Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה אוונסיס 2011 - דעתכם ?

אייל
שימו לב! השרשור הזה בן 4719 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה,

אבא שלי החליט שהגיע הזמן להחליף את הסובארו B4 שברשותו - מנוע 2.0 מודל 2007.

מכיון שהB4 החדשה נראית מזעזע, כל שאר הקטגוריה נפסלה על ידו מסיבות כאלה ואחרות ופאסאט יקרה מדי , הוא החליט על האוונסיס.

מה דעתכם בעניין הזה?

ראיתי שלרכב גיר רציף CVT-E , יתרונות ? חסרונות? לא יצא לי להתנסות בו.

הרכב הזה כמעט לא נמכר בארץ משום מה, השאלה אם בגלל תדמית, בגלל המחיר או סתם נפל בין הכסאות ?

אני רוצה לוודא שאין כאן נפילה פוטנציאלית.

כיום הרכב ניתן במחיר של 161,000 ש"ח כולל תוספות מקוריות בהתקנה מקומית : חישוקי מגנזיום ובקרת שיוט.

תודה לכולם.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הוא לא נמכר כי הוא משעמם. רוב המתחרות מציעות איזשהו ערך מוסף עיצובי או תדמיתי, האוונסיס לא.

מעבר לזה מדובר בגיר הרציף הכי טוב שנתקלתי בו, מתנהג כמעט כמו אוטומט. השילוב מנוע וגיר מכוייל לחסכון, אין לי ניסיון עם צריכת הדלק. הביצועים טובים, לא מלהיבים.

הרכב עצמו מרווח ונעים לנסיעה, שקט. חומרי הפנים קצת דקיקים בחלק מהמקומות הריפוד מחוספס ומרגיש קצת זול.

בנוגע לחישוקים, יש דגם ממש יפה מרובה חישורים. לא הצלחתי למצוא תמונה אבל הוא נפוץ יחסית על האוונסיס, במידה ואמצא אצרף.

תתחדשו, בהצלחה וחג שמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, ממה שאני יודע בחודש הקרוב אמורה להגיע הביואיק ריגאל שמחירה ינוע סביב ה190 אלף רכב אשר מבוסס על האופל אינגסיניה והמנועים של ביואיק. אם אתם לא לחוצים בזמן ויש לאבא שלך זמן לחכות אמורה להגיע בחודש אוקטובר הקרוב אולי אפילו לפני ביואיק ווראנו שמבוססת על פלטפורמת ה"קרוז" 'דלתא 2' הרכב אמור להיות משווק עם מנוע 2.4 עם 177 כ"ס תיבת 6 הילוכית של 'אליסון' ברמת גימור גבוהה חלון בגג, ריפודי עור, גאנטים גדולים המחיר סביב ה170 אלף אני מציע לחכות ולראות אם מתאים לכם אגב אצלי במשפחה גם מחכים לרכב הזה, כי הוא אמור להיות המחליף של הרכב שלנו כיום.

08-2012-buick-verano.jpg

חבר טוב פעם אמר לי ...." מה זה משנה מזגן לא מזגן אם יש דלקן הוא החבר הכי טוב של האדם

:lol: "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט:

חבר טוב פעם אמר לי ...." מה זה משנה מזגן לא מזגן עם יש דלקן הוא החבר הכי טוב של האדם

:lol: "

וחבר טוב אמר לי פעם ש"עם יש מזגן" כותבים באלף - אם יש מזגן

בכל השאר אני מסכים עם ההודעה השניה.

היתרון של האוונסיס הוא בעיקר מבחינת הדימוי של טויוטה שנחשב בארץ לרכב אמין אבל משאר הבחינות - עיצובי או מכאני אין לו יתרונות רבים ולכן הוא נחשב למשעמם.

אצלי בכל מקרה הוא ירד די בהתחלה.

שיהיה בהצלחה. אני לא חושב שההחלטה גרועה. הוא רכב מאוד סולידי ואני בטוח שתהנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוהג על אוונסיס 2006

אבא שלי נוהג על סובארו B4 2010

נכון - השינוי צורה שעשו לסובארו B4 הוא בעצם לא מתיחת פנים אלא עיצוב מחדש של הרכב ממראה ספורטיבי מאוד למראה אלגנטי ומבוגר מאוד.

זה עניין של טעם אבל באמת המראה של הרכב הזה הוא מכוער כלפי אנשים מסויימים ומפואר כלפי אנשים אחרים.

