Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אין בעיה או ש.. יש? חלם זה כאן (משרד התחבורה vs משרד הרישוי)

lior_baruch
שימו לב! השרשור הזה בן 4710 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביקרתי השבוע במשרד הרישוי בבני ברק כדי להוציא רישיון תנועה זמני לקורבייר, נאמר לי שאישור כזה לא ניתן להוציא אצלם כי הרכב עדיין לא עבר תקינה (למרות שבידי טופס ובו רשום שבאמצעותו ניתן להוציא רישיון זמני לחודש לפני תקינה).

הפנו אותי למשרד הרישוי המחוזי, חולון.

אין בעיה.

ביקרתי היום במשרד הרישוי בחולון כדי להוציא רישיון תנועה זמני לקורבייר, נאמר לי שאישור כזה לא ניתן להוציא אצלם כי הרכב עדיין לא עבר תקינה (למרות שבידי טופס ובו רשום שבאמצעותו ניתן להוציא רישיון זמני לחודש לפני תקינה).

הפנו אותי למשרד התחבורה מחלקת תקינה.

אין בעיה.

טלפון אליהם ולאחר שעה של המתנה (מצלצל שוב ושוב ללא מענה) ענתה מישהי שאמרה שזה לא עניין שלהם אלא של משרד הרישוי.

אין בעיה.

הלכתי שוב לפקידת משרד הרישוי ואמרתי לה שכך וכך ממשרד התחבורה מחלקת תקינה אומרת שזה פשוט וקל להוציא אישור והיא לא מבינה למה בכלל התקשרתי אליהם. אותה פקידה אומרת לי:

אין בעיה.

קראה למנהלת שלה והציגה אותי בתור "זה" רוצה אישור זמני ואמרתי לו כבר שאי אפשר לתת. הסתכלתי בפליאה ושאלתי אם היא קראה לה כדי לברר איך לתת או כדי להתלונן על זה שאני לא מרפה מנושא בסיסי זה? אמרה לי המנהלת, תשיג את משרד התחבורה ושיגידו לי את זה בעצמם.

אין בעיה.

חצי שעה טלפון עד שענו לי והפעם מישהי אחרת עונה לי ברמקול עם קול ברקע שאומר לה מה לומר ולאחר הסבריי ביקשתי כי תדבר עם נציגת משרד הרישוי. אני יושב לי שם באמצע אומר לשתיהן; אתם אומרים לי שזה הם, הם אומרים לי שזה הם... אנא, קחי את הטלפון ודברי איתה? לא לא, אמרה הגברת מאחורי הקו, מה פתאום שאני אדבר איתה... וכך אני יושב לי בין שני המשרדים עם טלפון ביד ומנסה לשכנע אחת לדבר עם השנייה. לא עזר.

אין בעיה.

יצאתי שוב מעמדת פקידת הקבלה והתקשרתי בשלישית למשרד התחבורה מחלקת תקינה. ענתה לי שוב אותה פקידה חסרת סבלנות שאמרה ואני מצטט מילה במילה "מה אתה משגע אותנו עם השאלות המטומטמות האלו". כן, מילה במילה. מאחוריה שוב דיבר הקול שאמר לי שמע בחור, זה לא אנחנו זה משרד הרישוי והשיחה נותקה.

ויתרתי להיום, צריך לנסוע לעבודה.

לאחר 3.5 שעות התעסקות בנושא הבנתי שיש פה....

בעיה.

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ועל השירותים האלה אנחנו משלמים מיסים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רפובילקת בננות

אבל בלי שום קשר,מר ברוך חשבתי שאתה מקושר להכל ובכל

בהיותך איש אשכלות שכזה.

מקושר בעיקר לבננות.

חלומות נועדו להתגשם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור, אחרי שתשמע את הסיפור המשעשע שטרטר אותי במהלך כמה חודשים טובים בין משרד התחבורה, עמדה מספר 1, מכון הרישוי, משרד הרישוי בבני ברק ובחולון אתה תגיד עוד שהם היו נחמדים אלייך (ואצלי עוד מדובר ברכב תושב הארץ ולא ייבוא טרי).

הבעיה היא שאין גם למי להתלונן. אני שלחתי מכתב תלונה, יצרה איתי קשר בחורה נחמדה בשם מזל ואמרה לי שהועברה תלונה למנהל משרד הרישוי בבני ברק.

