Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה העומס המקסימלי שאפשר להעמיס על הרצפה (זה לא פורום קבלנים כאן?)

bagira
שימו לב! השרשור הזה בן 4767 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כידוע לרובכם, יש לי חנות לחיות בית.

החנות ממוקמת במרכז מסחרי בן 2 קומות. באותו מרכז אני שוכר מחסן בקומה 2 של הבניין, המחסן קטן מאוד, משהוא כמו 3X3 מטר ובתוכו בכשרון רב אני מצליח לדחוס סחורה במשקל כולל של כ 4 וחצי טון.

אז נשאלת השאלה, האם זה משקל נורמלי? מסוכן? התיקרה תיפול על מישהוא יום אחד?

הבניין בנוי בבניה קונבנציונלית, בלוקים ורצועות בטון ואני לא יודע עד כמה זה רלוונטי אבל החדרון הזה ממוקם בין מקלט לפיר של מעלית (ככל הידוע לי, שניהם בנויים מבטון מזוין).

אם מישהוא מבין בזה, נא ליעץ לפני שנופל לי על הראש 2 טון יוקנובה! :wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח רזמל יענה לך תשובה יותר מוסמכת, אבל לפי תקן ישראלי 412 יש לך 500 ק"ג למ"ר במחסן, וזה בדיוק התקן לחנויות של מעל 50 מ"ר, שזה נראה לי המצב אצלך.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלנו במחסן (קומה של בערך 850 מ"ר,מתחתיה עוד קומה דומה עם עמודי ענק שמחזיקים אותנו :)) כשעשו סטנדים,אמרו שעל כל מ"ר אפשר להניח 1טון בדיוק.

מה נכון ומה לא אין לי מושג,בינתיים הכל בסדר :p (רצפת בטון פל-קל או איך שזה נקרא.)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להחזיק כל כך הרבה יוקנובה במחסן הזערורי זה מעשה מסוכן וחסר אחריות. אתה יכול להשאיר חלק אצלי, דווקא יש לי איזה מישהו שישמח לשמור לך על כל הסחורה הזאת.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בתומכים ומה מעליך.

והאם מתחתיך יש גם מקלט/ממ"ד או בטון מזויין.

במידה ומדובר בבניה סטנדרטית שלא של מבנה תעשייתי, 4טון על 3 מ"ר (יענו 1.33 טון על מטר) הינו חריג. אך עדיין בתוך מקדם הבטיחות. בכל מקרה. תהיה לך בעיה במידה והמקום יקרוס. כי זו חריגת משקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שלימדו אותי בשיעורי גאומטריה, 3X3מטר זה 9 מ"ר.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תוכל לקבל תשובה חד משמעית אלא אם הקונסטרוקטור של המרכז המסחרי גולש פה.

אבל, בהנחה ומחסן שאתה שוכר תוכנן מראש להיות שטח החסנה אזי ניתן להעמיס עד 500 ק"ג/מ"ר.

אם השטח היה מיועד להיות חנות, או אז ניתן להעמיס אליו רק 400 ק"ג/מ"ר.

על פניו, אתה יכול להעמיס לפחות 400*9= 3600 ק"ג. אבל אני לא בטוח שהרצפה מתוכננת להיות מועמסת בעומס קבוע כזה.

תחושת בטן שלי (ואגב, יתכן שאני טועה...) היא שזה לא בריא לרצפה איך שאתה מעמיס אותה.

למרות שזה עומד ולמרות שיש מקמדמים, נראה לי קצת בעייתי.

איפה רזמל ?

מה שכן, כ"כ התעצבנתי עליו שהוא לא עונה אז שאלתי אותו אם הוא רוצה למצו# לי אז הוא ענה שהוא נעלב והוא לא מדבר איתי יותר, הזכיר לי את אישתי :lol:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...