Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצות למקום לרכישת מוצרי חשמל לבית

roei
שימו לב! השרשור הזה בן 4756 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כארבע שנים רכשתי את כל מוצרי החשמל לבית שלי בחנות בראשון לציון ליד טיב טעם הגדול במזרח העיר,שנקראת "יוסי חמו-החשמל לצרכן", השירות ,המקצועיות והמחירים האטרקטיביים,גרמו לי לחזור אליו לפחות עוד 3 פעמים שאני זוכר .

אין לי שום קשר אישי לבעלים,הכל אובייקטיבי.

טיפ קטן, הוא נוטה להשוות מחירים למתחרים למוצרים יקרים יותר,במידה ויש משהו מוחשי שניתן להשוות(הצעת מחיר,ZAP וכו..).

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי ניסיון טוב עם חנות POMPA :

http://www.pompa.co.il/

יש להם את כל המוצרים. בעיקרון זאת חנות אינטרנט המפרסמת ב ZAP.

אבל אפשר לבוא ולראות\לבדוק את המוצרים ברמת גן בחנות עצמה (מרתף גדול מאוד עם אלפי מוצרים).

מחירים לא יקרים.

אפשרות נוספת - אחת החנויות של "אבי סופר":

http://www.soferavi.co.il/

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשקניתי דירה עשיתי מכרז מול ספקים באינטרנת.

ביקשתי שייצרו איתי קשר טלפונית והמשכתי משם.

בסוף קניתי הכל מLAST PRICE. כי הם ממש הלכו לקראתי. החבילה כללה ה-כ-ל (מכונה, מייבש, מקרר, כיריים, תנור, מדיח, מיקרו) ובשלב הסופי אני פשוט הקצבתי מחיר יעד לכל החבילה והם עמדו בו. גם אבי סופר הם בסדר, אבל השרות היה פחות טוב.

נראה לי שהם בכלל מחיפה. מה איכפת לי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת לשלושה-ארבעה חודשים, רשת א.ל.מ. עושה את קרנבל החשמל בגני התערוכה. נדמה לי שבדיוק עכשיו יש אחד.

בסבב הרכישות האחרון שלי עשיתי שם קניה בינונית (מדיח, שואב, תנור עם כיריים ומעבד מזון - הכל מתוצרת בוש, למעט התנור - סימנס (תכלס - אותה פירמה)). המחירים אומנם היו לא משמעותית נמוכים מהצעות שלקחתי עבור חבילה זהה במקומות אחרים, אבל מצד שני שילמתי באמצעות כרטיס אשראי של מזרחי טפחות, שהעניק לי עוד 10% הנחה (זה הסדר קבוע בין הבנק לבין א.ל.מ.), ואז הפער כבר נהיה משמעותי יותר.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנתיים וקצת טרקלין חשמל בקניון רננים ברעננה (שני מסכים+מדיח+מכונת כביסה+מייבש+כיריים) נתנו את השילוב הטוב ביותר שמצאתי בין שירות טרום רכישה ומחיר אטרקטיבי. שמחתי לגלות גם שהשירות אחרי הרכישה (אספקה ותאום) היה מעולה גם כן.

אבי סופר ברמת השרון היה זול יותר אבל לא קיבלתי שם הרגשה נוחה לרכישה (קצת "שוק") וא.ל.מ + שקם אלקטריק היו יקרים יותר.

מאז קניתי כמה מוצרים קטנים יותר (טוסטר+קומקום של ראסל הובס+רומבה+מגהץ) ברשת חשמל נטו וגם שם השירות מעולה כולל בזמן שהיה צריך להחליף את המגהץ התקול.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קספר, מה זה רומבה?!

אני ממליץ על א.ל.מ מניסיון של כל מיני קניות נפרדות, המוצרים לא אכזבו. המחירים, לעתים היו בפריסה רחבה של תשלומים, ולעתים היו גם הנחות קבועות בכרטיס האשראי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רומבה זה שואב אבק רובוטי שמנקה את הבית לבד (בגדול).

לפותח השרשור - אני חושב שכדאי לך להקציב יום חופש ולהסתובב בחנויות באזור שלך ע"מ לראות היכן המבחר הכי גדול והשירות הכי טוב. רוב הסיכויים שאת המחיר הכי טוב גם ככה תמצא רק באינטרנט, ובין הסניפים השונים של הרשתות יש הבדלים גדולים באיכות השירות, לכן כדאי שתעשה סקר שוק ותחליט למי אתה רוצה להביא את הכסף שלך.

מנסיון שלי - כולם Zונות, כולם מנסים לדפוק אותך, המבחר אצל כולם מצומצם ורובם לא מתמצאים בכלל בסחורה שהם מוכרים. את כל הקניות בתחום שלי עברתי לעשות באינטרנט לפני עשור. מקסימום, אם אני צריך משהו באופן דחוף (כמו

), אפשר ללכת למחסני חשמל - יש להם מבצע מיוחד היום עד שעה עשר וממחר עד סוף השנה. :-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. תעשה סקר שוק ותבחר את המוצרים שמתאימים לך, כמו גם טווח המחירים שהם נמכרים בחנויות.

