Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דרוש רעיון יצירתי למלחמה בספאם של 012 סמייל

סולל הדרך
שימו לב! השרשור הזה בן 4736 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למרות שפניתי מפורשות וביקשתי להסיר את שמי מרשימת התפוצה שלהם.

קיבלתי מהם תשובה עם הנוסח הבא:

שלום רב

על מנת שנוכל לטפל בפנייתך בנושא חסימת דוור שווקי אנא השב למייל זה וציין את פרטי הזיהוי הבאים:

מספר תעודת זהות של בעל המנוי,טלפון ביתי, כתובת מגורים

בכבוד רב,

מירב012 סמייל טלקום בע"מ

עם כל הכבוד ל012 אין שום סיבה בעולם שאני אספק להם כל פרט מזהה מלבד בקשתי להסרה וכתובת הדוא"ל שלי.

ביקשתי בשנית הסרה ולא נענתי, אני ממשיך לקבל מידע שיווקי.

אם הייתי מתגורר בארץ הייתי תובע אותם ללא היסוס (תיקון לס'30 לחוק התקשורת) ואני עדין יכול לתבוע 7 שנים אחורה, כך שזה עוד יכול לקרות.

ביינתים חשבתי בכל פעם שאני מקבל תוכן שיווקי לעשות לו Forward לרשימת תפוצה של מנהלים ב012 כולל המכנ"ל שלהם כדי להציק להם כמו שהם מציקים לי. ומתעלמים מבקשתי ולשון החוק.

אני אשמח לקבל עוד רעיונות .

[]יום טוב.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא צריך להקליט כלום.

יש לי את תכתובת המיילים.

ביקשתי והם התנו את הבקשות! והתעלמו.

את המייל של המנכ"ל לא מצאתי...אבל מצאתי אותו בפייס בוק.

שלחתי לו הבוקר הודעה פרטית...מעניין אם זה יעיף לכל הרוחות את מירב הביתה ויסיר אותי מרשימת התפוצה!

אם הייתי בארץ, ללא ספק הייתי תובע אותם. אבל אני לא.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא.

מעולם גם לא הייתי לקוח שלהם.

כנראה שאני גם לא אהיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחסום את הכתובת שלהם בספאם פילטר

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

012 מוכרים באתרי גיימרים וגולשים כהאתר בישראל להספמה ושליחת דואר זבל, ונדמה לי שהם אפילו לא עושים כלום למנוע את זה ואולי אפילו נהנים מהכנסות, הכל לפי דיווחי משתמשים ברשת. זה לפני תלונות רבות על הקטנת מהירות למשתמשים כבדים.

יש היום חוק בנושא דואר זבל, ואולי אפשר להעזר במשרד התקשורת או גופי צרכנות כדי ליישם אותו.

פעם כשלקחתי יוזמה לפנות ל-012 - פניתי לתמיכה שלהם עם צילום properties של המייל, יש שם המון נתונים טכניים שיעידו על שולח המייל והקשר ל-012, ומאז הכל נקי.

אם אתה משתמש באאוטלוק, יש מסנן זבל חינמי מצויין שנקרא spamihilator - גגל ותמצא את האתר שלהם להורדת התקנה.

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שמצאתי את המנכ"ל שלהם בפייס בוק ושלחתי לו ה.פ מנומסת. קיבלתי תשובה שהעניין בטיפול.

אכן, לאחר מספר שעות קיבלתי מייל ממנהלת מוקד קשרי לקוחות שמבקשת (שוב) פרטים אישים.

לטענתם, הם לא מצליחים למצוא ברשומות שלהם את המייל עליו דיווחתי.

אחרי שאני התעקשתי שאין שם פרט בעולם מלבד האימייל שלי שרלוונטי להסרה, הם הצליחו למצוא את המייל שלי ולהסירו.

תובנות.

אומנם זו לא שיטה להטריד (אפילו בנימוס) מנכ"ל על כל שטות, אבל כשאין ברירה זה יכול לעבוד.

012, כל-כך מבולגנים שלא הצליחו להסיר אותי מרשימת התפוצה שלהם בלי עזרה מלמעלה, אני כבר יודע לאיזה ספק לא להתחבר כשאחזור לארץ.

סוף טוב..הכל טוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...