Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחירים מופקעים של מערכות מולטימדיה בישראל

amir77a
שימו לב! השרשור הזה בן 4752 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו יודע להסביר מדוע מחיר מע' מולטימדיה לרכב יקרות בטירוף בישראל?

החלטתי להתקין ברכב מע' מולטימדיה (הכוללתDVD, GPS וכיו"ב). נדלקתי על מע' מסויימת של Pioneer. המחיר בארץ כפי שהנו מוצע ע"י מתקינים "רשמיים" הנו ללא שמץ של בושה 7,000 ש"ח. המחיר ביבוא המקביל הנו 2,900 ש"ח. המחיר ב-Ebay הנו כ-450$ דולר כולל משלוח לארץ הקודש, שהנם 2,100 ש"ח, כולל מכס (35%!!).

איני מבין מדוע היבואן (עוזי רדיו) ומשווקיו החליטו לקבוע תג מחיר הזוי ומופרך בעבור קהל הלקוחות? הרי גם ללא אחריות בישראל, באם המכשיר יתקלקל אוכל להזמין עוד 2 ספייר באותו מחיר...

לא ממש ברור לי מדוע יבואנים דומים פשוט עושקים את הצרכן הישראלי והופכים מכשיר שבארה"ב ובשאר העולם מעט יקר ובארץ הופך למותרות של ממש...

אגב בשיחה עם "מתקין רשמי" נטען כי הם מכירים את הרכב טוב מהאחרים, הם נותנים 3 שנות אחריות במקום שנה אצל היבוא המקביל ועל כן ההפרש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, לקחת דוגמה לא טובה, מחירי מערכות המולטימדיה ("דאבל דין" בשפת העם) יקרים בכל העולם, לא ממש ברור לי למה.

דבר שני, מה חדש? תחום האודיו לרכב לא שונה בהרבה משוק מוצרי החשמל בארץ למרות שלדעתי פערי המחירים בו משמעותיים יותר מאשר מוצרי החשמל הגדולים והנפוצים.

מאז שהאינטרנט נכנס לרוב משקי הבית בישראל אנו עדים ליותר ויותר ייבוא פרללי שהוריד דרסטית את המחירים. גם הייבוא האישי הפך לקלי קלות ואין היום מישהו שלא הזמין משהו מחו"ל דרך האינטרנט.

בשורה התחתונה תמיד אפשר להזמין מחו"ל ולהתחרות במחיר המופקע של היבואן הרשמי או לרכוש את המוצר דרך יבואן פרללי, בדרך כלל יקר במעט יותר מייבוא אישי אך מקבלים את המוצר ישר לידיים ויש סוג של אחריות או אבא ואמא במקרה של תקלה.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמיר - אני מבין אותך.

לאחרונה הלכתי לרכוש מכונת גילוח שעולה במרבית אתרי האינטרנט כמעט 40% פחות ממה שהיא עולה בחנויות.

לא מייבוא מקביל! אלא מאותו יבואן ואתה אחריות בדיוק!

את החנויות זה לא היה מעניין.

קיבלתי קשת של תגובות החל מ:"תזמין באינטרנט נראה מה תקבל". "לך תקנה באינטרנט" ועד ל-"אנחנו יודעים ואנחנו לא יכולים להתחרות במחירים שלהם".

הרמתי טלפון "לאינטרנט" - כלומר לחנות מזאפ שיחסית קרובה לביתי, וידאתי שיש את המוצר במלאי. הגעתי ורכשתי וחסכתי המון כסף.

אנחנו כן מרגישים את ירידת המחירים והשפעת ZAP על חיינו.

מצד שני זה עדיין לא שם. ולנו זכות הבחירה והבדיקה. היום אנחנו צרכנים חכמים מאי פעם.

אז אני ממליץ לך ללכת ולקנות את המערכת ב-EBAY או ייבוא מקביל. ואל תדאג לעוזי רדיו. הוא יתעורר מתישהו (או שלא) בכל מקרה הוא את המכה שלו ספג.

בכל מקרה המחירים המופקעים לדעתי הם לא אצל כולם, אלא אצל כמה מקומות "מהדור הישן" שעוד חושבים שלמכור מוצר אחד ביום במחיר מופרז עדיף על למכור 20 ברווח קטן יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכח (כסף) בתחילתוו ובסופו של דבר הוא שלנו הצרכנים.

אם אנחנו נקנה ישרות מחול ונחסוך את פערי המחירים המטוריפים יש תקווה שאולי היבואנים בארץ יתישרו קצת, לדוגמה אני נוהג בסיוויק מתאם ללהחלפת רדיו מבקשים בארץ 1000 ש"ח מחיר בחול 40$.

