צריך להדחף בכח כשיש תנועה.

תצלם בווידאו את הצומת ותראה לשופט מה קורה שם ואת הקושי שכביש השירות יוצר על מנת לפנות ימינה ושהסימונים בכביש בעיתיים.

נ.ב

עריכה

עכשיו ניראה לי שהבנתי את העבירה.

אתה הגעת מהכיוון השני מר"ג ופנית ימינה לארלוזורוב.

יש קו הפרדה ענק על הכביש כולם שם נידחפים ויש שוטרות שמחכות בין השיחים לנהגים כמוך.

אין ברירה שלם את הקנס כמו גבר ופעם הבאה תיסתכל טוב טוב ליפני שאתה עושה עבירת תנועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קראתי נכון היא רשמה שהקו על הכביש ברור.

אם זו הצומת שליפניי עלית כנראה שניכנסת אחרי ההפרדה של המדרכה ויש קו רצוף.

בצומת הזו אם אתה מגיע מחוץ לכביש השירות קשה להשתלב בפניה ימינה צריך להדחף בכח כשיש תנועה.

תצלם בווידאו את הצומת ותראה לשופט מה קורה שם ואת הקושי שכביש השירות יוצר על מנת לפנות ימינה ושהסימונים בכביש בעיתיים.

נ.ב

עריכה

עכשיו ניראה לי שהבנתי את העבירה.

אתה הגעת מהכיוון השני מר"ג ופנית ימינה לארלוזורוב.

יש קו הפרדה ענק על הכביש כולם שם נידחפים ויש שוטרות שמחכות בין השיחים לנהגים כמוך.

אין ברירה שלם את הקנס כמו גבר ופעם הבאה תיסתכל טוב טוב ליפני שאתה עושה עבירת תנועה.

וזה שהקו דהוי לא משנה לשופט?(שבאור יום אי אפשר לראות אותו כמעט, רק חלקים בודדים שגורמים לו להיראות כאילו זה קו מקוקו)

ואם באמת הייתי עושה עבירה הייתי בודק שאין שוטרים, אבל אני הייתי כל כך בטוח שהכל תקין זה שאפילו שנייה אחרי שסטיתי עם הרכב לכיוון הפנייה וראיתי את השוטרת, חשבתי שזה מקום שמותר לעבור בו ולכן לא הבנתי בכלל מה היא רוצה ממני.

זה גם מה שכל כך מרגיז אותי, אני אפילו לא עשיתי את זה בכוונה(ואני לא מדבר על לעבור את המהירות המותרת באיזה 40 קמ"ש ולא להסתכל למחוון ופשוט להגיד לא ראיתי לא שמעתי - באמת ממה שהתסכלתי הבנתי שהכל בסדר).

אגב, קח בחשבון שבשעה 4 אחר הצהריים אתה בקושי יכול לראות את הכביש מרוב עומס, אז בטח שסימונים דהויים כאלו לא בולטים לעין.

תודה רבה על העזרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די ברצינות!

הפקק לפניה ימינה מתחיל מהבורסה אי אפשר לפספס את הקו הפרדה הזה ואת הלחץ שיש על הפניה הזו.

דרך אגב הוא דהוי בגלל נהגים כמוך שחוצים אותו כ"כ הרבה.

כל זה לא מונע ממך לצלם ולנסות את מזלך בבית משפט רק קח בחשבון שיש מצב שתקבל קנס יותר גבוה אם לא יתקבלו טיעוניך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפס מתחיל רק משהו כמו 10 מטרים(אפילו פחות) מהצומת. בתור נהג חדש שנוסע שם פעם ב... איך אני אמור לנחש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי גרסאות

גרסת השוטרת הקו ברור

גרסתך הקו לא ברור. כך גם נכתב בדברי הנהג הסימון לא ברור לא ראיתי אותו.

כדי לזכות , אם אתה רוצה להישפט , עליך לשכנע את השופט כי אכן הקו לא ברור.

מקווה שתביא לו צילום יותר טוב מאשר הצילום שהבאת לכאן.

