Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגולשי הפורום בעניין קורס נהיגה מתקדמת

ToMeR
שימו לב! השרשור הזה בן 7772 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קראתי את הכתבות שפורסמו באתר של וואי נט לגבי שני בתי הספר לנהיגה מתקדמת בארץ (חוץ ממסלולים), ממה שהבנתי בכתבות צויין שהקורסים נעשו בקבוצות של 10 איש בערך. על מסלולים לא היתה כתבה ולא צויין דבר בעניין פעילות המקום, אבל באתר של מסלולים מצויינים הפרטים לגבי הקורסים. באתר מצויין שקורס בסיס שלב א' נערך ברכב התלמיד, האם זה שיעור פרטי (יש בכלל אפשרות לשיעור "פרטי")? או שהתלמיד מבצע את הנלמד על רכבו בנוסף לתלמידים אחרים אשר מגיעים גם כן עם רכבם? כמו כן האם יש למישהו אפשרות להראות לי מה ההבדלים בין בתי הספר בארץ ומה נותן כל אחד מהם שיתרום לי יותר מבית ספר אחר?

תודה מראש על העזרה

אני יודע שתגידו לי להתקשר לבתי הספר כדי לקבל מידע אבל חשוב לי לקבל את המידע מאנשים "לא משוחדים" ושאין להם אינטרס כזה או אחר למשוך אותי לכיוון בית הספר אותו הם מייצגים

אני גר במרכז כך שאני רוצה בית ספר באיזור זה.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צור איתי קשר באיי סי קיו או דרך הודעה פרטית, יש קורס בפברואר דרך חברת אלטרנתיבי

כבר כמה חברי פורום נרשמו לקורס, הנערך ברמת הכובש, והוא היחיד שכולל ארוחת צהריים ( :twisted: ) וסקיד קאר

יובל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההצעה אבל אני רוצה תשובה קצת יותר רצינית כי אפילו בצחוק האוכל לא עושה לי את זה. אני מדבר בעניין המקצועי של בית הספר מה יש בו יותר טוב או שאין באחרים לעומתו בלי קשר למחירים כי הם דומים בין כולם בגדול (100 לפה 100 לשם), אני מתעניין מה מציע הקורס (בסיסי) שמיחד את בית הספר משאר בתי הספר האחרים.

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שני סוגים של קורסים (יש יותר אבל נתמקד באלה)

קורס ראשוני שמתבצע במגרש סגור

בקורס נלמדים דברים בסיסים כמו כיווני מראות, תנוחת ישיבה, עבודת הגה, בלימות חרום, התחמקות ממכשול (יבש, רטוב) ועוד.

הקורס מתבצע ברכב שלך בחניון גדול יחד עם תלמידים אחרים ורכביהם.

הסוג השני זה קורסים אחד על אחד ("שיעור פרטי") שבו נלמדים יסודות נהיגה ספורטיבית.

הקורס מתבצע בכבישים שמתאימים לזה ובו לומדים כל מיני טכניקות נהיגה.

הכי טוב זה להתחיל בראשון ואז לקחת מס' קורסים מהסוג השני.

אני אציין שעם ביה"ס מסלולים יש לחברי הפורום (לכשייצא כרטיס חבר (ונא לא לשאול מתי הוא ייצא))הנחה בסך 15 אחוז מהמחירים המופיעים באתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקורס הראשוני די דומה בכל בתי הספר.

אני עשיתי את הקורס באלטרנתיבי, אבל אין לי ספק שגם בשני האחרים הייתי לומד ומתרגל את אותם הדברים (למעט ההבדל שלא לכולם יש סקיד-קאר, שמאפשר לתרגל החלקות באופן קל יותר וזמין יותר, ללא בלאי לרכב שלך)

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו, היום ברגע של עצבים השתכנעתי לבוא רק שצריך לבדוק מה מצב הבנק ואם כן אני ארשם כמה שיותר מהר (רצוי עם חברי הפורום כדי להכיר אותם על הדרך)

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7772 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...