השיפור העיקרי בB4 החדשה הוא צריכת הדלק ותיבת 6 הילוכים - אין מה לאמר, הרכב הזה עושה לנו בממוצע 1:12 והוא פשוט ע-נ-ק בגודל שלו. 140 כוחות סוס אבל הוא קצת כבד בעליות, מעבר לזה, פשוט רכב פנטסטי.

---- זה היה לגבי הB4 החדשה.

לגבי האוונסיס ---

ה2006 היא מאוד זריזה - רכב משפחתי גדול (כמה גדול? חניתי אותה ליד A6 והן היו זהות במימדים) עם 150 כוחות סוס ומנוע שני ליטר שעושה בממוצע 1:10

היא מגיעה מ0-100 בכמעט 9.5 שניות שזה יפה מאוד ויש לה תאוצת ביניים נהדרת.

אבל יש לה הגה כ-ב-ד, לא! מתקשר והיא מסורסת לחלוטין מהמושג "ביצועים" - זה רכב לאנשים שאוהבים לנהוג רגוע ומידי פעם לפעם אם צריך לצאת לעקיפה מהירה, אז יש המון רזרבות של כוח.

מעבר לזה - רכב בית אבות מבחינת נהיגה.

לי זה מאוד מתאים כי אני נהג סופר רגוע וכל מה שאני חיפשתי ברכב זה גודל ונוחות ביחד עם אמינות, תחזוקה זולה וחסכון בדלק או לפחות תצרוכת שפויה וזה בדיוק מה שקיבלתי.

באוונסיס שלי יש הכנה לקרוז קונטרול אבל לא התקינו אחד ולמען האמת הרכב משייט כל כך בקלות על 100 שאין ממש צורך.

היות ויש רק ארבעה הילוכים בדגם שלי מעבר ל120 קמ"ש הרכב מתחיל לאמר לך עזוב אותי, אם כי, לא חסר לו כוח.

רכב עם תא מטען ענקי, דיפונים עם גימורי עור, בקיצור - זה לא רכב לצעירים.

----- האוונסיס החדשה

לפי מה שאני יודע, גיר עם 7 הילוכים, מאוד חסכונית בדלק ביחס לרכב 2 ליטר.

עוד יותר זריזה מהקודמות לה, עשו שיפור במערכת ההיגוי והרכב מגיב טוב יותר לכביש מאשר הגרסאות הקודמות ויחזיר לך אהבה על כל שקל שתשקיע בו.

אבל אל תצפה מהרכב הזה להיות ביצועיסט, אני מאמין שזה עדיין יהיה רכב לאנשים מבוגרים שרוצים קצת יותר גודל ונוחות.

אני דווקא מאוד אוהב את העיצוב שהם נתנו לו והרכב הזה מאוד מרשים בעיניי אבל שוב, כמו שציינתי, אני בן אדם עדיין צעיר אבל נוהג כמו זקן.

:-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית קצת סלט. לסובארו אין 6 הילוכים ולאוונסיס אין 7. מדובר בתיבות רציפות שהן למעשה חסרות הילוכים.

התאוצה בתיבות אלה שונה מבתיבות אוטומטיות רגילות משום שהרכב לא מחליף הילוכים אלא מתקבע בסל"ד מסויים לפי עוצמת התאוצה ויורד כאשר מרפים את הלחץ מדוושת התאוצה.

במצב טיפטרוניק התיבה כאילו מתחלקת למספר הילוכים (היא בנויה בצורת קונוס ופשוט נקבעים בו שלבים מסויימים).

אגב, לסובארו 150 כ"ס ולא 140.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי המונדאו החדשה?

מדובר על רכב מאוד מוצלח עם תיבה חדשה ומנוע חדש.

רכב מאוד יפה ומפואר, לא תתאכזב.

אני כמובן מסכים איתך בעיקר מכיוון שאני מחזיק כזאת אבל זה מעל לתקציב שלו.

התקציב שלו היה כ- 160K.

המונדיאו יותר יקרה, אבל אם אכן מדובר בתקציב של 160, אישית הייתי מעדיף את הסופרב על פני האוונסיס.

אם הוא מעלה את התקציב, אני מעדיף כמובן את המונדיאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית קצת סלט. לסובארו אין 6 הילוכים ולאוונסיס אין 7. מדובר בתיבות רציפות שהן למעשה חסרות הילוכים.

