Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעבר לארה"ב על ויזת תייר, האם יכול לרכוש רכב + דירה?

srack
שימו לב! השרשור הזה בן 4745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבר שואל, מעוניין לעבור לארה"ב, כרגע על ויזת תייר. מתכנן להישאר כחצי שנה ואז לראות האם הוא יכול לקבל אשרה קבועה.

השאלה שלו, האם הוא יכול לרכוש דירה, כאזרח חוץ, כאשר אחר כך יוכל להשכירה דרך חברת אחזקות. והאם הוא יכול לרכוש רכב? מכיוון ששם יש לרכוש לוחית רישוי תחת שם.

אשמח אם מישהו עם ידע בנושא יוכל לשפוך אור.

גם לגבי האופציות לקבל ויזת עבודה שם, או לחליפין אשרת שהייה ארוכת טווח מעבר לחצי השנה.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בעיה לרכוש דירה בארה"ב עם ויזת תייר ואפילו בלי ויזה.

לא חסרות חברות אשר משווקות בישראל נכסים בארה"ב. למעשה אתה יכול לרכוש דירה ולהיות הבעלים שלה, אפילו אם כף רגלך מעולם לא דרכה ולא תדרוך בארה"ב.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הוא יודע לאן הוא רוצה לטוס?

בניו יורק בלתי אפשרי לרכוש רכב ללא SSN, בקליפורניה אין בעיה לעשות ביטוח ולרכוש רכב.

מבחינת הויזה, בן כמה החבר? האם הוא נשוי? בעל מקצוע?

אני אשמח לעזור, אם אתה מעוניין אני אשלח לך את הטלפון שלי.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצל"ש:

מה התנאים היום לקבלת ויזה לארה"ב?

הכוונה ויזת תייר, ומה האפשרויות מעבר לכך? דהיינו האם ניתן לבקש ויזת עובד או תושב (אם זה קיים בכלל)? איך זה עובד? תודה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויזת תייר זה דבר די פשוט.

יש אפשרות להוציא ויזת סטודנט שמקנה לך אישור לעבוד.

אישור עבודה? במידה ויש חברה שמבקשת אותך ולך יש ידע והשכלה מתאימים למקצוע הספציפי הזה. העדיפות של המדינה היא שהמעסיק ישכור מקומי, אך אם יש לך ידע מסויים זה פשוט יותר.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי -

הבחור בקרוב בן 30.

בעל מקצוע (תעודת מהנדס) בתחום הרכב (עבד איתי לפני כ4 שנים) ומאז מנהל את העסק המשפחתי (מכון רישוי) עם הסמכת MBA במנהל עסקים.

לא נשוי. בעל ויזת תייר. מעולם לא היה בארה"ב.

הוא לא מעוניין לקנות בית דרך חברות בארץ שמוכרות כדי להשכיר, אלא לקנות כדי לגור.

הוא גם מעוניין באופציה של לחיות דרך קבע בארה"ב.

במקור הוא תכנן על - מיאמי, פלורידה. קליפורניה, יוטה או קונטיקט.

הוא תכנן לקבוע את המיקום על סמך מקום בו אפשר לחיות בכבוד (ז"א לרכוש בית + רכב בכ200 אלף שקל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...