Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מי אתה? גובבת? ספר לחבריך. לא גובבת? סע לערד, חזור עם תובנות

תומR
שימו לב! השרשור הזה בן 1986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נעדכן כי בטח דברים השתנו.

עדיאל גלב מאריאל (השם גלב מאוקראינה, עדיאל הוסף לפני כמה שנים).

בדצמבר בן 29, נשוי + 2.

כרגע לומד באוניברסיטת חיפה תואר רב תחומי במסגרת העבודה.

בעברי המוטורי מגוון רחב של רכבים שהיותר מעניינים מביניהם: אלפא ספרינט, לנצ'יה תמה, 106 על גרסאותיה הספורטיביות, גולף MK1 ועוד. היום בעלים של פיאט 500 1.4 ידנית שאשתי מתניידת בה ומחפש פיאט בראבו ידנית.

התחביב מעט נדחק הצידה עם חיי המשפחה והצורך בלפרנס משק בית של משפחה.

Citroen C4 Grand Picasso 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
  • תגובות 4.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בר, בן 24 מראשון לציון, הנדסאי חשמל ואני בקבע בשירות של חמשושים בירושלים.

נוהג על מאזדה 3 2015 שקניתי לא מזמן, לפני זה הייתה לי סקודה אוקטביה שנת 2000 ( נתתי אותה לאמא שלי, רכב טוב לא מוכרים :-P)

בגדול עושה הרבה נסיעות מהמרכז לירושלים, אוהב את הדרך ואת הנהיגה- בעיקר את הכביש מבית שמש לכיוון הדסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בס"ד

רותם, 35 עובד באחת התעשיות הביטחוניות,נשוי ++, חובב מוטוריקה ותעופה, חזק בקטע של היסטוריה צבאית (לאו דווקא בגלל העיסוק).

בעבר הייתה 205 1.4, כרגע יש 307SW (לגברת) ו SMAX טיטניום ׁ(לאחר סייעתא דשמיא) לי.

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

עדיף מאוחר...

יוני בן כמעט 40 (בינואר 2019) מבאר-שבע. נשוי + 4. מהנדס חשמל ואלקטרוניקה בהסמכה, בפועל די רחוק מהתחום ועובד בתור מהנדס תוכנה. מחזיק מ 2010 שברולט אימפלה שנת 2005 על גפ"מ (אני התקנתי שנה אחרי שקניתי אותה) - כמעט לא נסעה ב 5 שנים האחרונות כי היה לי רכב ליסינג. כיום משמשת כ"רכב ליסינג" שלי (כל יום 105 ק"מ). יש שברולט סוניק RS 2014, בעיקר אצל האשה. עד לפני 3 שבועות הייתה ספארק LT+ 2016 בליסינג, לפני כן ספארק 2013

תחביב עיקרי שלי - אני חלק מקבוצת פיתוח תוכנה של סימולטור טיסה (ל PC) ל F-16 בן 20 שנה עם קוד מקור שהודלף (++C למי שזה אומר משהו) מזמן ומפותח מאז באופן "לא רשמי" - יש קהילה קטנה יחסית (כי זה מאוד נישתי ודורש) שמשתמשת בסימולטור. כיום אני כותב בעיקר חלקים רציניים מהמנוע הגרפי כדי לשפר את הנראות.

כמו כן משחק כדורסל מידי פעם, חולה NBA (מאלה שקמים בלילה כשיש משחק טוב), מתעניין מאוד גם בכדורגל.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר השרשור הזה קפץ, אנצל את ההזדמנות לכתוב כמה מילים על עצמי:

מוטי, בן 51, מאזור השרון. עובד בחברת תוכנה. נשוי ואב לשניים.

הוצאתי רישיון למכונית בגיל מאוחר יחסית (24+) והמכונית הראשונה שלי הייתה סובארו ג'סטי 1.0 ידנית שנת 90. מאוד אהבתי אותה...

בתור איש מחשבים כמובן שהיו לי לא מעט מכוניות ליסינג או מכוניות חברה. הראשונה הייתה סובארו 16. DL (ידנית כמובן) שנת 90. הוחלפה במזדה 323 מהדור הראשון שהיה בארץ - גם אותה מאוד אהבתי.

לאחר מכן - קיה ספיה אוטומטית - גועל נפש של מכונית. לא הרבה שרדו ממנה בארץ.

ב-1997 עברנו ברילוקיישן לארה"ב שם קנינו שברולט קורסיקה עם מנוע 3.1 V6.

כשחזרנו קיבלתי מהעבודה דייהו נובירה אוטומטית - אני חושב שזאת הייתה המכונית הגרועה ביותר ברשותי.

לא דווקא בגללה עברתי מקום עבודה וקיבלתי סקודה אוקטביה (שנת 2000) - שמאוד נהניתי ממנה. אחת היותר טובות שהיו לי (באופן יחסי לתקופתה כמובן).

לאחר מכן ים של לנטיסים, מזדה 3, פורד פוקוס - כולן אפורות (למרות שחלקן היו בצבע לבן).

לפני כארבע שנים ויתרתי על התענוג המפוקפק שברכב ליסינג. ירשנו טויוטה יאריס כמעט חדשה והסתדרנו איתה כמכונית יחידה במשפחה עד לפני כמה חודשים כשהחלטנו לרכוש עוד מכונית. זאת הייתה נקודת הזמן בה "גיליתי" את האתר הזה :-)

אחרי התלבטות לא קלה החלטנו על היברידית משומשת וקנינו טויוטה אוריס 2015.

חוץ מזה אני אוהב לקרוא, לכתוב (בבלוג) ולטייל.

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...