Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביום רביעי שעבר ראיתי תאונת פגע וברח, מה לעשות עם מספר הרכב?

RACEPAK
שימו לב! השרשור הזה בן 4749 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

ביום רביעי בשבוע שעבר ראיתי תאונת פגע וברח. ניסתי לרדוף מעט אחרי הרכב הפוגע אבל לא היה לי סיכוי ברכב שבו היתי.

יש לי את מספר הרכב, צבע.דגם.וכו.

מה לעשות?

קו---------------------------------------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להרים טלפון למשטרה (עדיף להגיע לתחנה) ולתת עדות.

קצת טרחה אבל אתה עושה חובה אזרחית נפלאה.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

ביום רביעי בשבוע שעבר ראיתי תאונת פגע וברח. ניסתי לרדוף מעט אחרי הרכב הפוגע אבל לא היה לי סיכוי ברכב שבו היתי.

יש לי את מספר הרכב, צבע.דגם.וכו.

מה לעשות?

השאלה שלך מפליאה אותי. הרי לא ברור לך מה חובתך בעניין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיונים פה נהיים יותר הזויים מיום ליום, באמת מה כבר אפשר לעשות עם פרטים של רכב שביצע תאונת פגע וברח.......... חוץ מהלהתקשר למשטרה...... :roll:

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאתה לא היית רוצה שייפגעו בך יברחו ואף אחד לא יספר לך, אז ככה גם אתה תעשה,

ד.א. אתה לא חייב ללכת למשטרה אם אתה מכיר את בעל הרכב, אתה יכול להשאיר לו פתק על המגב בנוסח רכב מס' XX-XXX-XX מדגם X בצבע X פגע ברכבך בתאריך X בשעה X (לא חייב אבל כמה שיותר פרטים יוכלו לגרום להפללה יותר מהירה של הנהג המרושע) ואני הייתי עד למקרה תוכל ליצור איתי קשר בטלפון 05X-XXX-XXXX, או ב... .

וד.א. אם יקרה מקרה שבו תאלץ להעיד נגד הנהג הפוגע בבית משפט אתה תוכל לבקש דמי טרחת עד וכו'.

subaru grand leone 94 ידנית - נמכרה.

chevrolet spark 2014 1.0 manual רכב נוכחי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעה שלי וזו רק הצעה שלי אני נותן לך קו מחשבה שתישב על זה, במידה ואותו נהג שעשה את המקרה ואתה זה שכביכול ראה ורשם את כל הפרטים המזהים זאת אומרת אתה העד היחיד שראה את התאונה ואתה היחיד שיכול להעיד בבית משפט. במידה ותוזמן רוב הסיכויים שכן, אותו בעל רכב שביצע את העבירה אתה לא מכיר אותו ואתה לא יודע מאיזה רקע הוא מגיע עבריין/רוצח/יש לו קשרים עם העולם התחתון/המשפחה שלו היא עבריינית/מוציא לפועל ועוד אלף ואחד דברים, האם אתה היית רוצה לצאת בתוצאות במה שיקרה לך אחרי המשפט?. כאשר אותו אחד שעשה את הפגיעה, ובגללך הוא יצטרך לשלם קנס/להיכנס למעצר/שלילת רישיון מה שאני רוצה לומר לך בשביל מה אתה צריך לסכן את עצמך?, במידה ויש נפגעים בנפש אז יכול להיות שאתה צודק אבל שוב הייתי נרתע במידה ומדובר בפגיעה של רכב לא הייתי מתאמץ יותר מידי שוב אם מדובר ברכב שנפגע והוא שייך אליך אז אין ספק בכך, אבל לא הייתי נכנס למיטה חולה ומתעסק בזבל של אחרים.

(!) לפני שתקפצו למסקנות אני מדגיש כל מה שנאמר הוא דעתי וזוכותי המלאה לחשוב כך, מה לעשות אנו חיים במדינה של אגואיסטים שלא אכפת לאף אחד מהשני אז למה שאני אתאמץ ואסכן את עצמי בשביל מישהו אחר, שוב אם מדובר בחבר/בן משפחה אז אין ספק בכלל בעזרה הזאת אבל כך זאת בערבון מוגבל שיהיה חג שמח.

חבר טוב פעם אמר לי ...." מה זה משנה מזגן לא מזגן אם יש דלקן הוא החבר הכי טוב של האדם

:lol: "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה לשאלה בכוכבית היא בדיוק מה שרשום בתחילת המשפט בכוכבית, בתוספת המילים "והגיע הזמן שזה יפסק".

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון הכי טוב הוא להשאיר פתק לבעל הרכב הנפגע, אך לא בהכרח לשים את הפרטים המזהים שלך (למה אתה צריך להסתבך בכך שתזומן למשפט להעיד?). ברגע שיש לבעל הרכב את פרטי הרכב הפוגע הוא יכול להתלונן במשטרה ובסוף איזה תהליך די מייגע לקבל את הפרטים האישיים של בעל הרכב ולהגיש תביעה נגדו. אתה לגמרי יצאת ידי חובתך בכך שהשארת לו פתק עם הפרטים הידועים לך, גם אם לא חשפת את זהותך. לא בטוחה שטלפון למשטרה יסייע במשהו כי כל עוד אין נפגעים בנפש לא נראה לי שזה אכפת להם במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4749 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...