Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש פורד טרנזיט 84 ומטה (הוקפץ שרשור מלפני 6 שנים)

בנצי
שימו לב! השרשור הזה בן 4833 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש טרנזיט ישנה - משנות השבעים או תחילת השמונים, לא רואים כאלו יותר ואני ממש רוצה אחת. כשהייתי ילד הייתה לנו אחת מודל 82 שחורה עם מדבקה של נשר על מכסה המנוע.

אם מישהו יודע על אחת שנוסעת אני אשמח לדעת . תודה.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בלוח קלאסיקאר יש אחד שמנסה למכור מודל 79. ללא הצלחה.

http://www.classicar.co.il/ads/adDetail.asp?cat_id=2&sub_id=3&ad_id=1211

הרכב הזה נעלם לגמרי מהמפה בהתחשב שאין מוסד ממשלתי שלא השתמש בטרנזיטים האלה.

[/img]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום שישי ראיתי אחת עומדת בכיכר המדינה, שנת 83' אדומה. נראה לי שהיא לא כ"כ נוסעת לשום מקום. יש עליה מדבקה של MIX (כנראה זו איזו חנות שם והיא עומדת בתור פרסומת או משהו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקבל את זה שלכל אחד צריכה להיות שריטה משלו, אבל טרנזיט? זה כבר משבר זהות...

בכל מקרה, יש לאכטמן בקרית אריה בפתח תקווה, לפחות טרנזיט אחת מתקופה זו שנמצאת בשימוש שוטף. מה שהרשים אותי בהן, זה שהן לא נראות טחונות אלא פשוט רכב מסחרי שהזדקן בכבוד. לא שמעתי שהם מוכרים, אבל שווה ליצור איתם קשר ולהביע התענינות ולשבת להם על הזנב, כי מתישהו יחליטו להחליף ואני לא חושב שתמצא בארץ טרנזיט משומרת יותר מזה.

כשתהיה לך טרנזיט, יש לי היינס לדור ראשון וגם לדור שני.

בהצלחה,

נמרוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקבל את זה שלכל אחד צריכה להיות שריטה משלו, אבל טרנזיט? זה כבר משבר זהות...

בכל מקרה, יש לאכטמן בקרית אריה בפתח תקווה, לפחות טרנזיט אחת מתקופה זו שנמצאת בשימוש שוטף. מה שהרשים אותי בהן, זה שהן לא נראות טחונות אלא פשוט רכב מסחרי שהזדקן בכבוד. לא שמעתי שהם מוכרים, אבל שווה ליצור איתם קשר ולהביע התענינות ולשבת להם על הזנב, כי מתישהו יחליטו להחליף ואני לא חושב שתמצא בארץ טרנזיט משומרת יותר מזה.

כשתהיה לך טרנזיט, יש לי היינס לדור ראשון וגם לדור שני.

בהצלחה,

נמרוד

פעם ראיתי אחת כזאת עומדת ליד איזה מפעל - כנראה בא טכנאי לתקן משהו - מודל 82 במצב מדהים!!! פנים הרכב - חדש, פתחים של מזגן מושתל(יח' נפרדת), נקי ויפה. חשבתי שזה אולי רכב של איזה קבלן שעובד עם אכטמן, אבל אם הם בחברה מחזיקים מכוניות ברמה כזאת אז באמת כל הכבוד להם!

חכמת פורד אסקורט: עדיף 60 סוסים שעובדים בשבילך מאשר 120 שאתה עובד בשבילהם.

