Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיפוש ההצ'בקים נמשך

Alchemy
שימו לב! השרשור הזה בן 4757 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז בהמשך לשירשור קודם, אנחנו זוג שמחפשים הצ'בק לפחות 2006

רכב אמין עם צריכת דלק סבירה ותא מטען מכובד.

חיפשתי פוקוס 5 דלות מנוע 2 ליטר ללא הצלחה.

אז החלטנו לכיוון ה-C4 2 ליטר.

ראיתי שני רכבים, ובשניהם היו רעשי מנוע לא בריאים ובכלל דוחות הטיפולים שלהם לא הראו רכבים אמינים במיוחד.

ככה שיש לנו מחשבות שניות לגבי ה-C4 למרות שהוא נראה רכב מפנק מאוד.

התקציב הוא עד 60K בלחץ...

חשבתי לנסות לחפש I30 או קיה סיד מליסינג (למרות שאני ממש לא בעד הליסינג)

מה ההבדל בין שתיהן?

האם לחפש אופציה אחרת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

יש לא מעט אופציות למשפחתיות נחמדות שמגיעות בצורה של האצ'בק, ככה שההתלבטות שלכם לא תיהיה קלה.

פוקוס 2 ליטר לא מאוד נפוצה בשנתונים האלו, יש הרבה פוקוס על הכביש אבל הרוב זה מליסינג והם נמכרו עם מנוע 1.6 ולא ה-2.

אם הלכתם לכיוון של ה-C4 אז כדאי לכם לבדוק גם את הפיג'ו 307. מכונית די טובה ודי דומה ל-C4 (נראה לי שזה אותו המנוע). יש גם את האופציה השגרתית של המאזדה 3 האצ'בק.

קיה סיד ויונדאי i30 הם גם מכוניות די דומות. היונדאי נחשבת קצת יותר זריזה וקצת פחות קשה על הכביש, היא גם שומרת על המחירון שלה קצת יותר טוב ויותר נפוצה. שתיהן טובות בסך הכל.

לקבלת ייעוץ, הכוונה והצעות אטרקטיביות לרכישת רכב משומש הכנסו או התקשרו עכשיו ל- 052-6898689

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה עם אופל אסטרה? או גולף? (בעצם לא בטוח שגולף בתקציב, אבל שווה לבדוק)

יש גם רנו מגאן האצ'בק, אם לא מפריע לכם העיצוב היחודי.

לפי מיטב ידיעתי המאזדה 3 והפוקוס בנויות על אותו בסיס. אז גם מאזדה 3 עם מנוע 2000 סמ"ק תתאים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם ביצעת נסיעה משמעותית על ה- C4 2000, אבל היא לא ממש נוחה ו/או מאובזרת, והמנוע שלה לא ממש מרגיש חזק, כנראה בגלל הגיר. אגב, הנושא של תא מטען גדול ומבנה של 5 דלתות לא תמיד הולך ביחד. אם הכוונה היא להכניס לשם בעתיד עגלת ילדים - כדאי לשקול זאת. לנו בגולף לא היתה בעיה, אבל לכל תא מטען מבנה משלו, גם אם הסך הכל נפח דומה.

ל- 307 גיר דומה לשל ה- C4, והייתי מנסה אותו כדי לוודא שאתם באמת אוהבים ומתרגלים אליו. בנוסף, לחבר שלי היה כזה מליסינג (מנוע 1.6) והרכב לא היה חף מבעיות עוד כחדש. ייתכן ובמקומכם הייתי באמת שוקל מזדה 3, אם היא בתקציב, או אולי אוקטביה/לאון. לאוקטביה תא מטען ענק, ובעצם דלת חמישית שנראית כמו תא מטען. לגבי מחירים אין לי מושג.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

קיה סיד ויונדאי i30 הן מכוניות "אחיות", כלומר – זהות כמעט לגמרי. ההבדל המהותי בקשר לשוק הישראלי – יש הרבה יותר יונדאי מקיה. לגבי "לא בעד ליסינג" – הכותרת של הרכב פחות חשובה. בדיוק כפי שבדקתם את ה- C4 באופן יסודי ומצאתם רכב בעייתי, כך תוכלו לבדוק רכב מליסינג באופן יסודי ולמצוא רכב אמין (או לא אמין, תלוי ברכב). מה שחשוב הוא הרכב עצמו. הבעלות / הרישום ברישיון – יסייע לכם בקניה (הנחה גבוהה יותר) ויעלה לכם במכירה (כנ"ל), השפעה שמקזזת את עצמה לכל הפחות. המלצות נוספות – פיז'ו 307, אולי טויוטה RunX, שתיהן משנת מודל 2006.

