Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח מקיף של סקודה אוקטביה זול יותר מאשר הביטוח של טויוטה אוריס-היתכן?

dr-house
שימו לב! השרשור הזה בן 4701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

לאחרונה עלתה מאוד הפופולריות של דגמי סקודה בפורום ובצדק ,על הנייר נראה רכב ממש טוב.

בשרשורים רבים מזהירים את השואלים לגבי עלויות ביטוח גבוהות ביותר של דגמי הסקודה בכלל ודגמי האוקטביה בפרט.

מצאתי היום אתר בו אפשר להשוות מחירי ביטוח מקיף,המרכיב השני של עלויות הביטוח הוא ביטוח חובה

ביטוח החובה קטן יותר מאשר המקיף.

באתר זה http://www.b2bit.co.il/ ניתן להשוות עלויות ביטוח מקיף

השוואתי בין ס.אוקטביה 1.4 TSI ל טויוטה אוריס 1.6 ולא האמנתי למראה עניי

לא רק שהמחירים היו כמעט זהים ומאוד נוחים (ועמד סביב ה 2000 ש"ח ),הביטוח על האוקטביה היה זול ב 100 ש"ח

האתר נראה מעודכן ,כי הוא מציג את כל הדגמים הקיימים של הסקודה למשל ,אז איפה הקאץ' ?

ועוד דבר,הייתי היום בסוכנות סקודה בראשל"צ וסוכן המכירות ציין במפורש שהמקיף באלייד עומד על כ4000 ש"ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי עלויות ביטוח גם דרך "ביטוח הדואר",בביטוח הדואר מדובר בביטוח משווה כלומר קבלתי מספר הצעות .

ביטוח מקיף של טויוטה אוריס 4700 בממוצע התקבל מח' הביטוח פניקס והכשרה.

ביטוח מקיף של סקודה אוקטביה 5500 חב' הביטוח שלמה.

איך ייתכן שדרך האתר קבלתי סכומים מופחתים בהפרש כה גדול ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רושם מהתרשמות אישית שלי:

את המחירים באתר שהזכרת יש לקחת בערבון מוגבל! זאת למרות שמתבקשים למסור את כל הפרטים הרלוונטיים לפולסה המבוקשת.

לא פעם התקשרתי לסוכנים המופיעים ברשימות המתקבלות באתר ושמעתי "רק רגע אדוני, צריך לאמת את ההצעה שקיבלת באתר".

אני משתמש באתר רק כדי לקבל סדר גודל של מחירים.

למיטב הבנתי האתר בסך הכל עובד עם רשימה של סוכני ביטוח שמשלמים לו עבור טלפונים של לקוחות פוטנציאליים. כל המעטפת עם ה"חישוב" שלכאורה נעשה בזמן אמת זו סך הכול כסות של רצינות, לא יותר.

להבדיל מאתר משרד האוצר שמפעיל מחשבון ביטוח חובה, שם המחירים מחייבים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רושם מהתרשמות אישית שלי:

את המחירים באתר שהזכרת יש לקחת בערבון מוגבל! זאת למרות שמתבקשים למסור את כל הפרטים הרלוונטיים לפולסה המבוקשת.

לא פעם התקשרתי לסוכנים המופיעים ברשימות המתקבלות באתר ושמעתי "רק רגע אדוני, צריך לאמת את ההצעה שקיבלת באתר".

אני משתמש באתר רק כדי לקבל סדר גודל של מחירים.

למיטב הבנתי האתר בסך הכל עובד עם רשימה של סוכני ביטוח שמשלמים לו עבור טלפונים של לקוחות פוטנציאליים. כל המעטפת עם ה"חישוב" שלכאורה נעשה בזמן אמת זו סך הכול כסות של רצינות, לא יותר.

להבדיל מאתר משרד האוצר שמפעיל מחשבון ביטוח חובה, שם המחירים מחייבים!

תודה על ההמלצה אבדוק באתר משרד האוצר .

לפני חודש קניתי אוקטוביה 1.4 חדשה ושילמתי על הביטוח המקיף 2950 ש"ח לידעתך

אפשר לשאול היכן ביטחת את רכבך?

אני מודע לעובדה שהביטוח תלוי בפרמטרים שונים .

המחיר שקבלת הוא מצויין,אפילו באלייד המחיר נע סביב ה 4K וזה רק למקיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...