Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כתבה על המלכה (רנו 5 טורבו)

ילדון ה-5 טורבו
שימו לב! השרשור הזה בן 7259 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כתבה שצולמה לפני 4 חודשים ועכשיו העלו אותה לרשת..... (אני לא ישכך את היום שנסעתי עליה, היה תענוג )

http://www.auto.co.il/Content/Articles/ArticlesView.asp?ArticleId=1015&SubjectId=141

renault%205_215_main_800.jpg

Drive carefully! most people are caused by accident.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני דברים... אם היא יבוא אישי למה הלוחית רגילה לגמרי או לפחות אין לה את השנה 83 שהייתה אמורה להיות...

בלי קשר מנוע שיושב לך מאחורי האוזן לא ממש נשמע אטרקטיבי... אני מאלה שמאמינים שגם אם המנוע מקדימה או מאחור הוא צריך להיות מבודד בצורה כלשהי ולא ככה זרוק מאחור...

אוטו מגניב אבל אני הייתי לוקח את ה205...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי של כתבה, אבל יש בה כמה טעויות.

קודם כל, החישוקים המקוריים אינם בקוטר 15. החישוקים המקוריים הם במידה מטרית ולא אינצ'ית, וקוטרם הוא בסביבות 14 וחצי.

ודבר שני, הרנו השניה לא הושחתה ונשחטה. רחוק מכך. וחבל שבכתבה בעיתון מסתמכים על שמועות וליחשושים זדוניים :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר מנוע שיושב לך מאחורי האוזן לא ממש נשמע אטרקטיבי... אני מאלה שמאמינים שגם אם המנוע מקדימה או מאחור הוא צריך להיות מבודד בצורה כלשהי ולא ככה זרוק מאחור...

נכון!

וגם אין איפה לשים את הקניות :roll::screwy:

אני הייתי לוקח דוקאטו.

אה, ועוד משהו.

להתקין באקטים של מקשה אחת במכונית נטולת קשת מגן זה מוות כמעט בטוח במקרה של התהפכות. :nono:

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון!

אני הייתי לוקח דוקאטו.

אה, ועוד משהו.

להתקין באקטים של מקשה אחת במכונית נטולת קשת מגן זה מוות כמעט בטוח במקרה של התהפכות. :nono:

אתם כנראה לא האנשים שהאוטו הזה מתאים להם, מצטער לאכזב.... אבל עם אתם צריכים אוטו עם מקום לקניות, ואוטו שקט כנראה שאתם לא ממש מבינים באיזה מכונית מדובר כי עם הייתם מבינים בכלל לא הייתם חושבים על לעשות את ההשוואה הזאת....

ולהגיד שזה שהמנוע מאחורי האוזן מפריע כי יש המון אנשים שממש לא מפריע להם....

ובקשר לטעויות בכתבה יש עוד אחת שחורה שבהחלט הושחטה והושבתה... ויש תאדומה שהיא רחוקה מלהיות מקורית....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון!

אני הייתי לוקח דוקאטו.

אה, ועוד משהו.

אתם כנראה לא האנשים שהאוטו הזה מתאים להם, מצטער לאכזב.... אבל עם אתם צריכים אוטו עם מקום לקניות, ואוט שקט כנראה שאתם לא ממש מבינים באיזה מכונית מדובר כי עם הייתם מבינים בכלל לא הייתם חושבים על לעשות את ההשוואה הזאת....

ובקשר לטעויות בכתבה יש עוד אחת שחורה שבהחלט הושחטה והושבתה... ויש תאדומה שהיא רחוקה מלהיות מקורית....

אישית לא אמרתי כלום על קניות אבל נראה לי מטורף לגמרה הסידור של האוטו הזה שאין בידוד כלל למנוע ולפי הק"מ של האוטו אני רואה שגם הבעלים ממעט לנסוע בה אני מאמין שרעש המטרטר של המנוע מאחורי הראש מתחיל להמאס אחרי 10 דקות...

בלי קשר יש מספיק חלופות מהתקופה שהיו טובות למדי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו אותה אחת שמשמיעה במפגש צלילים של צוללת?:?

איזה צלילים עושה צוללת? :shock::shock::shock:

בכל מקרה, לא מדובר באחת האימפרזות שמהחתימה שלך אפשר להבין שאתה קושר וזורק בצד המיטה בלי רגשות אשמה. מדובר באקזוטיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו אותה אחת שמשמיעה במפגש צלילים של צוללת?:?

איזה צלילים עושה צוללת? :shock::shock::shock:

בכל מקרה, לא מדובר באחת האימפרזות שמהחתימה שלך אפשר להבין שאתה קושר וזורק בצד המיטה בלי רגשות אשמה. מדובר באקזוטיקה.

אני זוכר שהיתה במפגש איזו רנו 5 טורבו (או שמא זו היתה דמוי טורבו) שהשמיע רעשים מוזרים ומצחיקים (לא בדקתי אותה מקרוב שכן היו מסביבה יותר מידי ילדים) ולכן אני שואל אם זו היא (אני מניח שיש מספר חברי פורום שיוכלו לענות לי נאמנה אם מדובר בזו או באחרת).

2. אני בהחלט מעריך את הרנו 5 טורבו ומודע למעלותיה אך אינני חושב שהייתי נותן לה את התואר אקזוטית (וכמובן שלא הייתי משווה אותה לאימפרזה טורבו נפוצה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שזכור לי מפעם שביקרתי במפגש ברמת גן

האגזוז של אותה רנו 5 שהייתה במפגש היה שונה

ולכן לא נראה לי שזו אותה אחת...

ובאמת לאותה אחת היה אזעקה מעצבנת מאוד שהופעלה ברגע שהתקרבת לאוטו...

הנתונים על האוטו:

http://www.carfolio.com/specifications/models/id/?id=37807

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מדברים על הרנו 5 GT של מ*** שהיא לא 5 טורבו אמיתי אלה רק 5 GT עם קיט ניפוחים....

ולרנו 5 טורבו הזאת יש צליל מדהים.... והוא ממש לא נמעס אחרי 10 דקות כמו שכתב BobTheBuilder ואת זה אני אומר מניסיון שהיה לי בלסוע על המכונית הזאת יותר משעה והצליל כולל המנוע שמאחורי האוזן זה חלק מהחוויה המיוחדת של לסוע ברנו 5 טורבו....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוטו ללא קשת מגן התהפכות תגרום למעיכת הגג.

כסא רגיל של אוטו (או באקט שהמשענת והמסעד הן חלקים נפרדים) יקרוס.

כסא שכולו חלק אחד (מקשה אחת) לא יקרוס ותדמיין לבד מה יקרה לנהג... :oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7259 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...