Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הוספת כוח לפיגו 206

tymor
שימו לב! השרשור הזה בן 4756 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב!!

קניתי פיגו 206 1.6 16V לא מזמן ואני רוצה לעלות את כוח סוס והמומנט שלה לפחות ל 150-170 כ"ס לפחות היא כרגע על 110 כ"ס מה היא הדרך הכי טובה לעשות את זה סופר צארגיר או טורבו קטן ?

והאם זה מצריך לשפר בכנות טלטל קמשפט שסתומים וכולי?

ומה הבולמים הנמוכים הכי מתאימים לה כדי גם לשפר יציבות ואחיזה? והאם צריך עוד משהוא להוסף חוץ מהבולמים כדי לשפר אחיזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המנוע שיש לך זה ה JP4 קוד NFU. המנועים האלה הם אותו דבר כמו מנועי ה GTI שמפיקים 125 כ"ס רק המחשב מנוע שלהם והקאמשאפטים מאוד "לא ספורטיביים" בוא נגיד ... רק שמנועים אלו עם שסתומים מוגדלים ( או יניקה או פליטה לא זוכר נראה לי פליטה ) .

אתה יכול להסב אותו למנוע GTI ז"א מנוע J4 עם החלפת מספר מכלולים לא יקרים במיוחד ... קאמשאפטים של J4 ביחד עם המרימי שסתומים וסעפת יניקה ומחשב מנוע של GTI ואתה כבר באזור ה 130-140 כ"ס משוערים .

יותר מזה סעפת פליטה 4-2-1 איכותית + קיט יניקה עם הדברים מעל ואתה באזור ה 150-160 כ"ס , על כל זה להוסיף קאמשאפטים ספורטיביים יותר של CAT CAMS לדוגמא וקל מאוד להגיע לאזור ה 170-180 כ"ס בלא יותר מדיי כסף.

אין צורך בטורבו או סופר , מדובר באחד ממנועי ה 1600 הטובים והעמידים בעולם , אפשר להיות איתו על הקו האדום כל היום בלי בעיות.

כמובן אם כל הדברים הנ"ל צריכת הדלק תעלה לאזור ה 1-5 אני מאמין אם אתה מושך כל הילוך ל 7000 ... עם המכלולים הנ"ל והמנוע הנ"ל פג'ו עצמה בנתה מכוניות ראלי GROUP A משהו כזה ( רק סעפת יניקה שהם בנו לבד כל השאר מה שאמרתי פה ) שהגיעו לאזור ה 185 כ"ס .

כמו כן תגובת המנוע תהיה זריזה וספורטיבית הרבה יותר והוא יטפס בסל"ד מהר יותר .

צור קשר עם מוסך גבע או מוסך מתמחה בצרפתיות כמו מוסך שאפט , אני בטוח שהם יעשו את העבודה הזאת ויבינו על מה אני מדבר בלי בעיה.

אל תבזבז את הזמן עם מוסכים מורשים או סתם מוסך אחר ...

אני מאוד מקווה שהאוטו לא אוטומט.

אין לך מה לגעת בבולמים קשיחים יותר , רכבים קלים בדר"כ מאבדים מגע עם הכביש עם בולמים קשיחים על כביש משובש ( ז"א 99.5% מהכבישים בארץ ) כמו אבן וזה מאוד מסוכן , תחליף למקוריים שוב ותחליף צמיגים למשהו ספורטיבי.

עריכה : שחכתי להוסיף שבשביל להחליף את הסעפת יניקה צריך לקדוח בראש מנוע כי מיקום הברגים התחתונים בסעפת יניקה של ה GTI הוא כס"מ וחצי נמוך יותר ... לא מסובך יותר מדיי אבל בארץ הכל מסובך ... אז כנראה שעדיף להישאר עם הסעפת יניקה המקורית של ה NFU למרות שהיא יחסית מגבילה אותך , אבל לא נורא.

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי למנוע של ה 106 GTI ... וגם אמרתי J4 , המנוע אצלו זה הדגם "המשודרג" JP4 , הוא חלש יותר רק בגלל הקאמשפאטים והמחשב מנוע המסורס לשימוש אקונומי \ משפחתי ולא ספורטיבי למרות שיש למנוע פוטנציאל גבוה יותר ממנוע ה GTI עקב שסתומים גדולים יותר.

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים,

לא נראה לכם קצת מוזר שהבנאדםבן 24 ורק עכשיו גילה את הפורום ?

ונניח שכן, אז שלושת הפוסטים היחידים שאותו יוזר העלה לפורום נסובים סביב שיפורי רכב ?

מה שיפה בפורום שמהודעות עבר של יוזר אתה יכול ללמוד על עברו האינטרנטי (בערבון מוגבל כמובן) של האדם

שעומד מאחורי היוזר, בין אם הוא אדם פרטי או עובד מדינה שעושהשימוש ביוזר לשם מילוי תפקידו...

