Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ווקס איכותי לצבע שחור מיטלי

שימו לב! השרשור הזה בן 4751 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ידעתי שהיום הזה יגיע, איזה חבורה של ילדים מפגרים ומשועממים החליטו לשרוט לי את האוטו.

למזלי השריטות לא עמוקות בכלל ואני מאמין שהם ירדו עם ווקס. לכן אני רוצה לקנות ווקס , מדובר בגולף 160 שחורה. בת 4 חודשים.

איזה ווקס מומלץ? אם יש מקומות שעושים עבודה טובה במחיר נורמלי אני גם כן לא אתנגד להמלצות :)

תודה רבה לכם וחג שמח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם שאני רואה שרשור נוסף של "שרטו לי את האוטו, איזה ואקס לשים" אני מת עוד קצת מבפנים.

ואקס לא מסיר שריטות!

ואקס, כשמו כן הוא, הוא שעווה.שים אותו על הצבע ומטרתו להגן על הצבע מפגעים שונים ולהעניק לו ברק.

אם אתה רוצה לטפל בשריטות רציניות ובמיוחד על צבע שחור קח את הרכב למוסך פחחות מומחה ואל תנסה שום דבר לבד.

וחג שמח גם לך :)

שמעון תמיד היה חזק בלחיצות, עוד כשהיתה לו המאה שש ראלי היה עושה רכבות מטבריה לת"א.
- רזמל על שמעון פרס :-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מדובר בשריטות רציניות. באמת שהם קטנות אבל מרגיזות.

אני זוכר שכשקיבלתי את האוטו הייתה לי שריטה עליו ובמוסך של פליקס (שאגב היו נורא נדיבים ועשו את זה בתור שירות)

הצליחו לטשטש את השריטות אם לא להעלים אותם לגמרי.

עם איזה חומר הם עשו את זה אם לא ווקס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוליש, וזה כבר חומר שצריך לדעת לעבוד איתו ובמיוחד על צבע שחור. במקומך הייתי הולך לפחח מומלץ, מבקש ממנו פוליש ושיראה לך איך לעשות את העבודה. ככה גם יהיה לך את החומרים הדרושים וגם את הידע מה לעשות איתם.

שמעון תמיד היה חזק בלחיצות, עוד כשהיתה לו המאה שש ראלי היה עושה רכבות מטבריה לת"א.
- רזמל על שמעון פרס :-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכתב קודמי, וקס לא מסיר שריטות.

יש לך 2 אופציות:

1. ללכת לפחח, על כל ההוצאה הכספית הכרוכה בכך.

2. גם אצלי יש צצו שפשופים מאוד דקים ברכב שהגיעו עד לצבע היסוד הלבן, ולא עד הפח.לא ניתן לראות אותם, אלא אם מסתכלים ממש מקרוב. אם זהו המצב אצלך, אני ממליץ לך לגשת למוסך היבואן עם קוד צבע של הרכב ולבקש מהם שיערבבו לך טיפה של צבע. לאחר מכן קפוץ לחנות לציוד משרדי וקנה שם מכחול הכי דק שיש. עבוד עמו ועם הצבע, ומרח בעדינות. תן לצבע להתייבש במשך יום יומיים, ולאחר מכן מרח ווקס. (ותודה לחברה שלי ששפשפה את הרכב בעמוד ברזל כשניסתה לחנות.. new_evil.gif).

חג שמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש משמעות למועד בו אני אעשה את הפוליש? כלומר , יכול להיות מצב שעכשיו השריטות ירדו ועוד 3 חודשים אותם שריטות לא ירדו?

האם מומלץ בכלל לעשות פוליש לאוטו בן 4 חודשים? אם כן , איפה אני יכול למצוא איש מקצוע איכותי שיעשה לי? אם כבר פחחים , איפה יש פחח שאפשר באמת לסמוך על העבודה שלו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי לצלם אבל קשה מאד לראות בתמונות את השריטות.

הגרוע הוא שבלילה כנראה שלשלו לי על האוטו משהו מוזר כתום כזה.. בכמויות גדולות. שטפתי את האוטו והורדתי את זה אבל כמו שזה נראה זה לקח טיפה מצבע ביחד עם השלשול.

בגלל זה אני חייב המלצה דחוף למקום לעשות בו פוליש לרכב... אני מפחד מדי על האוטו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז ככה. האוטו שלי חונה בחניה פרטית בתוך החצר. ככל הנראה כל הכתמים האלה הם כתוצאה מעטלפים שבאים ואוכלים את הפירות

של העץ דקל. ביינתים קניתי כיסוי לרכב.

אני כנראה ביום רביעי אקפוץ לקלין קאר בכדי שיבצעו לי פוליש ברכב.

עכשיו בהקשר של העטלפים , למישהו יש פתרון לבעיה? איך מעיפים את העטלפים מהגינה שלי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אנסה. כבר קראת על מכשירים באינטרנט שמבריחים אותם , למישהו יש ניסיון עם דברים כאלה.

מדובר על מכשירים שעובדים על סאונד שרק העטלפים שומעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4751 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...