Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המבטים הגבריים שלכם

חישגוזית
שימו לב! השרשור הזה בן 7250 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חייבת פעם אחת להעלות את הנושא הזה:

כשאני רוכבת לי לתומי אני נתקלת בכל מיני סוגי מבטים גבריים ואני חייבת לדעת מה אתם חושבים כשאתם רואים בחורה רוכבת על אופנוע צהוב ויפה.

אז יש את המבט שסוקר את כל הגוף, מכף רגל ועד ראש, וכשהגבר עוקף אותי, הוא נשאר כמה דקות טובות בנתיב השני במקביל אלי אם הוא יכול (או שהוא סתם עושה תאונה) עושה לי עיניים, עוקף ומסתכל במראה.

יש את הגבר שלא מבזבז זמן- ראה בחורה ועוד על אופנוע- ישר חותך אותה ונוסע הכי מהר שהוא יכול כדי לזלזל, ולהראות בדיוק מה הוא חושב על נשים על הכביש.

יש מצבים שאני מגיעה על האופנוע ושמה קסדה, (מרגישה את המבטים על התחת שלי), ופתאום חבורת גברים (בד"כ הם באים בחבורות) מסתכלת אם אני בכלל אצליח להתניע, ואיזה קטע- בחורה על אופנוע. ממש קרקס.

וכמובן, האופנוענים שתמיד צופרים בחיבה, או שלהיפך- עושים פוזות שהאופנוע שלהם יותר טוב משלי.

אז מה באמת אתם חושבים :?::?:

המדריך למתרסק- רק אצלי במלאי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כשאני רוכבת לי לתומי אני נתקלת בכל מיני סוגי מבטים גבריים ואני חייבת לדעת מה אתם חושבים כשאתם רואים בחורה רוכבת על אופנוע צהוב ויפה.

אז יש את המבט שסוקר את כל הגוף, מכף רגל ועד ראש, וכשהגבר עוקף אותי, הוא נשאר כמה דקות טובות בנתיב השני במקביל אלי אם הוא יכול (או שהוא סתם עושה תאונה) עושה לי עיניים, עוקף ומסתכל במראה.

יש את הגבר שלא מבזבז זמן- ראה בחורה ועוד על אופנוע- ישר חותך אותה ונוסע הכי מהר שהוא יכול כדי לזלזל, ולהראות בדיוק מה הוא חושב על נשים על הכביש.

יש מצבים שאני מגיעה על האופנוע ושמה קסדה, (מרגישה את המבטים על התחת שלי), ופתאום חבורת גברים (בד"כ הם באים בחבורות) מסתכלת אם אני בכלל אצליח להתניע, ואיזה קטע- בחורה על אופנוע. ממש קרקס.

וכמובן, האופנוענים שתמיד צופרים בחיבה, או שלהיפך- עושים פוזות שהאופנוע שלהם יותר טוב משלי.

שהנשיא מסתכל לך על התחת..הוא ישר חושב ..חוטיני..ואז הוא ישר חושב.."ממממ..לבשתי את החוטיני המנומר היום..או את הפרחוני...ממממממ..?..."

ראש הממשלה: " לא נשחרר בוטנים עם מלח על הידיים!!!" :onfire::screwy:

"חכה לי רק רגע," היא אמרה בקול גדול, "אני בהריון" בואינג! התערבות על מתנדבת התפתחה לכלל אסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאת מחמיאה קצת לעצמך...

:evil:

וברצינות - יש אחלה טור של הנשיא בעניין רמזורים, מבטים וכו' בפולגז (כרוב - קישור???) - זה תקף פי 2 לגבי נשים, ולו רק בגלל שזה די נדיר, ואז זה גם די מסקרן - רוכבת טוב? תיתן לי בראש? איזה אונדה זה?

כמובן שהשאלה היא גם על מה את רוכבת - בשכונתי יש מספיק רוכבות על כל מיני חמישימים, שממרום כידונו של הDRZ בשילוב עם המחשוף הנכון יכולות לגרום לי לפספס ירוק...

בכל אופן, אם הצהוב שאת רוכבת עליו הוא כמו הצהוב שלי :wink: תקבלי ממני רק כבוד וחיוכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גברים נולדים ומתים , אבל חושבים לרוב רק על דבר אחד , סקס.

עכשיו אני אגיד לך בכמות

בחורה על אופנוע בגלל הפוזה של הישיבה עליו ( לא בקטע מי ישמע יש לה אופנוע ואוו ) פשוט מבליט לה את התחת ...

בנים = חושבים על סקס

מסתכלים על התחת... עושים תאונות ...

ובחזרה לעולמינו ...

זה עדיין 50 סמ"ק , אני לא חושב שהייתי מעיף מבט שני , כמובן תלוי בבחורה ...

יותר מזה ...

הייתי כבר משועשע.

ליביו.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה יקרה!

בלי לפגוע, אנחנו מסתכלים על האופנוע (נקודה). ובכן ע"פ עדותך, האיים את יכולה להעלות תמונה של האופנוע שלך?