במשך חודשיים חיכו לתשובה ממנו, אחרי חודשיים התקשרתי לברר מה קורה עם התלונה שלי. שרה מעדכנת אותי שהתשובה של מנהל הסניף לא מספקת אותה ולכן היא מעבירה את זה לממונים עליו.

בקיצור, כל המערכת הזו רקובה, תודעת שירות מתקופת האדם הקדמון/בבונים.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א) אני עדיין לא בשל לפרוק את המטען.

ב) רשמית העניין עדיין נמצא בבירור במשרד הרישוי/תחבורה ומן הראוי לתת להם את הזמן להגיב בנידון.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבקר המדינה אחראי גם על המשרדים האלו (הרישוי והתחבורה ),לא? אולי שמישהו יתלונן בשם כולנו?

צריך לפרסם זאת בתקשורת ואז תראו שפתאום הכל אפשרי.

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר- ולי בזמנו לא הייתה כל בעיה לקבל אישור נסיעה זמני- קיבלתי אותו ישר, כאשר האוטו עוד לא עבר בכלל את העמדה מס' 1! מה קרה להם שם- עם הזמן נהיה יותר גרוע?!:?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר- ולי בזמנו לא הייתה כל בעיה לקבל אישור נסיעה זמני- קיבלתי אותו ישר, כאשר האוטו עוד לא עבר בכלל את העמדה מס' 1! מה קרה להם שם- עם הזמן נהיה יותר גרוע?!:?

לדבריהם שינו את התקנות... כבר לא שולחים מכתב זימון עם תאריך ושעה כמו שבטח קיבלת ואיתו היה אפשר להוציא אישור תנועה...

צריך להגיע (על גרר...) לעמדה מספר 1 בשעות הקבלה (4 שעות שבועיות בסה"כ) ולעבור שם תקינה.

אין בעיה.

ליאור :)

חלומות נועדו להתגשם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא- דווקא לא שלחו לי שום מכתב- הייתי צריך לבד להגיע מתי שיכולתי (בבוקר מוקדם, ב-5!!!) לעמדה מס'1, לגלות שיש לפניי תור ארוך (מאד!!!) של מאכרים עם רכבים מיובאים חדשים, לראות את המבטים שלהם:lol:, ולהכנס לעמדה עצמה כשעה אחרי הסגירה הרשמית- לפחות לזכותם יאמר שהכניסו את כל מי שעמד כבר בתור, ללא קשר לשעה! והיה לי בכלל, כשאני נזכר- אישור נסיעה לחודש אני חושב, בדיוק למטרות כאלה כנראה! אז אתה אומר שנהיה הרבה יותר גרוע? :roll::?:-(

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור , תחזיק מעמד העם איתך.

ברגע הראשון חשבתי שקישון הזכור לטוב שלח

רשימה מהשמים.

הזכרת לי למה ויתרתי על חלום היבוא.

והתפשרתי על מה שמצאתי כאן.

[אבל,לא מתחרט.]

חשוב להיות בשמחה!!!:-D:lol:

אך אין להיות עצוב- אם לא מצליחים.

יש הרבה אנשים בעולם- אבל, בני אדם הרבה פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה לא משתף את הסיפור כולו?

אנשים נמנעים לשתף מאחר ומידי פעם מגיעות תגובות ציניות בסגנון הזה:

רפובילקת בננות

אבל בלי שום קשר,מר ברוך חשבתי שאתה מקושר להכל ובכל

בהיותך איש אשכלות שכזה.

ארז רונן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

צריך לפרסם זאת בתקשורת ואז תראו שפתאום הכל אפשרי.

זו לדעתי העצה הכי טובה. פונים למערכות העיתונים השונות ונותנים להם לרדוף אחרי משרדי הממשלה, הם חולים על זה. יש לי חבר שבעניין שונה השיג את מבוקשו לאחר ש-YNET החליטו לעזור לו.

זה גם עוזר שישנם כותבים שיש להם זיקה למוטוריקה וכתוצאה מזה נרתמים לעניין ביתר שאת, כמו למשל (אם ב-YNET עסקינן) קובי ליאני ומישל דור, שניהם רוכבים על דו"ג אבל מחוברי גם לרכבים (מישל במיוחד "לוחמני", ראה כאן).

נסה, מה יש לך להפסיד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4710 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...