חכמת מרצדס W116: אין דבר כזה "شيخ לשעבר".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזור הרחוב "הרבי מבכרך" בת"א לפני ההתחברות לאברבנאל, אקוסטה ויתר אזור פלורנטין (אני לא בטוח בדיוק מה שם הרחוב המדוייק), עומד כמה חודשים טרנזיט שמונים ומשהו שנראה בהחלט לא רע, על המדרכה בצד ימין של הכביש.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחולון, מול משרד הרישוי, במיגרש, יש להם כל מיני טרנזיטים במצבי פירוק שונים, כולל, אגב, אחד של אותה להקת "MIX" (כנראה היו להם כמה פעם). אישית, אני חולה על MK1 ערוך-דאבל ג'יאנט, בזמנו היו מלא כאלה, ויכולתי להשיג חופשי, אבל לא עניין אותי, עכשיו כבר אין... (טוב, ועדיין לא מעניין אותי, עקב חוסר מקום להחזיק בלבד :x ).

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שדרות ירושלים 92 אם אני לא טועה

2 טרנזיטים שווים למכירה בחנייה מאחורי הבניין.

אני עובר באזור הזה כל יום בדרך לעבודה (בני ברק) ואתמול ראיתי רק אחד כחול (יותר תכלת מכחול) בחוץ (לא נכנסתי לחניה, יכול להיות שהשני היה בחניה או בנסיעה), הוא נראה במצב ממש יפה לרכב בגילו במיוחד מכיוון שרובם עברו התעללות פושעת !!!

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אישית יש סנטימנטים עמוקים למסחרית המגושמת וחסרת החן הזאת...עשרות אלפי קילומטרים נהגתי בכזו "חומה" ששירתה את היחידה הצבאית שלי ברמת הגולן,לפני 17 שנה.היא היתה מודל 84,עם מנוע 2.0 "פינטו" ששימש גם את הקורטינה,הסיירה והקפרי,בגירסה מוחלשת עם 78 כ"ס.היה לה גיר 4 הילוכים,ואת הרעש שלה ב "שיוט" של 90-100,אין סיכוי שאני ישכח,כמו גם את ההגה הארוך-ארוך שלה,עם 5.5 סיבובים מנעילה לנעילה...אבל היא היתה אמינה,כמו שרק הפורדים הישנים ידעו להיות.האוטו הזה פשוט סירב להתקלקל,חרף כל העיתעללויות שהוא עבר,והקילומטרז' האדיר שהוא כיסה.גם לקרנזיט הארוכה(דבל ג'נט)של להקת ה"מיקס" שמורה לי פינה חמה,היא הביאה את ציוד ההגברה לחתונה שלי...

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ברזומה שלי יש מפגשים עם מספר טרנזיטים:

אח של אבא שלי (זה מפרויקט האסקורט הכושל היה מתעסק הרבה עם פירוקיות של רכב לקורטינות ולאסקורטים שלו, אז הוא קנה פורד טרנזיט חבוטה מהדגמים הראשונים (אלה שהפנסים העגולים שלהם מובלטים בפרונט) על מנת להעמיס עליה את החלקים.

יום אחד, הוא התכוון לנסוע לפירוקיה ולאסוף חלקים נוספים. בוקר של קיץ: מנסה להתניע - המנוע לא עובד. הפשיל שרוולים והתחיל לבדוק את המנוע. המנוע היה במצב כזה חמור ומלוכלך שזה היה כאב ראש. בכל אופן, הוא ניגש למלאכה וניסה להתניע בשנית.

"בום" נשמע וסימני עשן עלו מן המנוע, עוד פיצוצון אחד קטן ואש קטנה כזו עלתה מכיוונו.

לכו תשיגו מטף ברמלה :roll:

המנוע הלך קליל, וככה גם הטרנזיט. היא נקשרה לקורטינה סטיישן של דוד נוסף שלי ונגררה אחר כבוד לאיזה סמטה צדדית.