לדעתי הסיכון שאתה לוקח , 250 ש"ח המקורי לעומת האפשרות לחטוף בבית המשפט עונש כבד יותר לא כדאי, אלא אם באמת הקו לא ברור , ויש לך זמן לנהל את המשפט.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי גרסאות

גרסת השוטרת הקו ברור

גרסתך הקו לא ברור. כך גם נכתב בדברי הנהג הסימון לא ברור לא ראיתי אותו.

כדי לזכות , אם אתה רוצה להישפט , עליך לשכנע את השופט כי אכן הקו לא ברור.

מקווה שתביא לו צילום יותר טוב מאשר הצילום שהבאת לכאן.

לדעתי הסיכון שאתה לוקח , 250 ש"ח המקורי לעומת האפשרות לחטוף בבית המשפט עונש כבד יותר לא כדאי, אלא אם באמת הקו לא ברור , ויש לך זמן לנהל את המשפט.

מבחינתי - כל עוד במשפט ישנו סיכוי שאוכל לקבל ביטול של הדו"ח, זה שווה את זה(כל זאת גם בהתסתמך שלא ידעתי על קיומו של קו הפרדה הרצוף היות והוא דהוי).

שאלה נוספת - במידה ומישהו ניגש למשפט עבור ביטול הדו"ח ואכן מבטלים לו את הדו"ח. האם ישנן שאריות כלשהן ששוטרי תנועה יכולים לראות בעת בדיקת רישיונות(לדוגמה; רואים את הדו"ח אך בסטאטוס מבוטל וכד'), או שנעלם כל זכר לדו"ח והוא נמצא רק במערכת ארכיון מסויימת של המשטרה?

כמו שאמרו פעם מטעויות לומדים.

לא מסכים איתך בנושא הזה. אין סיבה שבעולם שאני צריך לשאת את הכתם והקנס על זה על לא עוול בכפי. בפרט שזה גם מחדל של העירייה.

אם אתה מחליט להשפט, צלם את המקום בשעה ובתנאים הדומים לאלה שהיו בעת קבל הדו"ח

זה מה שאני מתכנן לעשות.

ביומיים האחרונים רציתי כבר לצלם את המקום ולשלוח את כל האינפורמציה, אבל לצערי היה מעונן ביומיים האחרונים(וכל העניין שהשמש נופלת על הכביש לא יכול לקרות היות והשמש מוסוות).

אגב,

לשלוח בקשה לביטול הדו"ח קודם? או ישר בקשה להישפט?

תודה רבה לכולם על העזרה!

לילה טוב :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו?

אגב, צילמתי היום כמה תמונות כדי להמחיש את הבעיתיות של הסימון.

קחו בחשבון שהיום המקום ריק היות וזה שבת. ושמתי לב גם שבתמונות זה נראה מאוד ברור יחסית למה שזה נראה מהכביש, אבל גם כשאני מסתכל על זה דרך התמונות זה נראה כאילו זה היה בעבר קו הפרדה רצוף שהומר לקו מקוקו(שימו לב שהסימונים של הקווים המקוקוים "חזקים" יותר משאר הסימון הרצוף הדהוי ויוצרים רושם שהוא קו שבוטל ונשארו שאריות - כמו שקורה בביטול של איי-תנועה ומעברי חצייה למיניהם).

img0390sz.jpgimg0397f.jpgimg0398mw.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפס הזה, עבה במיוחד (למעשה כפול), ציירו על הכביש, כדי שהחוצפנים לא יידחפו בפנייה ולא יסכנו את אלה, שעומדים בתור כמה דקות.

אני נוסע המון בכביש הזה, ותמיד בפנייה יש כמה חכמים, שלא מוכנים לעמוד בתור ונדחפים בכח.

ובשעה שרשמת יש שם תור גדול, שמתחיל עוד מבורסה.

אשמח שכל יום תעמוד במקום אותה השוטרת ותחנך קצת את החוצפנים.

אין לך עילה לבטל את הדו"ח - הקוים ברורים, העבירה ברורה.

נתיב הפניה מתחיל הרבה לפני הקו, היית צריך לנסוע\ לעמוד בפקק בנתיב הימני.

