Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ לגבי סוכנות מוטודיל (מוטו דיל) - כפר יונה

smoooth0
שימו לב! השרשור הזה בן 4743 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשמח אם מישהו היה שם ויש לו ניסיון (טוב או רע) שמוכן לשתף אותנו :)

יש להם שם GTI שמוצעת כמה חודשים ונראה לי שאולי אסע לראות אותה (מתוך יאוש...)

היא מפורסמת ביד 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוצא את עצמי מפרסם את זה הרבה לאחרונה. :lol:

בחן את עצמך:

האם זה טרייד אין יבואן?

האם זה חברת ליסינג\השכרה גדולה כמו אלדן,אוויס,שלמה וכו'?

האם זה סוחר סוג ז' שמשום מה הגיע אליו רכב שאם הוא היה נורמלי ושמור הוא אמור היה להמכר מעל המחירון בשוק הפרטי ולא להיות זרוק חודשים במגרש?

(אם התשובות שיצאו לך הן:לא,לא,כן... עזוב את זה)

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם הוא סוחר סוג ז, אז בגלל זה אני שואל :)

זה כבר מעייף למצוא GTI במצב טוב, כל מה שמצאתי במצב טוב היה הרבה מעל לתקציב שלי, וכל מה שבתקציב שלי הוא במצב לא טוב ולא שווה מעל למחירון כמו שכולם דורשים (אני לא מוכן לשלם 7000 ש"ח על רכב יד 5 עם 190,000 ק"מ ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה הולך לשבור שיא dude.

תחשוב בצורה הבאה, גולף gti במצב טוב נחטפת תוך כמה ימים במקרה הגרוע, רכב כזה לא אמור להגיע למגרש.

או שתתחיל לחפש רכבים שיתאימו לתקציב שלך או שתקנה אחת בהתאם לתקציב שלך, אין לך הרבה ברירות פה.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיא של כל הזמנים :)

ביון שני/שלישי היתה אחת בלוח יד2 עם נתונים נורמלים (יד 3 - 160K - ללא שיפורים), אמרתי אני אתקשר בחמישי בערב ונתאם ליום שישי ואסע לראות את זה (אני לא יכול לצאת מהעבודה או לבקש חופש בשבועות האלה כי יש מלא לחץ), ביום חמישי בערב נכנסתי ל-יד2 ... ולא היתה שם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העצה הכי טובה שאני יכול לתת לך זה: תחשוב בהיגיון, ולא מתוך ייאוש.

GTI טובה וללא תאונות עומדת כמה חודשים במגרש של סוחר ומחכה לך.

נו באמת. במציאות אין דברים כאלה. אל תטריח את עצמך לסוע לשם.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב ירדתי מזה :)

יש אחת בשפרעם, יד 4, 190000 ק"מ בצבע אפור, דורש 50000 אבל גמיש (נראה לי זה 10000 מעל למחירון)

http://cars.panet.co.il/index.php?name=view&action=pictures&id=78691&type=cars&sum=3&select=1

זה לא מחיר סביר בכלל, נראה לי משהו סביר עם הנתונים האלו זה משהו בכיוון 40-42 אלף, נכון ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

המחיר 40-42 זה בסביבות המחירון של גולף MK4 משנת 2001-2002, 1600 רגילה. בטח שלא GTI.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על מחירון לוי יצחק, יש לי גירסה מודפסת מלפני כמה חודשים !!! ואז היה המחיר (לא משוקלל) 42000 ש"ח

ביד2 יש את המחירון והוא בדרך כלל יותר גבוהה עבור GTI מלוי יצחק, שם זה גם 42000

http://pricelist.yad2.co.il/cardetails_n.php?SubModelID=18767&Year=2000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4743 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...