Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך הדייהו נובירה 2001 ידני יד ראשונה 70 אלף קילומטר

מא*ר לו*
שימו לב! השרשור הזה בן 4751 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם שווה להביא [לקנות] דייהו נובירה 2001 ידני יד ראשונה 70 אלף קילומטר במחיר מחירון? נגיד עד 13 אלף או שכבר עדיף לחפש משהו אחר יותר ישן שעשה הרבה יותר קילומטרז כמו פיאט או פיגו כלשהיא? תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו מריח רע בק"מ כל כך נמוך.

מתועד מ0 עד 70,000 ע"י מוסך מורשה?

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהכל תלוי במה אתה רוצה מהרכב אם הכל אמיתי ומתועד והרכב עבר טיפול כל שנה ומצבו מצויין וכל דרישותך מרכב הם הסעה מנקודה לנקודה יכול להיות שזה פיתרון טוב מאוד בשבילך (אני נוסע פעם בשבוע עם חבר שמחזיק לנוס ידנית הכי פשוטה שעשתה 250K ק"מ ונוסעת מצויין אומנם לא נוחה אבל מפגינה אחלה אמינות),

כך בחשבון שבטיחות זה לא הצד החזק שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללאאבביי -

מה פתרון טוב מאוד בשבילו כאן? זה שהלאנוס של חבר שלך נוסעת לא אומר כלום.

סובארו אימפרזה שנת 95 עם 300 אלף קילומטר תעשה הכל יותר טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים לשעבר של לאנוס 1998 שמצאתי עם 70,000 ק"מ מתועדים במלואם:

דייהו זה דייהו (חוץ מהרייסר שזו פיסת זבל על גלגלים שלא הייתי מתקרב אליה בצחוק, נסיעה נוראית, אמינות זוועה ושותה דלק)

הנובירה די דומה ללאנוס ברוב הדברים-

צריכת הדלק סבירה מינוס (בידניות 1:10-1:12), אמינות טובה, חלפים זולים, האוטו נוסע ויביא אותך מנקודה א' לנקודה ב', אבל-

קרקושים מעצבנים של פלסטיקים בכל חור הם דבר בלתי נמנע (אחרי שנה וחצי כבר התחרפנתי וזרקתי את האוטו לאלף עזאזל ב 1000 שקל מתחת למחירון רק כי רציתי להעיף אותו), הבטיחות זוועה, נסיעה לא ממש נוחה (גם מושבים+מתלים, גם אטימות רעשים)

בקיצור, כלי להגיע איתו מא' ל ב', לא יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללאאבביי -

מה פתרון טוב מאוד בשבילו כאן? זה שהלאנוס של חבר שלך נוסעת לא אומר כלום.

סובארו אימפרזה שנת 95 עם 300 אלף קילומטר תעשה הכל יותר טוב.

לדעתי לא סובארו 95 תצטרך החלפת בולמים ושאר דברים, רכב משנת 95 שנסע יש בלאי כללי וידרוש החלפת לא מעט חלקים

חוץ מזה אישור רכב מיושן לטסט וכו' (ועדיין בדיהו יש כרית אוויר כמדומני).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרית אויר זה לעומואים גבר אמיתי נותן קונטרה עם הידיים.

:lol:

וקצת יותר ברצינות - באזור ה15K יש די הרבה רכבים שהם "לא דייהו" וטובים הרבה יותר. לדוגמא כל קטגוריית הסופר-מיני של 98~2002, אופל קורסה, פיאט פונטו, פולו קצת יותר זקנה, פיג'ו 205/6 וכו'. או אפילו איזה סובארו לאונה שיש לה עלויות אחזקה כמו מקרר בערך.

(אגב סובארו - יש את הבחור הזה שמוכר את שלו. מהנתונים עושה רושם שהיא שמורה מאוד. כדאי ליצור קשר לבדוק .. [ולא, אני לא מכיר אותו ואין לי שום קשר אליו])

וממנה ישאר לך הרבה עודף אם היא שמורה שלא דורשת יישור קו.

עריכה:

במחשבה שניה, קלטתי שאני ממליץ על רכב בן 20 שנה. עזוב - תישאר עם סופרמיני בנות 10.

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא חולק על כולכם.

אם יש תיעוד לק"מ הסופר נמוך הנ"ל, בתקציב של פותח השרשור זו אחלה מציאה.

הרכב בעל צורה נאה, גם בחוץ גם בפנים - נוחות נסיעה כמו של כל משפחתית קוריאנית אחרת מהדור של לפני I30.

אם המחיר הוא אכן 13 אלף ש"ח והרכב עובר בדיקה בצורה מספקת - אז למה לקנות משהו אחר?

הק"מ הנמוך הנ"ל מבטיח שיהיה פחות בלאי כתוצאה מק"מ, זה לפעמים יותר שווה מחיסכון בעלויות הדלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ק"מ טיפה גבוהה, יש גם סיכוי מאוד גבוהה לתקלות אם לא השתמשו בנוזל הקירור של פיאט (פארפלו).

יש קליאו B ידנית בפורומים עם קמ יותר נמוך. בדיוק במחיר שלך. גם שווה בדיקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקליאו לא ממש.

הקליאו B? בהחלט, כל עוד לא מדובר על אוטומט. אחלה רכב, נראה נחמד, נסיעה נוחה, בטיחותי, לא נוטה לבעיות מיותרות אם מטופל כמו שצריך.

אישית אני הייתי מעדיף פונטו ספייס בגלל איכות פלסטיקים עדיפה ופרמטרים די דומים, אבל מצד שני, זו משימה כמעט בלתי אפשרית למצוא היום פונטו לא שחוטה/לא מסוחר/השכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4751 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...