Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה פיקנטו 2011

netasha
שימו לב! השרשור הזה בן 4706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

תכננתי לקנות רכב משומש, (דייהטסו סיריון שנתון 2008), כשהציעו לי לשקול את הקיה פיקנטו החדשה, בתוספת של כ-15-20 אלף ש"ח על התקציב המתוכנן. מישהו יודע האם/מתי הרכב מגיע?

ראיתי שיש פה המלצות "תיאורטיות" עליו, מישהו עשה נסיעת מבחן או יודע להמליץ מניסיון?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיקנטו היא למעשה יונדאי i10 בשינויי עיצוב כאלה ואחרים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משיחה קצרה עם הסוכנות בת"א (בינתיים אפשר לראות את הרכב רק בת"א) -

76.2 אלף לאוטומט, מנוע 1.2 ברמת הגימור הגבוהה (נדמה לי ELX)

74.2 לאוטומט, מנוע 1.2 ברמת גימור יותר נמוכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיקנטו מוצעת למעשה למכירה מתחילת שבוע זה. היום הזמנו אחת אוטומטית EX אדומה. כרגע יש משלוח ראשון בארץ - אספקה

תוך 14 ימי עבודה מגמר תשלום . אם יגמר המלאי הראשוני תהיה המתנה לא קצרה למשלוח הבא.

עדיין אין רכבי נסיעת מבחן ואף אחד לא יכול לספר מניסיונו על הרכב מנהיגה.

מבדיקות יסודיות באינטרנט מסתבר כי הרכב מבוסס חלקית על יונדאי I10 עם שיפורים די משמעותיים.

מספר מגזיני רכב ידועים ורציניים באנגליה בחנו כבר רכב זה ונתנו חוות דעת טובות מאוד לרוב הפרמטרים, אם כי יש לציין

שנבחנו שני דגמים - 1 ליטר ו - 1.25 ל' בגרסא הידנית ולא האוטומטית.

לדוגמא :

http://www.carmagazine.co.uk/Drives/Search-Results/First-drives/Kia-Picanto-2011-125-five-door-CAR-review/

מהשוואה למתחרות הפיקנטו בולטת לטובה - היא מאובזרת הרבה יותר, זולה יותר, ומקבלת 7 שנות אחריות (אין לאף מתחרה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הראש צוות שלי אתמול בדיוק הזמין את ה1 ליטר ידנית ב62 אלף שקלים.

הוא עשה נסיעת מבחן ומאוד נהנה מהרכב, הרכב הזה הולך להחליף את המאזדה 121 הידנית שלו שהיא כבר בת 16 ועדיין וחיה ובועטת אבל כנראה שהוא הגיע למסקנה שהגיע הזמן למשהו חדש בשביל להגיע מהבית לעבודה.

אם יהיו לי יותר רשמים ממנו אני אדווח.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4062873,00.html

נראה ממש חמוד.. הזוי שאפשר לקנות רכב בשנתון כזה במחיר כזה

נראה לי שווה בדיקה.

תעדכן אותנו איך היה אם אתה באמת לוקח לנסיעת מבחן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

נסעתי עליה... אני ואישתי לקחתנו יום חופש מהעבודה נכנסנו לרנו מגאן שלנו וטסנו לת"א (אנחנו ירושלמים ואין כאן רכב לנסיעת מבחן עד חודש הבא... וכמובן גם עצרנו באיקאה!)

בקיצור לקח לי 5 דקות להבין שהרכב הזה בנוי לנהיגה רגועה ושבנהיגה כזאת הרכב יחיה עד 120 שנה (תחשבו על זה- חרשתי על פונטו 3 שנים כי מרבית הכח בכדי להגיע להילוך הבא הוא ב5000 סל"ד בדוק ע"י מכשיר דיאגנוזה בעליות לירושלים- כי אין מד סל"ד- והפיקנטו אומר לך להחליף הילוך כבר ב-2.5 סל"ד)

הרכב בנוי מאיכות חלקים טובה, עיצוב פנטסטי וכל הגימיקים שתצטרכו עד שיצאו עם טכנולוגית אפליקציות שינהגו ברכב דרך מחשב דרך של WAZE - (כמובן קניתי BLUETOOTH שמתחבר למצת וישר לAUX ב $40)

אנחנו מאד מאד מבסוטים מההחלטה שלנו לקנות את הרכב.

בהצלחה לכולם, וקצת סבלנות- לכולם מגיע פיקנטו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.amazon.com/Kensington-LiquidAUX-Bluetooth-Remote-Phones/dp/B0011UIX2K/ref=cm_cr_pr_pb_t

אם הלינק לא עובד קוראים למכשיר KINGSTON LIQUIDAUX והוא מגיע גם עם שלט להגה ויש לו A2DP אז כולם ברכב יכולים להתחבר ולנגן או לדבר באותו.

הסיבה שקניתי אותה... שימו לב שהכבל לאוזניות קצר וקרוב למצת נכון... יש לי טויוטה קאמרי 2010 והAUX קרוב למצת ושימו לב למיקום AUX ב קיה פיקנטו לעומת המצת נכון... ויש גם 2 מצטים + ו-USB (שאין לקאמרי)... זהו יש בלוטוט' לפיקנטו (ב-10% מהמחיר ופחות חורים בדשבורד ולא שמים לב אפילו שהוא שם)

אם אתם לא מוצאים את הקינגסטון הזה יש משדר FM + בלוטוט' שמתחבר למצת בEBAY, אומנם מגושמים אבל לחלק מהם יש גם מיקום ל-SD.

יש שאלות?

IMAG0495.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

היי לחברי הפורום אשמח לקבל ממישהו תשובה או המלצה...הזמנתי את הפיקנטו דגם אוטומט ב7.5 נאמר לי כאשר עשיתי תהזמנה בסוכנות קיה שאת הרכב אני אקבל במהלך חודש יוני אמצע חודש-סוף חודש.נאמר לי שגם שבועיים-שלוש לפני שאני מקבל את האוטו יוצרים איתי קשר לסגירת התשלום על הרכב בנתיים שילמתי רק 2000 שח על ההזמנה.

התקשרתי השבוע כבר כמה פעמים לסוכנות כדי לברר מה קורה עם ההזמנה שלי והתחלתי לקבל תשובות באוויר של תתקשר שבוע הבה נידע מתי תקבל,אתמול התקשרתי פעם נוספת ונאמר לי שאולי אני בכלל אקבל את האוטו בחודש יולי-אוגוסט וזה לא מה שנאמר לי בהתחלה,וגם בטופס של ההזמנה רשום מועד הספקה משואר חודש יוני.

השאלה היא אם אני לא מקבל את האוטו החודש האם אני יכול לתבוע את הסוכנות עם עורך דין או על סמך זה שהם לא אמרו לי את זה להוציא מהם הנחה או הורדת המחיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נאמר לי כאשר עשיתי תהזמנה בסוכנות קיה שאת הרכב אני אקבל במהלך חודש יוני אמצע חודש-סוף חודש

מועד הספקה משואר חודש יוני.

השאלה היא אם אני לא מקבל את האוטו החודש האם אני יכול לתבוע את הסוכנות עם עורך דין או על סמך זה שהם לא אמרו לי את זה להוציא מהם הנחה או הורדת המחיר?

ראה את מה שהדגשתי.

חכה עד סוף חודש יוני. היום אנחנו בשמיני רק.

אתה כן יכול לתבוע, ספק אם תשיג משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4706 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...