Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה לרכב ראשון בתקציב של 18-23K

iAmital
שימו לב! השרשור הזה בן 4721 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן לכולם :wink:

אני מחפש רכב בתקציב של כ18 אלף עדיף אבל אם יש קפיצת מדרגה ברכב אז אפשר מקסימום 23 אלף.

אני מעדיף גיר אוטומטי, רכב לא ממש ישן, לא אכפת לי שיהיה האצבק או סדאן, אבל חשוב שהרכב יהיה חסכוני בדלק, אמין עד כמה שאפשר שלא יראה מוסך, מרווח כמה שיותר, שיהיה כיף לנהוג ברכב, שיגיב טוב, שיפנק קצת באבזור 8), וכמובן שיראה גם כוח מסוים על הכביש. אבל לפני כל זה שיהיה בטיחותי.

הרכב לא יסע כל יום אבל לפעמים יהיו נסיעות ארוכות יותר וארוכות פחות.

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר מידי בקשות לתקציב כה דל,

גם שלא יהיה מיושן, גם שיהיה מרווח, גם חסכוני בדלק, שירגיש טוב, ושיפנק באיבזור,

אתה צריך כאן לפחות 50,000 כדי לכסות על כל הדרישות האלו,

אני יכול להמליץ לך על רכב גדול, רחב, כוחני, ומפנק, - אך חסכוני הוא לא, תצתרך לוותר על אחת או יותר

מדרישות במסגרת התקציב שלך, מצד שני אני יכול להציע לך מכונית עממית, פשוטה חסכונית בדלק, אבל הפינוק

זה לא המילה האחרונה שלך, כשתהיה סגור על עצמך ותחליט מאיזה דרישות אתה נסוג, או לחלופין להגדיל

תקציב אז אפשר לדבר על רכב עבורך, כי אני יכול להציע לך ביואיק, אבל חסכונית היא לא ממש,

אני יכול להציע לך סובארו, אבל פינוק לא תראה שם יותר מידי, תחליט על מי מהדרישות אתה מוותר או לכמה אתה

מעלה את התקציב ואז יהיה אפשר לדבר, על רכב עבורך בדרישות שתקזז,

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמין, חסכוני,חזק עד כמה שאפשר ובטיחותי.

לגבי השאר כגון מרווח, מפנק וכו' אני לא מבקש פה רמות גימור של מכוניות המנהלים החדשות אבל, אני לא רוצה לנסוע על קרטון עם גלגלים כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסכוני וחזק לא הולך ביחד בסכומים האלו, חסכוני וחזק תמצא בסקודה של 2010

נ.ב. ראיתי ששלחת לי הודעה פרטית, אני לא מצליח לפתוח את תיבת המסרים - סורי

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני מקפיץ כי עדיין אין לי מושג

אני האמת חושב על האצבק לצעירים לא ממש בא לי על סדאן כרגע.

חשובה לי ממש אמינות הרכב ומחיר הטיפולים וצריכת דלק.

לגבי הכוח והמהירות שהרכב לא יהיה גרוטאה אלא יסחוב כשצריך :wink:

חשבתי על לחשב פיאט פונטו 80 כ"ס יד 1-2 כזאת שלא קרעו אותה, יהיה קשה אבל שווה?

הרכב חסכוני אבל האם גם אמין?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוכר את הרכב שלי אם אתה מעוניין

פולו 16v ידנית מנוע 1400 זריזה חסכונית ברמות!!!

הרכב במצב חדש מכאנית ונראה מתאים גם לדרישות שלך

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=377802

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוכר את הרכב שלי אם אתה מעוניין

פולו 16v ידנית מנוע 1400 זריזה חסכונית ברמות!!!

הרכב במצב חדש מכאנית ונראה מתאים גם לדרישות שלך

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=377802

בטח מתאים לי כי אתה מוכר :?

לגבי ההאצבק, מבוטל מצידי שיהיה סדאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב מר בחור.

לאחר חודשים של חיפושים אחרי הרכב המושלם שייתן שילוב של אמינות, כוח וחיסכון, הגעתי לקניה של הונדה סיוויק האצ'בק.

הרכב דבר ראשון אמין, חפש כמה שתרצה, אתה לא תמצא אף אחד שיתלונן על אמינות של הונדה.

