Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט מצולם: חידוש פנסים עכורים והברקתם בציפוי הגנה מפני קרני UV ובזול

שימו לב! השרשור הזה בן 191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעקבות משהו שראיתי ביוטיוב:

האם זה אמיתי? האם אפשר באמת לנקות פנסים עכורים עם WD40 ומגבות נייר?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היו זמנים שהייתי מורח כל שמן (גם WD40), רק כדי שייראה טוב כשצריך. זה מחזיק כל עוד השמן עוד פעיל (בוא נגיד... יום, יומיים לרוב?) וזה מושך המון אבק.

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חברים,

הפנסים שלי דהו ומצאתי פה מין קיט חידוש פנסים באליאקספרס, לפי התגובות שבדף המכירה (אלה בעלות התמונות) רואים שזה עובד לא רע, השאלה אם מישהו התנסה ויכול להמליץ, המחיר נוח יחסית, כדאי?

http://s.click.aliexpress.com/e/AMVRFEu

מצאתי גם מוצר קצת יותר יקר שכרגע בהנחה ונראה גם טוב:

http://s.click.aliexpress.com/e/AAAmA27

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

החלטתי גם אני לנסות לבד.

הוזמנה ערכת sonax.

מצטער מראש על כישורי הצילום.

פנס אחד היה עכור בצורה דיי קשה. לדעתי התוצאה משביעת רצון (נראה את מבחן הזמן)

20180611_172338.jpg

20180611_172346.jpg

20180611_174657.jpg

IMG-20180611-WA0001.jpg

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שלא ראה את הסרטון האחרון, הוא טוען שכל השיטות של הפוליש/ליטוש פנסים וה- Coating לא טובות.

ושיש חומרים יעודיים למניעה של המצב - וזה הפתרון האמיתי למצב הזה של העכירות.

למנוע אותו מלכתחילה ולא להצטרך להתעסק בליטושים...

בכל מקרה, זה יהיה רלוונטי רק ברכב ממש חדש / רכב שפנסיו במצב טוב.

מה דעתכם?

לעתים הבנאדם הזה מקשקש הרבה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה נזק במה שסקוטי אומר.

תנסה, מקסימום אחרי כמה שנים תעשה פוליש.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המ... שני מוצרים של אותו יצרן באותו וידאו, חזרה חזרתית על השם המלא של המוצר, שום השוואה. פנסים על מכוניות שונות זאת לא השוואה הוגנת. לפחות היה עושה את הבדיקה על המטריקס - פנס אחד כן ואחד לא.

הולך כמו ברווז וצורח כמו ברווז. כנראה שזאת פרסומת.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקוטי מס' 1 50 שנה של ניסיון לא הולכים ברגל. חוצמזה כל פעם שפרסם מוצר בחסות הוא אמר את זה מראש ומתי שזה רק מניסיונו האישי הוא אומר גם. לאנשים קשה לפעמים עם הטיפוס המוחצן והצווחן אותי זה דווקא משעשעש וגם הסרטונים שלו קצרים וקלים לעיכול.

הזול עולה ביוקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מצטרף להמלצה.

השתמשתי אתמול במוצר והתוצאה מדהימה. מצב הפנסים לפני היה די גרוע (אין לי תמונות של לפני...)

בנוסף באיסוף המוצר, המוכר בשם שלומי, נתן הסבר מדוייק איך להגיע לתוצאה מושלמת.

ממליץ מאד.

6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

חברים שלום לכולם,

לכל מי שמתכוון לחדש את פנסי התאורה ברכב אני ממליץ מאוד על חברת Cartaract הישראלית והמוצר שלהם שניתן לרכוש באתר: http://www.cartaract.com

הבעלים - שלומי אדם מיוחד, מקצוען, פדנט ומנוסה בתחום, מוכן לעזור עד לקבלת התוצאה המושלמת. שירות נדיר מאוד מניסיון.

הערכה שהם מוכרים ממש בעלות מינימלית והתוצאות לא פחות מושלמות!

37b8fd1c-8429-4c69-b9a6-18f4a378c9e2.jpg

שלומי תודה רבה!!!

עריכה אחרונה על ידי איביטורבו
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

היי,

ראיתי שיש שירשורים של אלפי עמודים על ערכות ביתיות, קנויות ושאר ירקות. אז כל הכבוד !

אין לי זמן. רוצה לשלם למישהו שיעשה עבודה טובה ולא חאפרית.

לא מדובר ברכב יוקרה, סתם קוריאנומטית יונדאי שמובילה את משפחתי היקרה. לא בא לי שידפקו לי את הפנסים.

יש לי תחושה שברכב עשו כבר ליטוש פנסים כשהיו בן 4 כשקניתי אותו. עכשיו הוא בן 7 ויש לי טסט קרב.

מצאתי -

שטיפת הפרסי - ראיתי תלוש של 80 שח בגרופון?

קרינה בלישנסקי - עושה הכהיית חלונות. חושב שהוא עושה גם ליטוש. איש די פדנט שזה טוב.

נחום ליטוש פנסים בנס ציונה - דרך דפי זהב ? יש שם ביקורת מעולה אבל של משתמש בודד.

תודה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 191 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...