Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה לבעלי קטנוע פיאג'ו X9 500

סיני
שימו לב! השרשור הזה בן 7226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בזמן טיפול נוכחתי לדעת שהחלקים בחברה פשוט במחיר מטורף, אז קחו כמה טיפים.

פילטר אויר-פילטר של פיאט אונו מנוע פייר או אוטוביאנקי מנוע פייר הפילטר הוא אותו פילטר ושלא יספרו לכם סיפורים מחירו כ25 ש'ח.

פילטר שמן - בחברה 120 ש'ח, אצל וילף וולף בר'ח וולפסון כ30 ש'ח תחליפי.

פלג- אצל שפס בצ'לנוב (מול בני בייקר), או אצל וילף וולף.

רצועה לוריאוטור- בחברה מחירה כ1000 ש'ח אצל וילף וולף בוולפסון כ600 ש'ח תחליפית, ולדעתי ברמה יותר טובה מהמקורית.

:wink:

כמה פעמים ספרת עד 10 וכלום לא קרה?

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פילטר אויר-פילטר של פיאט אונו מנוע פייר או אוטוביאנקי מנוע פייר הפילטר הוא אותו פילטר ושלא יספרו לכם סיפורים מחירו כ25 ש'ח.

רצועה לוריאוטור- בחברה מחירה כ1000 ש'ח אצל וילף וולף בוולפסון כ600 ש'ח תחליפית, ולדעתי ברמה יותר טובה מהמקורית.

תאמין לי סיני..צדיק..יצאת צדיק...

ראש הממשלה: " לא נשחרר בוטנים עם מלח על הידיים!!!" :onfire::screwy:

"חכה לי רק רגע," היא אמרה בקול גדול, "אני בהריון" בואינג! התערבות על מתנדבת התפתחה לכלל אסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סחטיין עליך.

אין כמו לגרף עלים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניות דעתי, המחירי חלקים , והמחירי עבודה שלוקחים היום בחברה?

זול יותר לתחזק את המטוס חמקן. :silly:

סיני בעל מוסך ''מוטו-ספידי'' מנתח בכיר לקטנועים, ובכלל אלוף העולם בהכל,והכי חשוב? נורא צנוע.

שיפורים לקטנועים, קיטים,קרבורטורים, אגזוזי לחץ,וריאטורים,הצתות משופרות,רולים וקפיצי מצמד,שסתומי עלים,ועוד.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ג'ילרה VXR 200?

פלג- אצל שפס בצ'לנוב

פילטר שמן- אצל שפס בצ'לנוב.

שמן- 5W50 שפס בצ'לנוב,זה שמן שמתאים גם לX9 500.להשתדל להשתמש רק בשמן הזה כי שמן אחר משום מה גורם בלאי במנוע.

רצועה לוריאטור ורולים- יש לי, של מלוסי האיטלקית. :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הוראות יצרן עד כמה שאני יודע זה 5W50. :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניות דעתי, המחירי חלקים , והמחירי עבודה שלוקחים היום בחברה?

זול יותר לתחזק את המטוס חמקן. :silly:

חשבתי אולי לעבור קצת לסתלבטנוע ( השם שנתנה האקדמיה ללשון עברית לקטנועי מנהלים הגדולים :p ) , לטובת החיסכון באחזקה והשינוי המתבקש אבל באמת מתברר שלהחזיק את הדברים האלה זה כמו להחזיק נושאת מטוסים . מה זה פה ? תרגיל המדפסות דיו שעשו לנו ? מוכרים X9 בפחות מ 40K ושוחטים על אחזקה . לא יפה !

אז עכשיו אני צריך להמשיך לחשוב , טוב נו ..... קשה , קשה .

יאאאלה קטלוניה , מחר בצהריים !

ראיתם את המקצים היום ? היה חזק .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה! אעדכן אנשים שאני מכיר אם ייאלצו להחליף את אחד מהנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשששש.

תן לו בטיפים סיני.כל הכבוד.

עכשיו לך לעבוד ועזוב אותך מהמחשב,צריך להכין את האופנועים של IRT :lol:

אפשר גם למצוא שמן ופילטר לראנר באביזריון או אצלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קימקו 250

וואריאטורים משופרים, יש חבילת וואריאטורים משופרת מבית מאלוסי שכוללת, בית רולים , מכסה בית רולים, פין בית רולים, 6 רולים,3 משולשים, קפיץ לוואריאטור אחורי, זה נקרא בעגה מאלוסית מקצועית ''מולטיוואר'' :roll: , ויש לי כאלו למכירה לכל סוגי הקטנועים.

מקווה שעזרתי לך, אורי.

פרטים בפרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קימקו 250

וואריאטורים משופרים, יש חבילת וואריאטורים משופרת מבית מאלוסי שכוללת, בית רולים , מכסה בית רולים, פין בית רולים, 6 רולים,3 משולשים, קפיץ לוואריאטור אחורי, זה נקרא בעגה מאלוסית מקצועית ''מולטיוואר'' :roll: , ויש לי כאלו למכירה לכל סוגי הקטנועים.

מקווה שעזרתי לך, אורי.

פרטים בפרטי.

מולטיוואר ל-BW 250.מה הנזק לכיס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7226 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...