Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תמונת מכונית שכולכם זוכרים - היו כאלה בארץ...קצת נוסטלגיה - קטן ונפתח מלמעלה !!!

חולה~הגה
שימו לב! השרשור הזה בן 7252 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב, אז יש לי גם שאלה בנושא הזה שהיא בעצם נשאלת על-ידי אבי...

הוא אמר לי שבילדותו היה לו שכן שהיה בעל המכונית הזאת...

זו מכונית בשם Messerschmitt והיא נפתחת מהגג (אם אתם יכולים לקרוא לזה ככה...)

את המכונית/אופניים הזאת אפשר להחנות בצד הכביש ופשוט להרים ולשים יפה-יפה בחנייה.

למישהו ישנן תמונות מתקופתו עם מכוניות כאלו בארץ ?

מישהו היה פעם בעלים של חמודה כזאת ?

יודעים מה עלה בגורלן של כאלו ?

האם ישנם חברים במועדון החמש עם כאלו ?

שאלה טפשית: האם זרוקות נטושות כאלו שאפשר לשפץ ?... (שאלה רטורית? :roll: )

בקיצור, תענו כמה שיותר ותהנו מהתמונות, :twisted: חולה~הגה :twisted:

נ.ב.

אני לא בטוח אם המכונית בתמונה הרביעית זה אותו הדגם, אבל ננסה...

The Flitzer.jpg

Strange Automobile.jpg

Messerschmitt race car.jpg

Messerschmitt - 1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעובדיה עמרם מרחובות יש אחת נוסעת, כנראה היחידה שעוד במצב נסיעה בארץ. יש לו חנות לאביזרי רכב ברחוב הרצל פינת בנימין ברחובות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניתן למצוא אותו בחנות בדרך כלל בין 9 בבוקר ל12 בצהריים ומ4 אחה"צ ואילך. אם הוא לא הגיע עם המסרשמיט, אזי הוא נמצא בביתו המרוחק כמה מאות מטרים משם. מומלץ לטלפן אליו קודם. חוץ מהמסרשמיט יש לו אוסף מכובד ובו כמה כלים מעניינים כולל המורגן 4/4 משנות החמישים, איתו נסע עד קיבוץ דפנה בשבועות להשתתף במפגש מועדון האופנועים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה מפרסם כתובת של בנאדם בלי רצונו ? היית רוצה שאני יפרסם איפה אתה גר ואיזה אוטו יש לך בלי האישור שלך? , תחשבו קצת ..........

הוא לא פרסם איפה הוא גר, אלא איפה החנות שלו...

פיאסטה MK1 שנת 79 בשלבי שיפוץ ->[thread=41214]כאן[/thread]

מנוע:1L, ממוזגת+ תוספות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני די בטוח שיש יותר מאחת כזו נוסעת. זכור לי שבמפגשי עבר של המועדון היו נוכחות לפחות שתיים.

ספציפית אני זוכר תערוכה של המועדון לפני לא מעט שנים בחניה של פורד ליד הסינרמה (היום יש שם הום סנטר או אייס), ובתערוכה ביקב בראשל"צ גם כן לפני מספר שנים.

קשה לי להאמין שחבר מועדון החמש שבבעלותו כזה רכב ייתן לו לרדת מהכביש, אז רוב הסיכויים שהן עדיין במצב נסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעובדיה היה בעבר מסרשמיט שני שנמכר לפני מספר שנים, אולי 6 או7 ומאז איני יודע מה עלה בגורלה כי לא ראיתי אותה יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שבטוח - לי יש דגם 1/18 שלה :D , שהבאתי מגרמניה בזמנו! :hihi::king: ראיתי-נידלקתי-קניתי... :p

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7252 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...