Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט מצולם: חידוש פנסים עכורים והברקתם בציפוי הגנה מפני קרני UV ובזול

שימו לב! השרשור הזה בן 191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב.

מסתובב לו בשוק מוצר שמחדש פנסים באמצעות 2 מטליות וזהו. בלי ליטושים ובלי עבודה קשה.

מטלית מספר 1 לניקוי , מטלית מספר 2 להגנה וזהו מנגבים.

מישהו התנסה בזה ? לכמה זמן זה מחזיק ?

ברשת מצאתי בעיקר את. Dov-light , באיבי יש עוד כמה אופציות לאותה השיטה.

איך זה עובד ? מה זה עושה ?

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם אתה עושה את זה בשביל טסט זה יעזור אבל זה לא יחזיק יותר מחודש חודשים ,מה גם שזה אותו מחיר -+ כמו חידוש מקצועי

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר, במילה אחת בולשיט, אכן מיועד לטסטים וכו'

מה שזה עושה בעצם זה משתמש בחומר כימי על מנת להעלים זמנית חודשים בודדים אפילו פחות את עכירות הפנס.

כדי לקבל תוצאה טובה נדרש שיוף הפנס על ידי ניירות מים ואחר כך פוליש לפלסטיק וכדאי גם למרוח אוטם מדי פעם .

התהליך הנ"ל אם תשתמש גם באוטם יתן לך שלוש שנים ואולי מעבר

ואגב יש ערכות שניתן לעשות זאת בעצמך כמו הערכה של סונקס למשל באופן דומה למה שהזכרתי

הנה סרטון שלומי מיודענו היקר מדגים כיצד

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני רואה על הכביש וברחוב הרבה מכוניות שבמקור הגיעו עם פנסים קדמיים מהממים אבל עם הזמן נהיו עכורים ו״מטושטשים״ וכבר בקושי רואים את פנסי הלד היפים שנמצאים בפנים, זה מאוד פוגע במראה של הרכב, איך אני מונע ממצב כזה לקרות גם עם הרכב שלי?

יש תחזוקה מונעת שניתן לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, לא לשטוף את הרכב במכונת שטיפה או עם מטאטא, לדאוג לבצע ציפוי לפנסים או ליישם עליהם ווקס/אוטם צבע. השרשור הזה יותר מתאים לפורום אסטטיקה ולא לכאן.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום ציפוי קסמים לא מגן על הפנס לנצח.

אם אתה רוצה לשמור עליהם דאג שהרכב שלך יהיה חשוף כמה שפחות לקרינת שמש ישירה.

מאחר וזה לא ממש אפשרי בארצנו שטופת-השמש, אין טעם להילחם בזה ויש לעשות חידוש פנסים יסודי אחת לכמה שנים.

מועבר לפורום דיטיילינג.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שום ציפוי קסמים לא מגן על הפנס לנצח.

אם אתה רוצה לשמור עליהם דאג שהרכב שלך יהיה חשוף כמה שפחות לקרינת שמש ישירה.

מאחר וזה לא ממש אפשרי בארצנו שטופת-השמש, אין טעם להילחם בזה ויש לעשות חידוש פנסים יסודי אחת לכמה שנים.

מועבר לפורום דיטיילינג.

הפתרון אינו לא לנצח, גם לא נראה לי שהוא ביקש פתרון לנצח. אבל ליישם ציפוי אחת ל-3-4 שנים נשמע לי סביר, או יישום ווקס אחת לחודש או חודשיים, בהחלט יגרום לפנס להישמר הרבה יותר טוב.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון אינו לא לנצח, גם לא נראה לי שהוא ביקש פתרון לנצח. אבל ליישם ציפוי אחת ל-3-4 שנים נשמע לי סביר, או יישום ווקס אחת לחודש או חודשיים, בהחלט יגרום לפנס להישמר הרבה יותר טוב.

איזה ווקס מומלץ לקנות לצורך המטרה הזו?

(ועל הדרך אשמח לדעת איזה וקס ושמפו לרכב חדש בצבע לבן מומלצים באופן כללי גם)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן פלטיניום, תודה רבה על המדריך!

היום עשיתי את הפרויקט. קניתי 3 ניירות מכל סוג מה שהתברר כמיותר כי בסוף השתמשתי בשליש תחתון של כל נייר.

התחלתי עם 600 עברתי ל1000 ואז ל2500 בתמונות ניתן לראות למעלה מימין לשמאל את התקדמות השלבים בכל נייר שיוף.

רכב SUZUKI SX4 2010

התוצאה ממש טובה.

לדעתך\ כדאי להוסיף שכבה נוספת של לקה/טרפנטין כדי להגן או שאין לזה משמעות ?

כמו כן, הבנתי שזה עלול לרדת בשטיפה אוטומטית?

השתמשתי בלכה של יעקבי.Untitled design.png

IMG_20180306_112337.jpg

IMG_20180306_112345.jpg

IMG_20180306_113756.jpg

IMG_20180306_113800.jpg

IMG_20180306_114314.jpg

עריכה אחרונה על ידי Tamir Farkash
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זה האמת עבד ואחרי המריחה של התערובת (טרפנטין ולקה מעורבבים( והפנסים היו נראים כמו חדשים.

אבל.. אחרי יום אני שם לב שהם די חזרו לעצמם ונהיו עכורים שוב...

מישהו נתקל בזה?

דור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לקנות את ערכת חידוש הפנסים של סונאקס בצירוף עם נייר שיוף בדרגה 2000.

השתמשתי בערכה הזאת בסופ"ש הקודם ויצאתי סופר מרוצה.

בערכה יש נייר שיוף 5000, חומר פוליש ונייר ספוג בחומר מגן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...