מקרה שני היה שדוד שלי (פרויקט אסקורט) החזיק כאמור קרוב לשישה פורדים (בבית של סבא שלי ז"ל היה חצר די גדולה, לא פייר :wink: ). אז הייתה לו גם קורטינה שהוא השיג במחיר מציאה (לא סימן 3, אלא זו עם הפנסי Y. לא זוכר את הסימון שלה). הוא עצר בצומת, והתחיל בנסיעה איטית. פתאום - הגיחה טרנזיט (שוב, מהסוג הישן) שבטח היו בתוכה שני גנבים זבי-חוטם שבטח ביצעו את ה"מכה" הראשונה שלהם על טרנזיט. הם נכנסו באיזה 40 קמ"ש בקורטינה המסכנה. כל החלק הקדמי של המנוע ניתק מהרכב ועף כמה מטרים טובים, הטרנזיט המשיכה לנסוע. עצרה אחרי כמה מטרים, ראתה שהכל בסדר, והמשיכה בנסיעה.

ועכשיו לחוויות שאני הייתי נוכח בהם: (כל השאר התרחשו אי-שם בשנות ה70 :D )

אבא שלי עבד בתור נהג בחברת רהיטים בשם "ציפויון", אז בעל-הבית בחברה היה קמצן שלא יתואר. הוא החזיק טרנזיט חבוטה (מודל 81) בצבע תכלת אופייני לטרנזטים ודודג'ים למינהם.

בתור ילד קטן הייתי מתלווה לאבא שלי בנסיעות שהטרנזיט עמוסה במיטות בדרך לעוד לקוחות מאושרים. לפעמים באמצע הנסיעה הייתי עובר לחלק האחורי ושוכב על אחת המיטות ומתמסטל מריח הבד החדש והעץ הטרי.

בקיצור, יום אחד התקרבנו לירידה והמנוע נכבה - אני כולי בלחץ וצועק "אנחנו עומדים להתנגש!". אבא שלי לחץ על הקלאץ', ותאמינו או לא - גם טרנזיט עמוסה יכולה להגיע ל90 קמ"ש :wink:

לא להאמין שמישהו חשב לגנוב אותה. (היא חנתה בלילות בבניין מכרזים בת"א, עליו השלום)

רכב עם נשמה. כמו שרק פורד יכלו לבנות פעם. חבל שהם הפסיקו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקורטינה עם הפנסי Y היא דור ראשון, זו הקורטינה הכי קלאסית והכי שווה/יפה לפי דעתי ...

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקר טוב

אם תקרא הודעה זו בזמן, ואם מעניין אותך טרנזיט לחלקים בלבד משנת 86 (נדמה לי), תוכל לקחת בחינם את הרכב מיישוב על יד רעננה (בגרירה).

הרכב אמור להיזרק היום או מחר (ואם לא מחר אז מחרתיים . . .), אם ברצונך - טלפן מיידית למשה 064-714206 ואמור לו שקיבלת מאבי את הטלפון שלו ושאתה מעוניין באוטו.

בהצלחה - אבי.

המקום הנכון:

מפגש השרון - מפגש בלתי תלוי לרכבי אספנות - בארומה שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולכם,אני מחר אסע לרמת גן לראות את2 הטרנזיטים, תודה על ההצעה של הטרנזיט לחלקים אבל יש לי כבר אחת ומתחת לבית עומדות לי כבר 3 מכוניות ככה שאין לי מקום.

את הטרנזיטים של מיקס אני מכיר - יותר נכון אני מכיר את המנכ"ל ואני אקח ממנו אחת דאבל ג'אנט - אבל לא עכשיו, אני ממש רוצה טרנזיט משנות ה70. אבל גם יותר חדשה תספק אותי.

אני רוצה את האוטו הזה כי כשהייתי ילד הייתה לנו אחת מודל 82 מדהימה, כל הטיולים עם האוטו בארץ היו חוויה, אני רוצה להשקיע בשיפוץ של מסחרית ישנה ואני מעדיף טרנזיט על וואנדורה בגלל האמינות וצריכת הדלק.

לכל מי שראה את הסרט "המסחרית" - אז אני רוצה להכין משהו כזה, צבע שחור, ג'אנטים מניקל, אגזוז בצד הרכב, ובפנים לרפד את הכל מחדש+ מיטה ועוד...

שיהיה אוטו לטיולים...

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4833 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...