יוזר שכזה, שרק שואל שאלות שטיבן אינו עומד במסגרת החוק, לפי דעתי הצנועה לפחות, מעלה חשד של אחד שבא

"לדוג" את אלו המבינים בשיפורים בין אם יש להם מושג על מה הם מדברים או לא, העיקר שיהיה לו את מי לבקר.

ולמקרה שטעיתי, ואני מקווה שכך למען חברי הפורום שומרי החוק. המלצתי היא אל תשפר את הרכב, פשוט תרכוש אחד

חזק מהמפעל.

ונשבע שזה לא קשור לזה שאני מפרסם RC.

יום טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דברים מוזרים יותר ,כמו סתם לדוגמא ,מישהו עם היסטוריה של שתי הודעות מפרסם 206 RC למכירה.

וגם מתנסח כמו משפטן.

כשמישהו צועק טיפש ואני מסתובב, זה אומר שאני טיפש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוצאת סעפת יניקה הוצאת סעפת פליטה קודם כל.

פירוק ראש מנוע,החלפת ראש מנוע לראש מנוע של הדגם ספורט (קמשפט חם) שמגיע עם מהליכי שסתומי יניקה גדולים יותר.

פורטינג לראש מנוע בפליטה ויניקה והחלפת סעפות יניקה ופליטה (הגדלה בסיביבות 10MM) .

אני לא מכיר את הדגמים של ה-206 ספציפית אבל אני בטוח שאם תחפש תמצא דגם עם סעפות גדולות יותר.

אם אתה רוצה ללכת עד הסוף

פתיחת קרטר הוצאת בוכנות.

"בורינג" חריטת צילינדרים (מקווה ששם זה לא עם סליבים ,אם כן לא תיהיה לך אפשרות).

אם לא אתה חורט צילינדרים מגדיל קוטר ב-חצי סנימטר.

תוצאה הגדלת נפח ל-1.8 בערך. (את הנפח אחרי הבורינג יש למדוד כך).

להוריד את אחת הבוכנות לנ.מ.ת שלה ולמא בקבוק סולר במשקל של 1 ליטר בדיוק למלא עד הסוף את הבוכנה בסולר כמה שאפשר ברגע שסיימתי למלא אתה מפסיק ובודק את משקל הבקבוק כרגע (לדוגמא עכשיו יצא שהבקבוק שוקל 0.5 ליטר)

0.5X4 4 צילינדרים במקרה שלך ויש לך נפח של 2000.

לאחר הבורינג אתה צריך למדוד את בצילינדרים ולהזמין בוכנות ורינגים מתאימים (1400-1500 שקל כולל הכל+150 מיסבי טלטל של KING).

אני במקומך היתי הולך על מנוע מיבוא של הדגם ספורט עושה לו שיפוץ לבד ומלביש אותו ביחד עם הגיר על הרככב, לאחר מכן לוקח סעפות יניקה ופליטה והולך לעשות אצל מישהוו בניה עצמית של סעפות רק עם הכנה לטורבו.

מרכיב בחזרה את הסעפות מלביש טורבו בסיביבות 0.7 BAR ,הולך לאותו אדם שיכין לי צנרות וכדומה.

קונה אינטרקולר חיצוני ומחשב ניהול.

מנועים של פגו חזקים מאוד ועמידים בזה,כמובן שאתה הולך לקצר את חיי המנוע בחצי (אם תלחץ כמובן,וברור שאתה עושה את זה בשביל זה).

מדובר בהשקעה של 10K בערך שיעשו את האוטו חזק בהרבה.

לגביי החיזה זה עוד כסף (אני לא יודע,לפי דעתי לך על הגדם ספורט שמגיע עם הכל וזהו,יותר משתלם,אך לא יותר מספק)

שיהיה המון בהצלחה,אם אתה צריך עזרה טכנית תמצא אותי בפרטי,תוכל להשאיר לי מספר טלפון והתקשר אלייך

106 1.6 XSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תלך על המנוע 2.0 תרכיב עליו טורבו עם כל המכלולים.

תעשה לראש ביניקה ופליטה פורטינג ותביא סעפות וצנרות ממישהו שייעשה לך בניה עצמית (עסק לא זול בניה עצמית).

תוכל להגיע להספק של 190-200 סוסים בשקט.

יש רק דבר אחד שמפריד אותך כמו רוב אנשי הפורום בין ההספק המטורף לבין ההספק העכשיוי.

כסף וזמן!

אם יש לך.....אתה מוזמן להצטרף למשפחת ה"משופרים"

106 1.6 XSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אותי מצחיק שאתם עונים באריכות למישהו ששואל שאלה די קיצונית, מבלי שהוא אפילו ציין את התקציב שלו?

ואם יש לו רק 2000 שקל לשיפורים? לא חבל לבזבז מילים מבלי לגלות את זה מראש? ואולי כדאי גם להסביר לו היטב שזה לא חוקי ושהוא יתקשה לעבור טסט ועלול להסתבך עם המשטרה אם ייתפס?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4756 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...