רכשתי לבני גיטרה חשמלית המחיר לרכישה מחול עם על השילוח כולל הכל 4000 ש"ח מחיר בארץ 13000 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה היה לי שיחה עם היפנים שהגיעו לארץ מטעם פיוניר בשבוע שעבר ואמרתי להם את זה

את עוזי ומשה היבואנים של פיוניר זה לא ממש מדאיג

הדבר היקר ממש זה המוצרים הנלוים כמו גי פי אס ובלוטוס

אני חושב שיחסית לשירות שעוזי רדיו נותן הוא מצדיק את המחיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, אז עכשיו בשביל שירות אני צריך לשלם 4000 שקל?!

אז למה כשקנינו מזגן חדש המתקין, הגיע, עשה עבודה מצוינת אבל שכח למלא גז באחד המעבים (טעות תמימה מצידו, כנראה בגלל שהוא עבד פה יומיים ברצף) אז אחד מתוך השלושה שהוא התקין לא קירר, וכשחזר למלא גז לא דיבר אפילו על תשלום על "שירות"??? ואני בטוח שאם אחד מהם יתקלקל או יתפוצץ מצידי הוא יבוא ויחליף\יסדר וידרוש תשלום על החלפים אבל הוא לא יזכיר שום 4000 ש"ח על שירות.

מעניין אותי מאוד נושא השירות שציינת, אנא פרט.

Volvo S40 T4 MT

Volvo For Life :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, לקחת דוגמה לא טובה, מחירי מערכות המולטימדיה ("דאבל דין" בשפת העם) יקרים בכל העולם, לא ממש ברור לי למה.

.

ממש לא:

המחירים סבירים בכל העולם , סדרת ה AVH של פיונייר היא מהסבירות ואפשר להשיג אותה במחירים שפויים בעולם.

בנוגע ליבוא בארץ: אני יודע ממקור ראשון על נסיון להביא יבוא פרללי שהצליח עד כאשר היבואן הרשמי נכנס לתמונה והגיע איתו להסדר. המחירים הם פחות או יותר "סבירים" לדגמים הפשוטים . כדי למכור אותו במחיר שפוי המתקינים נאלצים להסתפק ברווח ממש מועט שקשה להם לעמוד בו. ולכן יש כאן סוג של ניפוח מחירים.

AVH-3200 שנמכר בישראל במחיר של 3200 ש"ח אפשר לרכוש דרך האינטרנט באתר אירופאי אמין מאוד ! בפחות מ 2000 ש"ח אחרי משלוחה ומיסים. כך שפותח השרשור צודק !

בשולי הדברים , הדברים האלו נכונים למאות מוצרים בישראל, החל מבנזין, ביגוד והנעלה, מזון , ציוד לתינוקות , אפילו איקאה שאלופים בפתרונות מחומרי זבל יקרים בישראל בקרוב ל 30% מהממוצע באירופה.

היסטורית רכבים: אלפא 33 -91' :wink: \ קליאו 1.4 -ידנית 2003:-o \ניסן טידה 1.6 אוטומטית 2007 :roll: \ מגאן דיזל ידנית 2008 - :-) \פלואנס 1.6 בנזין אוטומטית (:shock: ) \הונדה סיוויק -2010 ידנית :-D \...עכשיו אין כלום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה היה לי שיחה עם היפנים שהגיעו לארץ מטעם פיוניר בשבוע שעבר ואמרתי להם את זה

את עוזי ומשה היבואנים של פיוניר זה לא ממש מדאיג

הדבר היקר ממש זה המוצרים הנלוים כמו גי פי אס ובלוטוס

אני חושב שיחסית לשירות שעוזי רדיו נותן הוא מצדיק את המחיר

מקלט GPS איכותי SIRF Atlas IV הוא רכיב זול בצורה כמעט מצחיקה, ומודול bluetooth, תבחר אתה איזה (סתם לדוגמה, broadcom) זה רכיב שעולה פחות מ 8 דולר לתקוע בכל מכשיר.

אז לא, גם עם כל השילובים, אין הצדקה למחירים.

אם אני יכול ב 500 שקל לרכוש מחו"ל מכשיר משולב עם מסך 5" שמכיל GPS, בלוטות', נגן מוזיקה+וידאו, מעבד 533MHZ ככה שהכל יזוז, משדר FM ומה לא, אין סיבה שרדיו דיסק+מסך שמכיל את הפונקציות הנ"ל יעלה כ"כ הרבה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לעשות סקר שוק מקיף ואני יודע מניסיון שהמון לקוחות מפספים דילים וחנויות טובות עם מחירים טובים ומוציאים סכומים הרבה יותר רציניים.

קיט קומפלט של פיוניר עולה גם 5K תלוי בחנות !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4752 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...