Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו מכיר איזה מבצעים יש בחבר עכשיו?

llaavvii
שימו לב! השרשור הזה בן 4739 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

הלכתי להזמין היום את הספארק (כן אני לא מאמין אבל כנראה אני יקנה שברולט:?) יש מימון של 55K ש"ח ללא ריבית ואת ה306 אני כנראה ימכור לאיזה מגרש, אבל האספקה של הספארק רק אולי בסוף מאי!

אז אם אני הולך להמתין בנתיים אולי יש איזה מבצע שרץ בחבר?

לכל השאלות הפנדה לא רלוונטית (בעיות גובה ועיצוב דש), אלטו חלשה מידי (נסיעה יומית של בערך 200 ק"מ איזור בית שמש לפ"ת) קיה שוב אין לי מושג כמה היא תחזיק מעמד והאוטומטית יקרה, I10 אם יש מבצע אז היא רלוונטית אם לא יקרה.

אפילו פזלתי לכיוון קנגו אבל כולם שחוטות.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עכשיו מבצע בחבר עם פיאט פנדה ב 66000

אבל

אני הייתי ממתין בסבלנות למבצע של חבר.הוט לקיה פיקאנטו, והוא יהיה!

פיקנטו הידנית נותנת הרבה יותר מהספארק יש לה את מנועי הKAPPA של יונדאי 6 כריות רדיודיסק מקורי עם RDS

ואפילו פנסי LED

זה אותה שילדה כמו I10 אבל יונדאי נותנים זבל עופות . מנוע מיושן , בלי איבזור בכלל.

מייסד מועדון החמש - בעל מרצדס 170v ליומן השיפוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

הלכתי להזמין היום את הספארק (כן אני לא מאמין אבל כנראה אני יקנה שברולט:?) יש מימון של 55K ש"ח ללא ריבית ואת ה306

לכל השאלות הפנדה לא רלוונטית (בעיות גובה ועיצוב דש), אלטו חלשה מידי (נסיעה יומית של בערך 200 ק"מ איזור בית שמש לפ"ת) קיה שוב אין לי מושג כמה היא תחזיק מעמד והאוטומטית יקרה, I10 אם יש מבצע אז היא רלוונטית אם לא יקרה.

אפילו פזלתי לכיוון קנגו אבל כולם שחוטות.

תודה

ומאיפה יש לך מושג כמה השברולט תחזיק? לפחות לקיה יש אחריות של 7 שנים למנוע, גיר וציריות. ד"א גם קיה נותנים מימון ל50000 ש"ח ל3 שנים, ללא ריבית ועמלות וזה 50000 ש"ח מתוך 63050 כולל אגרת רישוי, כך שזה אותו הדבר.

שמרנות היא עצלנות מחשבתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את המבצעים לו הייתי נכנס לפנדה....

בכל מקרה השברולט עם מנוע יותר חזק וכן נראה שלאורך זמן עם כמות הנסועה שלי (להערכתי) יהיה פחות בלאי למנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי ממתין בסבלנות למבצע של חבר.הוט לקיה פיקאנטו, והוא יהיה!

פיקנטו הידנית נותנת הרבה יותר מהספארק יש לה את מנועי הKAPPA של יונדאי 6 כריות רדיודיסק מקורי עם RDS

ואפילו פנסי LED

זה אותה שילדה כמו I10 אבל יונדאי נותנים זבל עופות . מנוע מיושן , בלי איבזור בכלל.

מאין הבטחון שהוא יהיה? אולי עד אז המחיר כבר יעלה או שהמלאי הבא יהיה בעוד שנה?

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המבצע של חבר לטלקאר (דייהטסו וקיה) היה אם אני לא טועה בנובמבר 2010, קרי לפני חצי שנה.

לרוב חבר עושים סבבים של יבואני הרכב כך שכל יבואן מקבל מבצע פעם ב-10 עד 12 חודשים.

על פי הלוגיקה הזו, המבצע הבא של טלקאר, אם יהיה, אמור להתקיים עוד 4 חודשים עד חצי שנה.

כמובן שלא מדובר בתורה מסיני, וייתכן שהמבצע יהיה קודם, אך מנסיון רב שנים עם מבצעי חבר, לרוב הם מתנהלים ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4739 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...