Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצוף דלק

יובל
שימו לב! השרשור הזה בן 7771 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, כבר רשמתי בעבר על הבעיה, היום היא נותחה לעומק:

הבעיה היא שבמצב מיכל מלא אני מקבל תצוגה של 1/4 מיכל, ומתחת ל-1/4 מיכל אני מקבל תצוגה נכונה - כלומר, השעון לא עובר את הרבע

הוצאתי את המצוף, מכנית הוא תקין, חשמלית לא, אחרי ניתוח קטן ומדידות מסתבר שהפוטנציומטר לא תקין, ניסיתי ניקוי עם אציטון (הוא היה מלוכלך בטירוף) - לא עזר

עכשיו, אני מעוניין להחליף את הכרטיסון הקטן של הפוטנציומטר ולא מצוף שלם, האם ניתן להשיג אצל ז'אן או שחייב את כל היחידה?

מפירוק אני מפחד, חשמל צרפתי לא קונים משומש, אפילו חדש אמינותו בספק :?

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שמגיבים כאן :p

לאחר בירור קטן עם ז'אן לא ניתן להשיג רק פוטנציומטר, אלא מצוף שלם, המחיר: לא 100, לא 200, לא 400.... 920 שקל!!!!!

בקיצור.... אני הולך לטייל היום בפירוקיה במסמיה

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי יוניט שלם לא תקין של רנו מגאן.

אני לא יודע מה לא בסדר שם. אני חושב שזה המצוף. יכול להיות שמבחינה חשמלית הכל בסדר.

אם תרצה לבדוק אם אפשר להתאים כאן משהו - אין לי בעיה.

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי יוניט שלם לא תקין של רנו מגאן.

אני לא יודע מה לא בסדר שם. אני חושב שזה המצוף. יכול להיות שמבחינה חשמלית הכל בסדר.

אם תרצה לבדוק אם אפשר להתאים כאן משהו - אין לי בעיה.

בעיקרון אני צריך רק את הפוטנציומטר, השאלה היא אם ההתנגדויות של הפוטנציומטר של המגאן לאלו של ה-405 זהות, אני מניח שלא, אבל אם כן אפשר לארגן משהו

אני מאמין שיש סיכוי ולו קטן, אם אתה מגיע יום שישי אז תביא אותו איתך, אני אציץ

היחידה של ה-405 היא די גדולה, יחסית לזו של BX ומכוניות אחרות

ותודה :)

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7771 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...