Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי הדבקת שני תווי חניה של שתי ערים שונות

שימו לב! השרשור הזה בן 4751 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

לא יודע אם זה המקום הנכון לשאול על עיריות ותווי חניה, אבל ננסה.

אני תושב תל אביב, בעל תו חניה של תל אביב כמובן. בת.ז. אני רשום כתושב תל אביב, אבל אני מתכוון לעבור בקרוב, כנראה לרמת גן. מכיוון שאני לא רוצה לוותר על תו החניה התל אביבי שמקנה לי הנחות בחניונים ותשלום סמלי ביותר באיזי פארק בכחול לבן בתל אביב, רציתי לשאול האם ניתן להדביק שני תווי חניה, הן של תל אביב והן של רמת גן על הרכב? אני מתכוון ללכת לעיריית רמת גן עם חוזה השכירות וכמובן רישום החשבונות על שמי יהווה הוכחה שאני גר שם.

שאלתי חבר שעובד בפיקוח של תל אביב, והוא אמר לי שברוב המקרים הפקח ימשיך במידה ויראה שהמדבקה מודבקת כראוי, ולא יעניין אותו שיש שני תווי חניה על הרכב. לא יודע איך ברמת גן יתייחסו לזה, ובכל מקרה - מה קורה אם עבר פקח ונתן דו"ח בגלל כפל התווים? ניתן לבטלו?

תודה מראש לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עירית תל אביב דורשת רישום כתובת המגורים גם בת.ז בלעדי זה אתה לא מקבל תו חניה.

אין לי מושג לגבי הנוהל בעיריות אחרות.

תעשה לך מדבקת וקום :lol:. חונה בתל אביב תכסה את זו של רמת גן חונה ברמת גן תכסה את זו של תל אביב.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשך שנתיים היו לי 2 מדבקות של 2 ערים על הרכב (אילת ורמת גן) ולא עשו לי עם זה בעיות.

הבעיה היחידה שלך היא שאם תשנה את הכתובת אז לא תוכל להוציא תו בת"א.

בעיריית רמת גן לפעמים מסתפקים בחוזה שכירות ולכן המלצתי היא לא להשאיר את כתובת המגורים בת"א ולנסות להוציא ברמת גן תו ע"י חוזה שכירות בלבד.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בעיקרון מה שאני מתכוון לעשות, ללכת לעיריית רמת גן עם חוזה השכירות. אין לי שום רצון או כוונה לשנות את הכתובת בתעודת הזהות. רציתי רק לוודא שזה אפשרי ומותר.

תודה, שיהיה לנו שבוע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה מותר אבל אני מניח שלא יעמידו אותך לדין פלילי במידה ותתפס. המקסימום זה שהפקח לא יאהב את המצב ו"יפנק" אותך בדו"ח.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...או רכב בבעלות של 2 אנשים. גם מצב אפשרי.

לגבי העברת הכתובת, בלי קשר לחניה - שים לב להמשיך לקבל דואר רשום שמגיע אליך לכתובת בת"ז.

אם תתעלם ממנו יהיו לך בעיות, למשל יגיע דו"ח מצלמה, אתה לא תדע ממנו, תישפט שלא בפניך, תקבל כפל קנס וכו' וכו'.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הדואר אפשר להעביר לכתובת החדשה משך שנתיים בשירות "עקוב אחרי" של הדואר - חצי שנה חינם ועוד שנה וחצי בתשלום חצי שנתי לא גדול.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4751 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...