Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוליש עדין לצבע מטאלי - מה מומלץ כיום?

שימו לב! השרשור הזה בן 4768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב לכולם,

אחרי שעוד שכן מכובד החליט לשפשף לי את הפגוש, החלטתי לרכוש פוליש עדין כדי להסיר את השריטות העדינות בצבע.

הצבע הוא כסף מטאלי.

דפדפתי בשרשורי קוסמטיקה כאלו או אחרים (כולל זה בראש הפורום) והתקשיתי לקבל המלצה חד משמעית לחומר מומלץ.

אשמח לשמוע מה מומלץ, אני מעדיף חומר מומלץ להסרת שאריות צבע וטישטוש שריטות עדינות בצבע.

הפוליש יבוצע ידנית - אין לי מכונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שהבנתי אין פוליש לצבע מטאלי ... פשוט אין. פוליש משמעו הורדת מיקרונים משכבת הצבע ובצבע מטאלי יש שכבת לקה על הצבע ככה שאתה לא יכול לעשות פוליש בלי לפגוע בשכבת הלקה.

נסה לעשות וקס איכותי אולי זה יעזור קצת ואם לא אז כנראה יהיה צורך לצבוע מחדש את החלק הפגום .

תקנו אותי אם אני טועה.!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר בבקשה הסבר מהו בדיוק צבע מטאלי?

הרכב שלי לדוגמא, הוא בצבע כסוף, האם הוא מטאלי? איך אני אדע אם כן או לא?

בפאביה המגבים אפילו לא צריכים לעבוד, הם לא מנגבים את הטיפות אלא מפחידים אותן
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מה שצוין פה לגבי פוליש לצבע מטאלי נכון,

אז מה אני עושה כדי לתקן את עשרות השריטות הקטנות שנגרמו לי כעת בפגוש? האם האפשרות היחידה היא תיקון צבע?

לגבי זיהוי מטאלי - התקרב והתבונן מקרוב, האם אתה מצליח לשים לב לניצנוץ בצבע? כאילו הצבע עצמו מכיל נצנצים? אם כן, מטאלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מה שצוין פה לגבי פוליש לצבע מטאלי נכון,

אז מה אני עושה כדי לתקן את עשרות השריטות הקטנות שנגרמו לי כעת בפגוש? האם האפשרות היחידה היא תיקון צבע?

לגבי זיהוי מטאלי - התקרב והתבונן מקרוב, האם אתה מצליח לשים לב לניצנוץ בצבע? כאילו הצבע עצמו מכיל נצנצים? אם כן, מטאלי.

זו אפשרות הזיהוי היחידה? ראיתי את האפקט הזה על עשרות מכוניות, הנחחתי שזה כך מכיוון שהצבע שלהן חדש עדיין.

לא אמור להיות רשום משהו ברישיון הרכב לגבי האופציה מטאלי?

בפאביה המגבים אפילו לא צריכים לעבוד, הם לא מנגבים את הטיפות אלא מפחידים אותן
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ע"ג הרישיון רכב בדרך כלל כתוב מטאלי.

ד"א זו הדרך הטובה ביותר להבדיל בין צבע רגיל למטאלי:

מטאלי מלשון - METAL= מתכת.

לצבע מוסיפים שבבי מתכת אשר נותנים את אפקט הניצנוץ, ולבסוף הצבע מכוסה בשיכבת לקה לשם ברק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שאוכל להתמודד ולעשות לבד...

בסה"כ אני צריך לעשות פוליש נקודתית, הכי עדין שיש, להסיר שריטות של פגוש תועה.

כבר עשיתי פלסטלינה + ווקס וחלק מהסימנים ירדו עם הפלסטלינה.

השאר בטוח ירדו עם פוליש עדין.

מה הכי מומלץ?

ווקס יש לי של קרפלאן ואני מרוצה ממנו (לא מכיר רבים אחרים).

יש להם גם פוליש, שווה משהו? בקבוק אדום, TCUT אני חושב.

מעבר לכך, מחיפושים בפורום נתקלתי בהמלצה על פוליש של פורמולה, איך הם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שהבנתי אין פוליש לצבע מטאלי ... פשוט אין. פוליש משמעו הורדת מיקרונים משכבת הצבע ובצבע מטאלי יש שכבת לקה על הצבע ככה שאתה לא יכול לעשות פוליש בלי לפגוע בשכבת הלקה.

נסה לעשות וקס איכותי אולי זה יעזור קצת ואם לא אז כנראה יהיה צורך לצבוע מחדש את החלק הפגום .

תקנו אותי אם אני טועה.!

אתה טועה, ופוליש תמיד מוריד איזשהי שכבת לקה ולא קשור אם זה "צבע מטאלי" או לא.

שמעון תמיד היה חזק בלחיצות, עוד כשהיתה לו המאה שש ראלי היה עושה רכבות מטבריה לת"א.
- רזמל על שמעון פרס :-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שהבנתי אין פוליש לצבע מטאלי ... פשוט אין

הרכב שלי עבר פוליש עם מכונה במוסך של קרובי משפחה באזור פגוש אחורי צד שמאל (היה שפשוף) ואין שום בעיות. אני מתכנן להכניס אותו לפוליש + ווקס כללי אצלו בתחילת הקיץ (סביבות מאי יוני).

אין בעיה לבצע פוליש לרכב בעל צבע מטאלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר ולא קיבלתי המלצות אחרות, אנסה את מזלי עם הפוליש של פורמולה.

לא מצאתי היכן ניתן לרכוש באינטרנט.

אני מירושלים, בתלפיות באוטו-דיפו או בהום סנטר לא מצאתי גם כן.

אשמח לשמוע אם מישהו מכיר מקום שעשוי להחזיק את המוצר\אתר להזמין ממנו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4768 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...