בהצלחה,

גיל מאוויס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם ביצעת נסיעה משמעותית על ה- C4 2000, אבל היא לא ממש נוחה ו/או מאובזרת, והמנוע שלה לא ממש מרגיש חזק, כנראה בגלל הגיר. אגב, הנושא של תא מטען גדול ומבנה של 5 דלתות לא תמיד הולך ביחד. אם הכוונה היא להכניס לשם בעתיד עגלת ילדים - כדאי לשקול זאת. לנו בגולף לא היתה בעיה, אבל לכל תא מטען מבנה משלו, גם אם הסך הכל נפח דומה.

ל- 307 גיר דומה לשל ה- C4, והייתי מנסה אותו כדי לוודא שאתם באמת אוהבים ומתרגלים אליו. בנוסף, לחבר שלי היה כזה מליסינג (מנוע 1.6) והרכב לא היה חף מבעיות עוד כחדש. ייתכן ובמקומכם הייתי באמת שוקל מזדה 3, אם היא בתקציב, או אולי אוקטביה/לאון. לאוקטביה תא מטען ענק, ובעצם דלת חמישית שנראית כמו תא מטען. לגבי מחירים אין לי מושג.

בכלל נהגת על C4 2.0?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן , C4 רכב גרוע מבחינה דינמית ומבחינת נוחות שלא מזכיר את ימיו המפוארים של קונצרן PSA.

ברגע שאין דינמיות, אין נוחות, יש גיר מחורבן, איכות הרכבה גרועה , אז מה נשאר לנו בעצם?

כל הערך המוסף הלך. בערך כמו ב307.

כמו כן הסחירות שלו בקרשים , יש לי חבר שכבר לא יודע מה לעשות כדי למכור את הC4 שלו, וזה רכב במצב מצויין.

מאז קסארה/306 לא יצאו מפיג'ו /סיטרואן מכוניות ששווה לסבול בשבילן במוסך בשביל להנות מהיתרונות.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכלל נהגת על C4 2.0?!

כן, ודי הרבה, אפילו בניתוק ESP. ואתה?

(אה, שכחתי, אתה אף פעם לא נוהג על הרכבים עליהם אתה כותב ו/או לא עונה לשאלות כאלה ;-) )

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לפי הסדר.....

חשובה לנו הבטיחות וראיתי שמשום מה ל-307 רק 4 כוכבי בטיחות, ככה שאני פחות בעדה.

מהאופל אסטרה לא נפלתי , והגולף מחוץ לתקציב לגמרי.

את המגאן 5 דלתות אני חושב לבדוק למרות שאני חושש מנושא האמינות (בדיוק כמו עם ה-C4), סה"כ נראה נחמד.

הקיה והיונדאי כנראה שמעבר לתקציב שלנו.

את המזדה מנוע 2.0 קשה למצוא שמורה והיא גם יקרה יותר.

ככה שבינתיים נראה שנחפש מגאן 5 דלתות או איזה רכב במחיר טרקטיבי של יונדאי/קיה.

יש מחלות ידועות למגאן שצריך לשים לב אליהן?

גיל, הפחד שלי מליסינג נובע מהיכרות ישירה עם רכב ליסינג ואופן הטיפול בו (במקרה גם של החברה שבה אתה עובד) ככה שאני ממש לא שש לקחת רכב מליסינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.

התקציב לא מתאים לשנתון ולדרישות.

אתה רוצה הצ'בק ברמה קצת מעל ליסינג אבל לא מוכן לשלם על כך ואז אתה נותר עם רכבים שיש להם שוק מחורבן ולכן כן נופלים לתקציב שלך : המגאן וה C4.

אני הייתי ממשיך לחפש פוקוס.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל , צודק לגמרי, פשוט מתחנו את התקציב לגמרי.

ממש לא בא לי להתעסק עם מוסכים על בסיס קבוע ולכן מנסים למצוא רכב כמה שיותר חדש בלי להתפשר על נוחות ובטיחות.

אני חושב שדוקא על נושא צריכת הדלק התפשרנו, אף אחד מהדגמים שציינתי לא ממש נחשב לסמל החיסכון בדלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא אמור להיות אוטו טוב לפי מה ששמעתי, קצת אנמי אבל אמין.

איך הוא מבחינת בטיחותית?

מעבר לכך שהוא פשוט יקר בהשוואה לשאר הרכבים בקטגוריה.

2005 וקשה למצוא רכב ששמתקרב ל-60 מלמעלה.

מה דעתך על קורולה RUNX 2005 ?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4757 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...