Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לחברה שמתדלקים 98

שימו לב! השרשור הזה בן 4669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תחנת סונול בחולון, שממוקמת בין כיכר קוגל לצומת חולון (לנוסעים לכיוון דרום) - היא בעלת דלק 98 האיכותי ביותר שמצאתי עד כה..

ב STi, אגב, לא צריך כל מכשיר אינדיקציה. רעש הצלצולים שקיים כשהדלק הוא חצי אוקטן פחות מ - 98 מספיק ברור :)

SPL - 143.6DB

"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 144
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש באמת מחירים כאלה לאוקטן 98?

בתחנה שאני ממלא בא הפער עומד על מעל לשקל וחצי (פז גני התערוכה).

אפשר בבקשה לקבל את המיקום המדוייק של תחנת סונול בחולון?

יום אחד שאהיה גדול גם לי תהיה מזארטי גראנד טוריסמו ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצומת חולון אם אתה מגיע מכיוון צומת הולץ דרך חיל השיריון ממשיכים ישר אתה תראה את התחנה יושבת בצד ימין וכדי להכנס אליה עולים על הנת"צ, לפני כיכר קוגל.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחנת סונול בחולון, שממוקמת בין כיכר קוגל לצומת חולון (לנוסעים לכיוון דרום) - היא בעלת דלק 98 האיכותי ביותר שמצאתי עד כה..

ב STi, אגב, לא צריך כל מכשיר אינדיקציה. רעש הצלצולים שקיים כשהדלק הוא חצי אוקטן פחות מ - 98 מספיק ברור :)

מתי פעם אחרונה תדלקת שם?

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבוע שעבר תדלקתי שם ( בסונול חולון ) הרכב צלצל . נאלצתי להוסיף למיכל 2 ליטר מטנול להעלות את האוקטן. הבנתי בפעם הלא יודע כמה שארוחות חינם עולות בסוף הכי הרבה כסף.:cry::evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר שאתה אומר את זה כיוון שהמון חבר'ה מתדלקים שם ואף אחד לא דיווח על דבר כזה כולל בדיקות בוואג קום של תיקוני הצתה שמופיעים ישר אם הדלק לא איכותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיליפ, לא משתלם לי לסוע עד לשם - מבחינת המרחק.

ממליץ על ה"דלק" ביציאה מנס ציונה - לאחרונה הוחלפו המשאבות, ומורגש שיפור, גם באוקטן 95. אומנם המחירים "סטנדרטיים" ובלי שום הנחות, אבל ה-TSI מרגיש טוב מאוד על הדלק המדובר :-)

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתשמש בכרטיס ספידומט ("דלקן" של דור אלון) ללא עלות עם הנחה של 110 א"ג לליטר בכל תחנות הרשת.

המחיר בפועל לאחר עליית המחירים האחרונה הוא 8.22 ש"ח לליטר שזה בדיוק 60 א"ג יותר מהמחיר של תדלוק עצמי של 95.

מתדלק באופן קבוע בתחנה בכפר טרומן, ולעיתים רחוקות בתחנה שבדרך המכבים בראשון.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבוע שעבר תדלקתי שם ( בסונול חולון ) הרכב צלצל . נאלצתי להוסיף למיכל 2 ליטר מטנול להעלות את האוקטן. הבנתי בפעם הלא יודע כמה שארוחות חינם עולות בסוף הכי הרבה כסף.:cry::evil:

זה בדיוק מה שקרה לי לפני יומיים שלושה. תידלקתי שם בפעם הראשונה וחיישני הנקישות שלי התחילו להשתגע תחת עומס.

עכשיו אני נוסע בלי לאמץ את המנוע עד למיכל דלק הבא, שאני אמלא בתחנה הקבועה שלי. :|

פיליפ, יכול להיות שפעם הדלק היה שם איכותי. אתה מכיר מישהו מוואג שתידלק שם ובדק את תיקוני ההצתה שלו בשבוע האחרון?

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר אני מתדלק בסונול -חולון כבר שבוע אין שום צלצולים תחת עומס היום הייתי שם(זה כבר מיכל שני) לא הורגש שינוי כלשהו

עברתי מתחנת דלק מסובים:roll:

- alloy block,Vtec, Bosch Motronic ME7 fuel-injected

producing200HP 2.2-liter,Honda type R. Need we say more..

soon!....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלכם הרכב כנראה יכול לסבול אוקטן 95. אצלי הרכב לפי הוראות יצרן יכול רק 98 (יחס דחיסה 1.11 ) . לכן אי אפשר לעבוד עליו כי המחשב לא יכול לפצות באוקטן 95.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...