התאוצה בתיבות אלה שונה מבתיבות אוטומטיות רגילות משום שהרכב לא מחליף הילוכים אלא מתקבע בסל"ד מסויים לפי עוצמת התאוצה ויורד כאשר מרפים את הלחץ מדוושת התאוצה.

במצב טיפטרוניק התיבה כאילו מתחלקת למספר הילוכים (היא בנויה בצורת קונוס ופשוט נקבעים בו שלבים מסויימים).

אגב, לסובארו 150 כ"ס ולא 140.

קנית B4 2010 ?

העברת לטיפטרוניק? ראית שאתה מגיע להילוך שישי? אני כן... או שבעצם מה שאתה אומר זה שבפועל יש 4 הילוכים אבל התיבה מחלקת אותם ל6 - נשמע לי קצת מוזר.

לגבי ה150 - נכון אתה צודק - באמת גם כשניגשנו לאולם מכירות אמרו לנו שזה 150 כוח סוס ולא 140 עד כמה שאני זוכר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמייק מתכוון :

בתיבות רציפות כמו בקשקאי,B4,אונסיס וכד' ,אין באמת היל'\יחסי העברה בדמות גלגלי שיניים אלא קונוס(חרוט,היקפו המשתנה יוצר יחסים),תיאורתית ניתן אלקטרונית גם לקבוע 100 ויותר היל' בתיבה רציפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין 4 הילוכים, אפשר להגיד שיש אינסוף.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%AA%D7%99%D7%91%D7%AA_%D7%94%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%9B%D7%99%D7%9D

אני ממליץ לך לעיין קצת בקישור.

והאמת שיצא לי סיבוב ב-B4 החדשה, אמנם ב-2.5 ליטר אבל מדובר באותה תיבת הילוכים. שכן שלי מחזיק את הרכב ודווקא מרוצה מהביצועים ומהחבילה הכוללת, צריכת דלק לא ממש מעניינת אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אקרא את המאמר אבל הרעיון מתחיל להיות ברור.

גם גרסאת ה2 ליטר בעלת רמת ביצועים נאה ביותר

הAWD בא לידי ביטוי וההגה והאחיזה בסובארו נהדרים - לגבי תצרוכת הדלק אני אומר מנסיון - ממוצע 1:12 לרכב שני ליטר בגודל של בהמה טיבטית.

בהחלט שיפור ראוי להערכה מהבחינה הזו כאשר מדברים על מנועים של סובארו.

אם אתה משווה בין האוונסיס שלי להיגוי של הB4 של אבא שלי - אני נוהג בגופה... :-D

אם זאת - אני יותר מתחבר לתחושה של האוונסיס שיש לה מראה כבד וגם נותנת לך תחושה כבדה בתחילת הנסיעה שלה כשבפועל הרכב מאוד מאוד זריז (כל עוד שאתה נוסע בקו ישר :-D )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שאמרתי - המתחרות נפסלו מסיבות כאלה ואחרות .

רכב מצ'מפיון עם שנתיים אחריות בלבד הוא לא רוצה להזמין, בטוח גם לא סקודה.

צרפתיות זו בכלל לא אופציה, הוא היה בסרט הזה ולא רוצה לחזור לסרט הזה.

מונדיאו הוא לא אהב, ה B4 מכוערת ואני מסכים איתו ,אמריקאיות זו לא אופציה , מזדה 6 המוני ומאוס

מה נשאר? :)

אני אגדיר את הדרישות מחדש: מחפשים רכב משעמם, בטיחותי עם מנוע חזק יחסית.

רכב יחסית מפנק עם מנוע חזק, גיר טוב שלא יפתיע לרעה ומחיר בגיזרת ה150-160.

האופציות הן : או להזמין אוונסיס חדשה או לקנות B4 משומשת 2009 מעט יותר חדשה אולי עם המנוע החזק יותר.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אקורד ואוונסיס עולות לי לראש.

האקרוד נמכרת במחיר גבוהה הרבה יותר אבל היה עליה מבצע כאסח לאחרונה, כנראה חיסול מלאי לקראת הגעת הדגם המחודש. מה גם שהיא לא נותנת יותר מהאוונסיס ולי היא הרגישה צפופה יותר.

אז אכן נשארתם עם אוונסיס, אמנם משעממת אבל בסך הכל חיובית. אני חושב שהיא תהווה שיפור לעומת ה-B4 המוחלפת בסעיפי נוחות ושקט וגם חיסכון. הביצועים דומים והניהוג של הסובארו עדיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4719 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...