Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתעניין ברכישת מחשב נייח חדש. משתלם או לא?

dj-niv
שימו לב! השרשור הזה בן 4737 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לצערי המחשב הנייח שלי שבק חיים כנראה שהלך לעולמו הלוח אם. חשבתי לקנות מחשב נייח חדש בהתחשב במחירים היום של המחשבים. חיפשתי קצת באינטרנט ומצאתי מחשב שנשמע טוב ב-699 ש"ח.

(השימושים העיקריים שלי במחשב הם בעיקר גלישה באינטרנט ושמיעת מוזיקה)

הלינק למחשב המוצע:

http://getit.co.il/Prod/62984/#descriptionDiv

מפרט טכני:

לוח אם

יצרן:

ASROCK

דגם:

Intel® Desktop Board G41M

כ.מסך משולב:

3D FORCE

כ.קול משולב:

Intel® High Definition Audio:2.1-channel audio

כרטיס רשת:

Intel 10\100\o\b

יציאות USB 2.0:

6 יציאות

יציאת PCI Express X16:

כלול

יציאת PCI Express :

כלול

תמיכה ב S.ATA:

כלול

דיסק קשיח

יצרן:

Hitachi

טכנולוגיה:

S.ATA 2

נפח :

320GB

זכרון מטמון cache:

8 MB

מעבד

יצרן:

Intel

סוג:

Intel Pentium Dual Core

דגם:

E5500

מהירות :

2.8 GHz

מהירות FSB:

800 MHz

זכרון מטמון cache:

2MB

מארז

ספק כח:

400W

זכרון

סוג זכרון:

DDR2

נפח:

2048MB

מהירות:

800Mhz

כונן

יצרן:

NEC

סוג:

DVD/RW

תמיכה ב-2 Dual channel DDR: כלול

תמיכה בדיסקים S.ATA: כלול

תמיכה בדיסקים S.ATA 2: כלול

יציאות S.ATA 3: 4 יחידות

*אשמח לשמוע המלצות על מחשבים דומים לצרכים שלי... בתקציב דומה +-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זה רק לגלישה באינטרנט ושמיעת מוזיקה, גם פנטיום 4 יעשה טוב את העבודה :-P

לענייננו:

המפרט שנתת הוא סביר ביותר בשביל הצרכים שציינת. לא תוכל לשחק בו crysis 2 מן הסתם כי כרטיס המסך הוא onboard אבל חוץ מזה הוא יעשה את העבודה כמו שצריך.

לעומת זאת, אם אתה תרצה לראות סרטים ב HD אז תצטרך לשדרג את כרטיס המסך.

עריכה: אני רואה שהלוח הוא מתוצרת asrock. הם סבירים מינוס לדעתי, היה לי ניסיון לא נעים איתם במחשב של חבר.

נסה לברר אם ניתן להחליף/לשדרג ללוח של Abit, gigabyte או asus.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ מאוד על המפרט הזה מחנות המחשבים PCHOLIC של חבר הפורום TheWolf

אתה מקבל מחשב מעולה במחיר מעולה וגם שירות ואחריות ברמה הטובה ביותר.

אני קניתי לעצמי כזה +2 להורים ולאחותי ואני מרוצה מאוד !

http://pcholic.yalla.co.il/?view=products&id=268907&category=61601

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיפרט שנתת הוא פשוט ואם להיות בוטה - עלוב ומיושן.

נכון שאתה צריך משהו מינימלי, בלי משחקים וגרפיקה מיוחדת. אבל המעבד לא טוב, על לוח האם כבר נכתב משהו, לא בטוח שתראה טוב סרטים ביחוד אם איכותם גבוהה (לא בלו ריי, אבל יש גם דיבידי בעולם), הדיסק הקשיח קטן יחסית למקובל, ומאז שסוני השתלטו על NEC הם נהפכו מאחד היצרנים הטובים יותר לאחד מהגרועים בשוק.

אומנם אפשר להוסיך 100 ש"ח פה ו-200 שם כדי לשפר את המיפרט, עדיף להתחיל עם משהו טוב יותר גם אם עלותו אלף פלוס. זה ישתלם לאורך זמן.

נסה את ארז, עוד תופתע לטובה.