נ.ב

רק הערכה וכל הכבוד :!:

I refuse to tiptoe through life, Only to arrive safely at death.

מה פספסתי הפעם :conf:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שממרום כידונו של הDRZ בשילוב עם המחשוף הנכון יכולות לגרום לי לפספס ירוק...

מוסיף - מגובה חלון של רכב, אם החצאית הנכונה...

גברים נולדים ומתים , אבל חושבים לרוב רק על דבר אחד , סקס. מאשר

בחורה על אופנוע בגלל הפוזה של הישיבה עליו ( לא בקטע מי ישמע יש לה אופנוע ואוו ) פשוט מבליט לה את התחת ... מאשר

בנים = חושבים על סקס מאשר

מסתכלים על התחת... עושים תאונות ... מאשר,אני עצמי עשיתי כבר 2 בגלל מבטים שלא לכביש, למרות שאחת הייתה במכונית והשנייה הייתה ברגל...

ובחזרה לעולמינו ...

זה עדיין 50 סמ"ק , אני לא חושב שהייתי מעיף מבט שני , כמובן תלוי בבחורה ... לא מסכים עם החלק הראשון

ליביו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אופנוע\קטנוע מגיע - מבט ראשוני מאבחן סוג הדו"ג

2. מבט שני מאבחן את הרוכב\ת

3. במידה וזו רוכבת - מאבחן לפי מדרג )לא תמיד באותו סדר(:

א. שיער - ארוך, קצר, מסולסל, חלק, צבע...

ב. ידיים - צבע עור, טקסטורה, צבע, לק\צבע ציפורניים )ואורך הציפורניים(

ג. מבנה גוף - גובה, פרופורציות, תנוחת ישיבה

ד. ביגוד - נעליים, מכנסיים, חולצה, מעיל

ה. אביזרים נוספים...

מתייק בראש - מחייך לעצמי מתחת לשפם ועף הלאה עם ההארה הירוקה... :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב..הנשיא החליט להקדיש מחשבה..

התאמצתי...יצא לי פוק קטן...התאמצתי עוד קצת..והנה זה בא.

הנשיא רואה עצמו שייך לאותם חבורת בבונים שמשויכים ישירות לחוליה החסרה בין הקוף לבין האדם.

אומנם יש בדיקות רפואיות שמעמידות את גבריותי בספק..אבל עדיין...בתעודת זהות רשום "זכר"..או יותר נכון "גבר גבר".

בכל מיקרה..

שאנחנו רואים בחורה...מאותגרת חוטיני ..רוכנת קדימה על אופנוע...המחשבה הראשונה שלנו

היא ..להתרבות"...להתרבות איתה..עכשיו..מייד..בשוליים של איילון ..ויפה שעה אחת קודם!

שאנחנו עומדים לידך הצומת..אנחנו לא מרגישים מאויימים שתיקחי אותנו בפתיחות..

ז"א..המילה "פתיחות" עולה במחשבתנו ..אבל בכיוון אחר לחלוטין...אנחנו יותר מתמקדים

בגודל התחת ...הייקף החזה...וניחוש פראי על צליל הגניחה שלך.

שאנחנו עוברים לידך בנסיעה...השאיפה העיקרית הי אליגרום לך לחשוב איזה גברים אנחנו

..אחרי הכל..עקפנו אותך..אנחנו יותר חזקים..אנחנו מתים שתרדפי אחרינו..ובסוף..

שניתקע בלי דלק אחרי מרדף....נכון..נתרבה...על השוליים, מה שיפתור לנו

את כל השאלות ששאלנו את עצמנו שעמדנו ליידך הרמזור.

ד"א..אם גבר יעמוד ליד בחורה ברמזור..הוא לא ישאל אותה כמה סוגר..הוא ישאל אותה "בולעת או יורקת?"....בדוק.

ואת טוענת שמסתכלים עלייך שאתה עולה על האופנוע..אז לא יקירתי..אנחנו מקווים שהוא

יפול לך..ואז תתכופפי להרים אותו..ואנחנו ניראה לך את החוטיני..זה מה שמעניין אותנו

רק לפני שאת מתכופפת..אנחנו מעדיפים שתגישי לנו בירה קרה...

יאלה..רק אל תעלבי לי עכשיו ותתחילי ללכת עם תחתוני סבתה.

:wink::wink::wink:

"חכה לי רק רגע," היא אמרה בקול גדול, "אני בהריון" בואינג! התערבות על מתנדבת התפתחה לכלל אסון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה..שהיא קטינה ?...אין בעיה..אני מוכן לרשום לה את זה עם ניקוד :wink::D:D:lol::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהנשיא מסתכל לך על התחת..הוא ישר חושב ..חוטיני..ואז הוא ישר חושב.."ממממ..לבשתי את החוטיני המנומר היום..או את הפרחוני...ממממממ..?..."

מה אתה עושה כדי שהוא לא יכנס לתחת כל הזמן :?:

זה משגע אותי :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה עושה כדי שהוא לא יכנס לתחת כל הזמן :?:

זה משגע אותי :lol:

שם אותו הפוך :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7250 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...