Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השוואה בין שני מכוני בדיקה - קומפיוטסט ת"א - המעבדה לרכב חולון

smoooth0
שימו לב! השרשור הזה בן 4731 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

יש מצב שאני אקנה רכב מהאיזור של ראשון לציון, חיפשתי קצת פרטים על מכוני בדיקה באיזור ומצאתי שיש 2 שנראים לכאורה טובים, ויש לי כמה שאלות ואשמח אם יהיו תשובות :)

1-קומפיוטסט ת"א

http://www.computest.co.il/index.php

הם אומרים שיש להם מכשיר VCT שהוא הכי מתקדם ואין בשום מקום אחר בארץ חוץ מקומפיוטסט, הוא סורק את המערכות של הרכב ומוציא פלט גרפי עם תוצאות ושיקלולים של כמה אחוזים שווה הרכב מהמחירון שלו.

שאלה 1 : האם יש במכשיר הזה יתרון אמיתי על מכשירים אחרים במכונים אחרים?

שאלה 2 : האם יש בדיקות שכן כדאי לעשות אבל המכשיר לא עושה אותם והמכון לא עושה ?

2-המעבדה לרכב 2005 - חולון

http://www.2all.co.il/web/Sites/mabada/DEFAULT.asp

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=320651

שאלה 3 : ראיתי בתמונות שיש ג'ק גדול שמרימים עליו את הרכב, אבל איך בודקים (אם בכלל) אם יש נזילות או פגיעות בתחתית הרכב ? כי זה ג'ק בצורת משטח ולא ליפט רגיל.

שאלה 4 : מישהו מכיר את המכונים האלה ויכול לתת חוות דעת בעד או נגד?

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-VCT הזה זה בסך הכל תוכנת מחשב שמדפיסה לך דף צבעוני עם מלל רגיל של מכון בדיקה. היתרון שלו הוא בעובדה שהתוצאה קצת יותר ברורה מבחינה גרפית.

כל המכונים עושים פחות או יותר את אותם הבדיקות. יש בדיקות נוספות שכדאי לעשות ואף מכון לא עושה.

כדי לבדוק נזילות או פגיעות לא חייבים ליפט. אפשר גם להעמיד את הרכב על בור טיפולים. יש גם לא מעט "ג'ק בצורת משטח" שמתרומים לגובה גבוה מספיק כדי שאדם יעמוד מתחת לרכב.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל המכונים עושים פחות או יותר את אותם הבדיקות. יש בדיקות נוספות שכדאי לעשות ואף מכון לא עושה.

מה למשל? איפה כן עושים את הבדיקות האלה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי סומך על שום מקום באיזור חולון. ה-איזור של הרמאים

לא הייתי מקשיב לאחד ששם תמונה של מיצובישי גלאנט בסמלון שלו, הם אנשים רעים.(נכון זה מגעיל מה שאמרתי?)

את קומפיוטסט תל אביב אני לא מכיר אבל בכל מקרה בראשון יש לך את קומפיוטסט מערב, אני לקחתי לשם מאזדה שקרוב משפחה קנה, וואלה אין טענות. הבוחן דיבר תכלס ולא חיפש לבלבל את המוח למרות כל הסטיגמות.

אם תבחר ללכת למעבדה אני סמוך ובטוח שתצא שבע רצון מהאנשים שם, אם יש מישהו שיכול לגלות עיוותים בשלדה במאה אחוזים אלה החבר'ה מהמעבדה.

קפוץ לשם בלי קשר ותראה באיזה רמה גבוהה המקום.

אגב, המשטח הזה שאתה מדבר עליו כשהוא מתרומם יש באמצע מרווח בדיוק כמו בליפט רגיל, היתרון של המשטח שלהם הוא שרכבים נמוכים מאוד כמו שלי יכולים לעלות לשם בלי דאגות ובלי לחפש קרשים וקומבינות אחרות כדי לעלות לליפט.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4731 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...