דבר שני, האוטו מאוד מרווח. תזכור שהוא גרסא קצרה של משפחתית, ולא רכב מיני. המושבים הקדמיים נמצאים אצלי רחוק מהדשבורד, אך עדיין יש לא מעט מקום ליושבים מאחור. בוא נגיד, שהברכיים שלהם לא משפשפות את הכסאות מקדימה.

בקשר לכוח, היא חלשה יותר מהסדאן, בעיקר בגלל שאין לה ויטק, אבל היא עדיין מאוד זריזה ל1.4.

יש לה 90 כ"ס במקור, ומשקל של 1100 ק"ג, ככה שהיא לא פראירית, ותעקוף בכיף כל פונטו או פחנוע אחר במחירים האלה.

זה נכון לידנית, לא לאוטומט. אוטומט חלש יותר, ובזבזני יותר. לשיקולך.

הסדאן בגרסתה הידנית מאוד מהירה, וצורכת בממוצע 1 ל12. האצ'בק אני עדיין בודק.

האמת, היא לא מפנקת, אבל האצ'בק בגרסאות 96-98 באה עם מושבי ספורט מקדימה, עם תמיכה מצוינת לאורך שעות.

יש המון האצ'בק וסדאן אוטומטיות במחירים שרשמת. ידניות יש פחות, סדאן ידנית בכלל נדירה מאוד.

אם תחליט לקנות, תזהר מערסים ובני דודים שינסו למכור לך סיוויק קרועה עם קילומטראג' מופחת וצבע חדש... אבל גם מכאלה שמזניחים ולא עושים אפילו טיפול 10K. שים לב לכל דבר חשוד, אפילו החלפת גיר לפני 400 אלף ק"מ, חשודה מאוד.

בהצלחה בקניה.

Honda civic EJ6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לחפש בתקציב פונטו ELX כלשהי משנת 2002-2003 (אמור לעמוד במסגרת של עד 23K, אם אתה הולך על 2002 אז יעמוד גם ב 18K)

יש גיר ידני ויש גיר אוטומט רציף מוצלח למדי.

הרכב לא בעייתי חוץ מ 2 מחלות ידועות- קורוזיה בראש מנוע אם משתמשים ברדיאטור בכל נוזל קירור חוץ מפראפלו, ובעיות עם ההגה החשמלי, בעיקר אם משחקים יותר מדי עם הכפתור של מצב CITY.

במידה ואתה מוצא רכב שגם יש בו ברדיאטור פראפלו וגם המערכת החשמלית של ההגה לא מראה סימני בעיות, שווה לקחת את הרכב לבדיקה. (עניין ההגה החשמלי הרבה פחות קריטי, זה תיקון של פחות מ 1000 ש"ח, אפשר להסתדר עם המוכר מקסימום על עלות התיקון. מי קירור זולים/מי ברז ברדיאטור, מצד שני, זה משהו שיכול להיגמר בשיפוץ ראש מנוע)

חסכוני מאוד (אפשר בקלות להגיע ל 1:15, אם אתה נהג חסכוני גם ליותר מזה), תא נוסעים נעים ומושבים נוחים, ובכלליות, רכב שמתאים לצעירים.

גרסת ה ELX מגיעה עם מנוע 16 שסתומים עם 80 כ"ס, ככה שלא חסר כוח לרכב אם צריך לצאת לעקיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב מר בחור.

לאחר חודשים של חיפושים אחרי הרכב המושלם שייתן שילוב של אמינות, כוח וחיסכון, הגעתי לקניה של הונדה סיוויק האצ'בק.

הרכב דבר ראשון אמין, חפש כמה שתרצה, אתה לא תמצא אף אחד שיתלונן על אמינות של הונדה.

דבר שני, האוטו מאוד מרווח. תזכור שהוא גרסא קצרה של משפחתית, ולא רכב מיני. המושבים הקדמיים נמצאים אצלי רחוק מהדשבורד, אך עדיין יש לא מעט מקום ליושבים מאחור. בוא נגיד, שהברכיים שלהם לא משפשפות את הכסאות מקדימה.

בקשר לכוח, היא חלשה יותר מהסדאן, בעיקר בגלל שאין לה ויטק, אבל היא עדיין מאוד זריזה ל1.4.

יש לה 90 כ"ס במקור, ומשקל של 1100 ק"ג, ככה שהיא לא פראירית, ותעקוף בכיף כל פונטו או פחנוע אחר במחירים האלה.

זה נכון לידנית, לא לאוטומט. אוטומט חלש יותר, ובזבזני יותר. לשיקולך.