אני לא אחסוך לך ואגיד, שהשרשור שפתחת הוא גם כן חוצפה לא קטנה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניגוד לחברי הטובים בפורום אני לא אטיף לך מוסר ואענה לשאלתך.

הדרך היא לבקש ביטול ואם נענים בשלילה עומדת בפניך הדרך לבקש להישפט.

אם אני השופט אני כמו שאומרת נכדתי מקניס אותך בצורה נכבדת ביותר וזאת למה.

תסתכל בצילומיך הברורים , יש נתיב ימני לפניה ואכן הקו הרציף הוא דהוי אבל עדיין רציף. הנתיב הבא אחריו משמאלו הוא נתיב לתחבורה ציבורית שלך אין מקום להימצא בו . החיצים בו מורים ישר ורק לתחבורה ציבורית.

לכן כדי להגיע לנתיב הימני לפניה אתה צריך להשתלב בו לפני שמתחיל הנתיב הציבורי .

ולכן אני קונס אותך פעמיים על שתי העבירות שהתגלו במהלך המשפט שביצעת אותם בפועל.

נסיעה בנתיב ציבורי ומעבר על קו הפרדה רציף .

תשווה אותו לקוי ההפרדה במסלולים האחרים ותראה את ההבדלים.

קפיש!!

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א) ניסתי להשתלב ולא הצלחתי. אם אתם מכירים את האיזור, תוכלו לשים לב שהנתיב כמעט הכי ימני משתלב כל הזמן בנתיב הימני(עד לנקודה מסויימת שנשארים רק 4 נתיבים והנתיב הימני מתחיל קצת אחרי היצאה של הבורסה ככה שרק במזל אפשר להשתלב). חשבתי שאני בנתיב שעומד להשתלב בפניה ימינה. מכיוון שהסיבה שבגללה בכלל לקחתי את הרכב היא כי הייתי 20 דקות מהבגרות באנגלית שלי, ניסתי להשתלב אך ללא הצלחה. רק באיזור שעברתי, היה ישראלי נחמד למדי שהסכים לתת לי לעבור היות ואמרתי לו שאני ממהר לבגרות(ואני בכלל ממשיך אחר כך לכיוון פנים תל אביב ככה שבכלל אני לא "עוקף" אף אחד שמנסה להכנס לנתיבי איילון).

ב) זה נתיב לתחבורה ציבורית משעה 6:00 עד 9:30(הדו"ח היה בשעה 16:30).

ג) בשעות העומס אין מצב שתצליח לראות משהו על הכביש. לא את הסימונים ולא את השאריות של הקו הדהוי(גם בזמן הזה אני הולך לצלם תמונות).

באמת קל לבוא ולהגיד וואלה איזה ישראלי מצוי זה עכשיו הוא עוד רוצה לקבל גם ביטול על הדו"ח מצחיק מאוד. אבל באמת שלא הבחנתי בזה והסיטואציה הייתה מאוד מאוד מבלבלת + הייתי בדרך לבגרות ולצערי אף אחד לא נתן לי להשתלב לפני.

אגב, אתם בטוחים שאין טעם להישפט?

ראיתי בקישור הזה, שמישהו זוכה היות והשוטר לא ציין באיזו נקודה הוא עלה על אי התנועה. אצלי בדו"ח היא גם לא ציינה את זה, האם זה יכול לעזור לי?

אגב, אני עליתי על החלק עוד של הקו הפרדה הרצוף הדהוי וקיבלתי דו"ח על עלייה על אי תנועה - האם זה יכול לעזור לי איכשהו והאם ניתן לבדוק במקום מסויים(מהנדס העיר או משהו כזה) אם הסימון הנכון הוא קו מקווקו או קו רצוף(אולי בכלל הקו המקווקו מבוטל ולכן הוא דהוי)?

אני את הלקח שלי למדתי ומאז לא נהגתי והאמת שגם אין לי חשק לנהוג בזמן הקרוב. אבל באמת זה היה בתום לב וכואב לי שיש לי שיש לי עבירה על רישיון הנהיגה שלי וזה לא יימחק ב-20 השנים הקרובות.

תודה ושבוע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4092 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...