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי ניב, אני לעומת מתן דווקא אין לי שום בעיה בשימוש בלוח ASRock, הם מצויינים לטעמי והלוחות ברמות הגבוהות יותר (לוחות הSANDY BRIDGE) גם מציעים תמורה מעולה לכסף, ולזמן מוגבל גם 4 שנות אחריות במקום 3.

לגבי המחשב שהעלת, זהו מפרט הכי בסיסי כמעט שיש היום ואין איתו בעיקרון בעיה כל עוד אתה משתמש אך ורק ביישומי אינטרנט ואופיס, תוכנות קלות וזהו בעצם.. אופציה אמיתית לשדרוג כמעט ואין, וכבר היום קשה להשיג את המעבדים מרובעי הליבה החזקים של תושבת ה775. אם אתה לא בוחר בפלטפורמה מבוססת AMD, אולי שווה לך להשקיע מעט יותר ולקפוץ למחשבי הדור האחרון עם מעבדי הSANDY BRIDGE.

לגבי הקישור לרכישה הספציפית מGETIT, שים לב שהאחריות הינה רק שנה, בעוד שרוב רכיבי המחשב מלבד הספק מגיעים מהיבואן/מפיצים עם שנתיים או שלוש..

לשקט שלך, בדוק אולי בחנות פיסית הקרובה למקום מגוריך, יכול לחסוך לך בעלויות משלוח ובמקרים בהם תאלץ לממש אחריות.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי ניב, אני לעומת מתן דווקא אין לי שום בעיה בשימוש בלוח ASRock, הם מצויינים לטעמי והלוחות ברמות הגבוהות יותר (לוחות הSANDY BRIDGE) גם מציעים תמורה מעולה לכסף, ולזמן מוגבל גם 4 שנות אחריות במקום 3.

לגבי המחשב שהעלת, זהו מפרט הכי בסיסי כמעט שיש היום ואין איתו בעיקרון בעיה כל עוד אתה משתמש אך ורק ביישומי אינטרנט ואופיס, תוכנות קלות וזהו בעצם.. אופציה אמיתית לשדרוג כמעט ואין, וכבר היום קשה להשיג את המעבדים מרובעי הליבה החזקים של תושבת ה775. אם אתה לא בוחר בפלטפורמה מבוססת AMD, אולי שווה לך להשקיע מעט יותר ולקפוץ למחשבי הדור האחרון עם מעבדי הSANDY BRIDGE.

לגבי הקישור לרכישה הספציפית מGETIT, שים לב שהאחריות הינה רק שנה, בעוד שרוב רכיבי המחשב מלבד הספק מגיעים מהיבואן/מפיצים עם שנתיים או שלוש..

לשקט שלך, בדוק אולי בחנות פיסית הקרובה למקום מגוריך, יכול לחסוך לך בעלויות משלוח ובמקרים בהם תאלץ לממש אחריות.

אתה חשוב שכדאי לי ללכת על AMD? חשבתי שהדואל קור טוב יותר מה-AMD. לפי מה שאמרו לי AMD זה כמו סלרון של פעם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת סדר, AMD היא יצרנית מעבדים כמו שאינטל יצרנית מעבדים, כשמשווים מעבדים משווים בין דגמי מעבדים ולא "דואל קור קצת יותר טוב מAMD"

ברמות הנמוכות מעבדי הDUAL CORE בתושבת 775 מקבילים בביצועיהם למעבדי הATHLON II X2 השונים, במבחנים מסויימים עדיפות לאינטל ובאחרים עדיפות לAMD, ברמות הגבוהות יותר המשחק משתנה ואכן ישנו יתרון גדול יותר בביצועים לטובת מעבדי אינטל.

אבל, מערכת מבוססת AMD בדר"כ גם תהיה יותר זולה ממערכת "מקבילה" של אינטל, קח לדוגמא את סדרת מעבדי הPHENOM II X4 של AMD לעומת מעבדי הI5 דור ראשון ועכשיו (אני לא נכנס עכשיו להשוואה פרטנית בין המעבדים - מטמון, מהירות וכו')

הפשטות בAMD כרגע שב95% אחוז, כל לוח אם שתקנה כעת תומך בכל סוגי המעבדים של AMD היום, עניין שחוסך בראייה לעתיד בנושא השדרוג. לא בא לך מעבד 2 ליבות או חד ליבתי פשוט יותר? הוצא אותו ותתקין מעבד 6 ליבות חזק במקומו (או מעבד אחר שיצא שמתאים לתושבת בלוח).

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...