Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"מהירות מופרזת" (הגאטסו בכביש 4 ליד גהה צילם אותי - כ"ע)

שימו לב! השרשור הזה בן 4715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

:-(שלום חברים

אתמול נסעתי בכביש 4 כיוון צפון ליד גהה נראה לי שהמהירות הייתה באזור ה145 הייתי לבד בכביש כהמצלמה צילמה אותי

אבל בדיוק כשחטפתי את הפלאש עברתי נתיב מישהו יודע אם המצלמה קלטה אותי במידה וכן מה העונש על דבר כזה אני נהג חדש ויש לי שנה וכמה חודשים רישיון

גם לכם קרה שנתקעתם בלי דלק ? :roll::?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

1000 ש"ח +10 נק' זה בטוח.

במידה ועוצר אותך שוטר אתה מקבל שלישה ל30 יום והזמנה לדין מה שיסתיים בשלילה לכמה חודשים +שנתיים נוספות כנהג חדש לאחר שתעבור תיאוריה\טסט\מה שיחילטו בבית דין.

במקרה של מצלמה כמו אצלך אין לי שמץ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שכתב ניקו יחול עליך גם אם מדובר בתמונה

תוזמן אחר כבוד לשימוע לקצין לשלילה מינהלית וכן זימון למשפט

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב שלא ראו אותי או שיצא להם פאק ולא ישלחו או שאין מצב כזה ואם אני שם לקה על המספר זה עוזר או שיש להם דרכים לגלות את הרכב..???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לשים רוטב ברביקיו אולי זה יעזור ,אבל רגע אי אפשר עכשיו זה לא כשל"פ.

עכשיו ברצינות מה יעזור לך אם תשים עכשיו חומר שגורם לטשטוש לוחית הרישוי שלך בזמן צילום? (בין אם זה לקה או לא ,אין לי שמץ). הרי המצלמה כבר צילמה אותך.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משיחת לוחית הזיהוי בלכה הינה עבירה על החוק, והמשטרה מאוד לא סלחנית במקרים כאלה.

לגבי התמונה: זכית להתנסות בפאר היצירה של פרוייקט א/3, העונה לשם מצלמת גאטסו-מטר, או גאטסו בקיצור. נכון להיום, טרם ידוע לי האם המצלמה פועלת באופן מבצעי, כלומר: היא אכן מצלמת, אך לא ידוע לי על מקרים שבהם אנשים שצולמו באמת קיבלו דו"ח.

על כל פנים, אחת ממטרות הפרוייקט היא קיצור משך הזמן שעובר מרגע ביצוע העבירה (והצילום) ועד לרגע קבלת מכתב האהבה ממשטרת ישראל. אם אכן השלב הניסיוני של הפרוייקט הסתיים והמצלמה מבצעית, אתה אמור לקבל את הדו"ח בשבועיים-שלושה הקרובים.

אנא המשך לעדכן אותנו.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה יודע איזו סוג מצלמה זאתי

והאם יש כזה דבר מצלמת דמה שנותנת פלאש על המקרה של הלקה שאלתי כי אולי שמו כבר לקה אני לא יודע קניתי לא מזמן את האוטו ואפשר לזהות אם יש לקה על הלוחית רישוי אם לא מצלמים אותי כלומר אם סתם עוצר אותי שוטר לבדיקה שגרתית הוא יכול לראות אם יש לקה או לא ?

אני לחוץ חבל על הזמן זה הפעם הראשונה שנתפסתי על עבירת תנועה הרישיון שלי חלק ואני מבואס כי אני לא יודע אם אני יקבל דו"ח או לא לא אכפת לי לקבל דו"ח של 2000 שקל העיקר שהרישיון שלי יהיה נקי...ועוד דבר יש מצב בגלל שעברתי נתיב המצלמה לא קלטה בדיוק?:-(:-(:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אני יודע איזו מצלמה זאת? פשוט מאוד: זאת המצלמה היחידה שמותקנת בקטע הזה, וזאת גם המצלמה הראשונה שהותקנה בארץ במסגרת הפרוייקט הזה. אם היית עוקב אחר שרשור הדיווח על מכמונות המהירות שנמצא בפורום הכללי, היית רואה שדווח עליה כבר מזמן.

אין כזה דבר מצלמת דמה שרק נותנת פלאש. קיבלת פלאש = קיבלת תמונה.

לגבי הלכה: אתה מתעקש לקחת סיכונים ולעשות ניסויים שיעלו לך ביוקר במידה ותכשל. בהצלחה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר נתיבים ו/או ציפוי לקה אינם משפיעים על זיהוי הרכב, במיוחד כשמדובר בגאטסו עם יכולת צילום באינפרא אדום.

למיטב ידיעתי, מהירות המותרת בקטע הנ"ל 100 קמ"ש, כאשר מ 126-140 קמ"ש הקנס הוא 750 ש"ח+8 נק'

מ-141 קמ"ש, תקבל הזמנה לדין+10 נק' והעונש יהיה לפי החלטת השופט.

בשני המקרים (ואפילו בחריגה של עד 25 קמ"ש), כנראה תדרש לעמוד מחדש במבחן נהיגה עיוני ו/או מעשי ו/או בדיקה רפואית - לפי החלטת משרד הרישוי, בעת חידוש הרישיון.

עד שתעמוד בתנאים אלה, רישיונך ישלל, ולאחר מכן תחשב שוב כ"נהג חדש" למשך שנתיים נוספות.

בכל מקרה אין לך הרבה מה לעשות כרגע, חוץ מלחכות לדוח (אם בכלל יגיע).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1000 ש"ח +10 נק' זה בטוח.

הוא נתפס כנראה במהירות של הזמנה לבית דין.

1000 ש"ח ו 10 נקודות זה עבור מצלמת רמזור אדום.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

{סתם בשביל לבדוק הלכתי לראות את המצלמה {לראות שלא דיימנתי פלאש

זה ליד הבית שלי הייתי שם איזה חצי שעה והיו אוליי איזה 20 פלאשים ההיגיון שלי אומר שלא נראה לי ישלחו לכולם דוח כי הם יכולים לעשות איזה מיליון שקל ביום זה לא הגיוני מה אתם אומרים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

{סתם בשביל לבדוק הלכתי לראות את המצלמה {לראות שלא דיימנתי פלאש

זה ליד הבית שלי הייתי שם איזה חצי שעה והיו אוליי איזה 20 פלאשים ההיגיון שלי אומר שלא נראה לי ישלחו לכולם דוח כי הם יכולים לעשות איזה מיליון שקל ביום זה לא הגיוני מה אתם אומרים...

זה בדיוק ההיגיון שהביא לארץ את המצלמות- מס מהירות הוא נוסף למס הכנסה וכל שאר מרעין בישין.

ירון

החתימה הלכה לטייל ותיכף תשוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...