Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב, הפעם יש שאלה, בניגוד לשאר ההודעות בפורום - עדיין צריך לנסוע עם אורות ביום ?

Coupe Power
שימו לב! השרשור הזה בן 4770 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סליחה מראש אם נפתח כבר נושא כזה, פשוט לא מצאתי שום מידע, בחיפוש זה נתן לי נושאים מ2005,2008 וכו...

בקשר לנושא, מתי אני יוכל לנסוע בלי אורות ואור יהיה מהשמש בלבד ?

תודה מראש :-P

Audi A3 2.0T 300HP

Kia Sportage Premium

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החל מ1 באפריל ועד 1 בנובמבר אתה יכול לנסוע ללא אורות במשך היום.

31/10 אבל בקטנה...

ודרך אגב זה רק בכבישים בין עירוניים.

(לא שיזיק להדליק אורות גם בתוך העיר)

זה לא רק, זה גם. אבל בקטנטנה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ודרך אגב זה רק בכבישים בין עירוניים.

(לא שיזיק להדליק אורות גם בתוך העיר)

בהחלט מסכים עם מה שכתבת בסוגריים.

מדליק אורות בכל הדרכים, בינעירוניות, עירוניות, ביום, בלילה, לא משנה מתי, הפנסים דלוקים, זה אינסטינקט והרגל, איך שמניעים את הרכב, מסובבים את המתג והפנסים עובדים.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חובת הדלקת האורות ביום הינה רק בכבישים בין עירוניים,

תבדוק את עצמך.

רק לרכב פרטי, אגב. אופנועים ומוניות - 24/7 גם בעיר.

כיוון שאין חובת הדלקת אורות ביום לרכב פרטי בעיר במשך כל השנה, כעת גם בכבישים בינעירוניים לא חלה חובת ההדלקה. רק מטעמי ניסוח, לא פירוש החוק. באמת בקטנטנה, כפי שרשמתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם רכב כבד צריך להדליק בכל מקום וזמן. אני אישית מדליק כמעט כל הזמן. זה משפר את הניראות של הרכב (גם בשיא היום), אם כי אני מודה שאני מפעיל שיקול דעת ובכל זאת בוחר לכבות אורות בנסיעה עירונית באור מאוד חזק או בפקקים. בסך הכל כמעט כל הזמן האורות אצלי דולקים, ואין איזשהו בלאי.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לרכב פרטי, אגב. אופנועים ומוניות - 24/7 גם בעיר.

כיוון שאין חובת הדלקת אורות ביום לרכב פרטי בעיר במשך כל השנה, כעת גם בכבישים בינעירוניים לא חלה חובת ההדלקה. רק מטעמי ניסוח, לא פירוש החוק. באמת בקטנטנה, כפי שרשמתי.

וגם מורי נהיגה לפי מה שהבנתי ממי שלימדה אותי נהיגה...

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני נוסע עם אורות כל הזמן, שווה את הבטיחות שלי!

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת המצבר בלבד... (אין הכוונה לחזור שוב על הויכוח המסורתי)

אין עדיפות על כיבוי האורות לפני הדממת המנוע?

כנ"ל הדלקת אורות במנוע קר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זוכר מתי הדלקתי את האורות ביום (חוץ מימים גשומים וכ').

אין שום מחקר שנעשה בישראל, לפי תנאי האקלים של ישראל, הקובע כי הדלקת אורות תורמת לנראות של הרכב. לעומת זאת, יש מחקרים הקובעים כי הדלקת אורות מובילים לבלאי מואץ (גם אם זה זניח) למצבר, לנורות ואף צריכת דלק תהיה גבוהה יותר.

יש בפורום הזה מעט מאוד חברים הפועלים ע"פ שיקול דעת ולא ע"פ חוק מטופש, יישר כוח. אהה, ותחסכו ממני את התגובות המתנשאות שבדרך, גם אם זה יהיה דיון של 900 תגובות דעתי לא תשתנה (מוזמנים לבצע חיפוש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלוהים אדירים, היית חייב בכוונה להעיר את ההערה האינפנטילית הזאת בשביל שעוד פעם יתחיל פה הויכוח האין סופי והדבילי הזה?

אתה יודע מה, אם זה מה שאתה אומר אז אני טוען שסקודה זה חרא אוטו צכי, שיש בו מלא תקלות והלוח שעונים כל הזמן נשרף! :twisted:

אה, מי שיכתוב פה שקודה מקבל אזהרה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4770 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...