ב. תבדוק אם קיימים מספר יבואנים לאותו מותג ואם כן - בחר את המועדף עליך.

ג. כנס לאינטרנט ותתחיל להציע הצעות.

ד. גם אם לא זכית, בין טווח של 2 דקות ליומיים יתקשרו אליך מהאתר וינסו לתת לך הצעה למחיר.

ה. כאשר אתה מדבר עם הנציג - יש סיכוי שהוא ישאל אותך אם אתה זקוק לעוד מוצרים, בין אם זה מאותו היבואן או לא. תן לו את הדגמים הספציפיים של המוצרים שאתה רוצה ואז יש סיכוי שיוכלו לעשות לך עסקה טובה על כולם. ככה בדיוק קניתי לפני 3 שנים ישירות דרך "ניופאן" את כל המוצרים למטבח (כיריים, תנור BI, מדיח רחב חצי אינטרגלי). לצערי, המחיר שלהם על הטלויזיה (LCD) היה יקר ולכן ויתרתי עליו בקניה הזו של המוצרים וקניתי אותו דרך מכרז באינטרנט (מאותו היבואן כמובן) במחיר נמוך יותר משמעותית.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוק מוצרי החשמל בארץ הוא באמת... שוק (וסליחה רז, זה היה מוצדק). מכירות מוצרי החשמל מתנהלות כאילו אנחנו מדינה קדם-מתפתחת באפריקה :roll:

לא.ל.מ יש באמת מבצעים טובים, באחד מהם מכונת כביסה ומייבש עלו לנו כמעט כמו המחיר הכי זול באינטרנט אבל עם שירות ואחריות של היבואן הרשמי.

ה"חנות" (עאלק, הרגשתי כמו במתחם הקופים בספארי) הזולה ביותר שהייתי בה היא "החשמל הסיטונאי" בראשון לציון, לא רחוק מהסינמה סיטי. כל עם ישראל ואחותו נוהרים לשם בהמוניהם כאילו זו חנות מוצרי החשמל היחידה בארץ. אבל אין מה לומר - מחירים מהנמוכים ביותר שניתן להשיג ואספקה במקום של רוב המוצרים.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החשמל הסיטונאי זה אשכרה הרגשה של שוק.

מהנסיון שלי, בשלב הראשון מנסים את גישת איציק נ. במכרזים כדי לדעת מה המחיר הכי נמוך שכדאי להגיע אליו.

בשלב השני קונים באחת הרשתות הגדולות להן יש שירות לקוחות שהוא בנוסף לשירות הלקוחות של יבואן המוצר.

עדיף להמנע מקניות דרך האינטרנט במוצרים גדולים ויקרים (כמו מסכים גדולים במחירים של 5K ומעלה) כי במוצר יקר עדיף להשקיע

עוד קצת ולקבל שירות טוב. צריך לנצל את המכרזים כדי לדעת מה המחיר הנמוך ביותר שניתן להגיע אליו, כי בכל המקרים שבדקתי - זה באמת היה ככה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית תודה לכולםֿ

גם אני מעדיף לרכוש מחנות מרשת מבוססתֿ

אבל במירים של האתר הכי זנותי במחירים

בשלב ראשון אני מתקשה לבחור בדגמים שאני צריך

אבל כמו שזה נראה ארכוש באלמ

אשמח לקבל המלצות קונקרטיות למותגים ו או דגמים ספציפים למקרר,מכונת כביסה ומייבש כביסה

שוב תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק הערה אחת קטנה,

מדוד היטב את השטח שבו אתה מתכנן להכניס את המקרר/תנור/מכונת כביסה.

חברות ידועות

BOSCH למדיחים ומכונות כביסה.

DELONGHI לתנורים וכו'.

מקרר הייתי בוחר לפי הנפח הרצוי והולך על פירמה כמו ווסטינגהאוס או אמקור (שוב, תלוי גודל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הצעות מאוד טובות למכונת כביסה של BEKO

כמו גם למקרר של BEKO ו-BLOMBERG

מישהו מכיר ו/או יכול לספר לי מה ההתרשמות שלו מהחברות?

מגיע עם אחריות ארוכה משמעותית ומחיר יחסית אטרקטיבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לקבל המלצות קונקרטיות למותגים ו או דגמים ספציפים למקרר,מכונת כביסה ומייבש כביסה

שוב תודה

מקרר- יש לנו amana ומרוצים מאוד (חוץ מרעשי תקתוק מפעם לפעם שאינם תקלה אבל מוזרים מאוד). מקרר מאוד יפה עם עיצוב נקי בלי קישקושים.

מכונת כביסה- קניתי סימנס ומאוד מרוצה, אבל היא רק בת שנתיים ואני חושב שטיב מכונת כביסה נמדדת לאחר הרבה שנים.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...