הסדאן בגרסתה הידנית מאוד מהירה, וצורכת בממוצע 1 ל12. האצ'בק אני עדיין בודק.

האמת, היא לא מפנקת, אבל האצ'בק בגרסאות 96-98 באה עם מושבי ספורט מקדימה, עם תמיכה מצוינת לאורך שעות.

יש המון האצ'בק וסדאן אוטומטיות במחירים שרשמת. ידניות יש פחות, סדאן ידנית בכלל נדירה מאוד.

אם תחליט לקנות, תזהר מערסים ובני דודים שינסו למכור לך סיוויק קרועה עם קילומטראג' מופחת וצבע חדש... אבל גם מכאלה שמזניחים ולא עושים אפילו טיפול 10K. שים לב לכל דבר חשוד, אפילו החלפת גיר לפני 400 אלף ק"מ, חשודה מאוד.

בהצלחה בקניה.

מאוד מתאימה לי ההונדה סיויק, אבל הרכב קיבל 2.5 כוכבי בטיחות, אני קצת מסתייג

ממליץ לחפש בתקציב פונטו ELX כלשהי משנת 2002-2003 (אמור לעמוד במסגרת של עד 23K, אם אתה הולך על 2002 אז יעמוד גם ב 18K)

יש גיר ידני ויש גיר אוטומט רציף מוצלח למדי.

הרכב לא בעייתי חוץ מ 2 מחלות ידועות- קורוזיה בראש מנוע אם משתמשים ברדיאטור בכל נוזל קירור חוץ מפראפלו, ובעיות עם ההגה החשמלי, בעיקר אם משחקים יותר מדי עם הכפתור של מצב CITY.

במידה ואתה מוצא רכב שגם יש בו ברדיאטור פראפלו וגם המערכת החשמלית של ההגה לא מראה סימני בעיות, שווה לקחת את הרכב לבדיקה. (עניין ההגה החשמלי הרבה פחות קריטי, זה תיקון של פחות מ 1000 ש"ח, אפשר להסתדר עם המוכר מקסימום על עלות התיקון. מי קירור זולים/מי ברז ברדיאטור, מצד שני, זה משהו שיכול להיגמר בשיפוץ ראש מנוע)

חסכוני מאוד (אפשר בקלות להגיע ל 1:15, אם אתה נהג חסכוני גם ליותר מזה), תא נוסעים נעים ומושבים נוחים, ובכלליות, רכב שמתאים לצעירים.

גרסת ה ELX מגיעה עם מנוע 16 שסתומים עם 80 כ"ס, ככה שלא חסר כוח לרכב אם צריך לצאת לעקיפה.

לגבי 2 המחלות, אין לי ממש דרך לבדוק את זה בקנייה?

אני חשבתי גם על הרכב הזה אבל אני מפחד מחוסר אמינות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2.5 זה עוד עם כריות אויר, להאצ'בק אין כריות אויר בכלל. גבר אמיתי לא צריך כריות אויר.

האמת, הסיכוי שלרכב בן 10 באמת יעבדו כריות האויר הוא מזערי.

הפונטו, לטעמי האישי בלבד, רכב מאוד ספרטני ורועש מבחינת תא נוסעים. לא מרגיש כמו רכב אמיתי, אלא שלב ביניים ופשרה... אך המון צעירים רוכשים כאלה עקב חסכוניות..

Honda civic EJ6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2.5 זה עוד עם כריות אויר, להאצ'בק אין כריות אויר בכלל. גבר אמיתי לא צריך כריות אויר.

האמת, הסיכוי שלרכב בן 10 באמת יעבדו כריות האויר הוא מזערי.

הפונטו, לטעמי האישי בלבד, רכב מאוד ספרטני ורועש מבחינת תא נוסעים. לא מרגיש כמו רכב אמיתי, אלא שלב ביניים ופשרה... אך המון צעירים רוכשים כאלה עקב חסכוניות..

גבר לא גבר

נפתחות לא נפתחות

התאונה לא תמיד תלויה בך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מזכיר לי הודעה שמשהוא פעם רשם פה לגבי הכריות אויר שאומרת "גבר אמיתי לא צריך כריות אויר אלה נותן קונטרה עם הידים

על ההגה " זה בערך מה שהוא רשם. וואלה הרג אותי בזמנו שקראתי את מה שהוא רשם. לילה טוב לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4721 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...