Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש המלצה למיקסר חדש.

S^M
שימו לב! השרשור הזה בן 4771 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום.

לפני כמה חודשים הגיע למטבח שלנו הקיטצ'נאייד המהולל, אבל לאחר כמה זמן כבר הובן לי שהוא לא מספק את הסחורה, בלשון המעטה - בראש ובראשונה הוא לא יודע ללוש שום בצק, מקסימום לכדרר אותו לפקעת ולסחרר אותו סביב הקערה, באיכות ההקצפה לא ממש שמתי לב לשינוי ובכל מקרה אני לא מכין קצפת כל יום ככה שזה לא ממש חשוב לי, בנוסף המיקסר מסורבל והקישקוש בדמות הקרס ערבוב מיותר ומטופש.

אם יש מיקסר שכן יודע לעשות משהו מהאופציות הנ"ל בצורה טובה יותר, ועולה עד 3,000 ש"ח, ספרו לי.

Insane things comes from insanely people.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר שאתה אומר את זה על הקיצ'נאייד .. יש לנו במטבח והוא לא נח לרגע, עוגות בצקים וכו'.

אתה בטוח שאתה משתמש בו בצורה נכונה ? מבחינת חומרים וכל זה..

:smilecolr:snipersmi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לאמא שלי יש אחד כבר שנתיים של אותה חברה ואם היא לא מתלוננת על איכות הבחישה,הלישה וההקצפה, כנראה שאין לו בעיה.

ואמא שלי זאת קונדיטוריה של איש אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוגות בצקים וכו'.

במסגרת פרוייקט "ביעור הבערות" הפרטי שלי, מדי פעם אני מזכיר לחברי הפורום את כללי השפה העברית. למשל, אני אשכור אוטו ולא אשכיר אוטו. אעשה זאת כשאגיע לשם ולא שאגיע לשם. וכיוצא בזה.

הגיע הזמן שנבהיר נקודה נוספת. אין דבר כזה בצקים, בדיוק כשם שאין דבר כזה דלקים, רכבים או ציודים. כל אלה הם שמות עצם קיבוציים, ששימושם בלשון רבים פשוט חסר הגיון ותכלית. בצק זה בצק, ולא משנה ממה הוא עשוי. גם אם יש לנו בנזין, קרוסין וסולר במיכלים נפרדים, הם כולם סוגים של דלק. משאית, מכונית וקטנוע הם כולם כלי רכב. ואם יש שלושה תיקים בגדלים שונים על הרצפה, הרי שכל זה הציוד שלנו.

ועכשיו משהבהרנו את זה, אפשר להמשיך בדיון. תודה על תשומת הלב, ושבוע טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...