Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: הונדה אקורד המחודשת מגיעה ארצה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 4711 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מתיחת הפנים של האקורד, שהוצגה לראשונה בתערוכת ג'נבה האחרונה, מגיעה בימים אלו ארצה.

על הפרק - מעט חידושים קוסמטיים, שיפור בצריכת הדלק, עדכונים קוסמטיים ובעיקר רשימת אבזור ארוכה יותר כבר בגרסאות הבסיס.

שאר הפרטים בקישור - הונדה אקורד המחודשת

accord-1-fix.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיצוב הרבה יותר עדין, זורם ואלגנטי מהדבר הבומבסטי הזה בדור הנוכחי שמסתובב בארץ. לפחות בעיצוב הם התאפסו קצת :)

אני דווקא חושב שיש לה חתיכת נוכחות על הכביש, והיא נראית הרבה יותר יקרה ממה שהיא באמת (לא זולה גם ככה)

אני לא כל כך רואה את ההבדל עם החדשה, אבל רמת אבזור טובה יותר בגרסאות הבסיס ושיפור בצריכת הדלק הוא בהחלט מבורך :)

ו.... וואו! גרסא ידנית! למיטב ידיעתי, הנוכחית באה רק בגרסאת אוטומת.

accord-3.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנועים ותיבות ההילוכים נשארים כמו שהיו - 2 ו-2.4 ליטר, אוטומט בלבד. גרסה ידנית תיהיה אולי בדיזל.

למה בתמונה יש גיר ידני? כי התמונה להמחשה בלבד :-P

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנועים ותיבות ההילוכים נשארים כמו שהיו - 2 ו-2.4 ליטר, אוטומט בלבד. גרסה ידנית תיהיה אולי בדיזל.

יש לך פרטים לגבי המנוע של הידני? מלבד הדיזל כמובן.

אל תגזים, אני לא טובע אף אחד בגלל הסיר, אולי דווקא שאין עוף ברטבים המיוחדים של אסם לעוף בתנור אבל עזוב את זה

בכל מקרה אשמח לעוד פרטים על המנוע הידני, גם אם הוא לא מגיע לארץ :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעוד שנתיים ב-30 אלף שקל הנחה מהיבואן.

וברצינות, המחיר פשוט מגוחך.

אני לא רואה במה היא טובה יותר ממזדה 6, למה המחיר כל כך מנופח?

ב-190 אלף שקלים אפשר לרכוש סופרב 1.8 מאוד מאובזרת או כמעט את דגם ה-2 ליטר טורבו שפשוט מוחץ את האקורד.

שלא נדבר על המונדאו אקו בוסט, לפי השמועות אמור להגיע גם דגם בסיסי עם מנוע הטורבו שיתומחר כמו זה הבסיסי עם ה-2.3 ליטר, זה כבר ממש מייתר את האקורד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שלדעתי, אקורד היא אחת מרכבי הערסמוביל בישראל.

יש בזה משהו, אבל זה נכון לדור הקודם. כל אקורד שניה מושחרת בטירוף, נועלת חישוקי 17"-18" בלינג-בלינג, ואת המוסיקה שומעים גם שומעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי העיצובים של האקורד (וגם הסיוויק) הם בד"כ נאים ותואמים את רוח התקופה. הם אפילו שורדים דור או שניים ועדיין נראים לא רע. כך גם לגבי התמונות של האקורד החדשה, למעט עיצוב הקונסולה, שנראה עמוס מידי לטעמי. לגבי מדיניות התמחור - זה כבר נושא אחר, אבל מי אני שאלין? ;-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהיום שבו החל יבוא מכוניות הונדה לארץ הן תומחרו גבוה יחסית, ובהחלטה מושכלת וחכמה של "מאיר" הם נמנעו מלשחק במגרש המחיר.

ההונדה אקורד מכונית מצויינת שנהנית ממוניטין מעולה,שתוחזק היטב ע"י היבואן לאורך שנים רבות ותרם להצלחתה, למרות בתמחור הגבוה יחסית.

האמת שאם הייתי מתלבט אם לרכוש אקורד חדשה או סקודה סופרב, סיטרואן C5 או מונדאו אקו בוסט, קיים סיכוי למעלה מסביר שהייתי בוחר בהונדה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4711 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...