Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט החלפת שמן גיר מצולם (סויוק 98)

Pintos
שימו לב! השרשור הזה בן 4773 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צהריים טובים

לא מזמן התחדשתי בשעה טובה בסיויק 1.6 98 אוטו'

שמתי לב לתופעה של העברת הילוכים לא חלקה, מלווה במכות ומשיכות הילוכים לא רגילות :shock:

(גם שהייתי מנסה לעזור לגיר להרפות מדוושת הגז בסלד הנכון הוא סירב להעלות הילוך ומשך אותו עוד קצת)

הביאה אותי לחשוב ולהתייעץ עם חברי הפורום האם כדאי להחליף שמן גיר ובאיזה שמן להשתמש

הקשבתי לכמה אנשים מהפורום ובעלי הונדות שאני מכיר ואחוז גדול מהם אמר לי באופן חד משמעי:

להשתמש אך ורק בשמן מקורי הונדה לא תחליפי ולא בטיח!

התוצאה משביעת רצון!:-D כעת העברות ההילוכים הרבה יותר טובות וחלקות.

המכות נעלמו חוץ מהעברה לשני שעדיין מלווה בקפיצל'ה קטנה אבל אני מאמין שזה יחלוף או יחלש ברגע שתעשה נסיעה ארוכה יותר ולא נסיעת מבחן של 5 דקות

הנה לפניכם, תמונות

המשך יומנעים

דודי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.פירוק גלגל ימני קדמי ע"מ לגשת לבורג הניקוז

2. פתיחת הבורג וניקוז השמן המטונף שיצא משם

3. כנ"ל

4. הצטברות בוצה במגנט שמעל בורג הניקוז? כן!!!

5. ג'יפה...

6. מילוי מחדש (מה זה, פטל? ;) ) דרך פתח המדיד 2.7 ליטר בדיוק לפי הוראות היצרן!

לא מתועד:

ביצעתי "פלאש" באמצעות שמן גיר חדש וזול. (אמריקן איגל אם זה מעניין מישהו)

לאחר ניקוז השמן המלוכלך הוספתי מעט מהשמן הנ"ל, הנעתי את הרכב שהוא עדיין על ה'גק תוך כדיי לחיצה על הברקס שילבתי להילוך D ו R לכמה שניות רק לתת לשמן "להתמחזר" כיביתי את המנוע ושוב פתחתי את בורג הניקוז. נחשו מה? עוד פעם שמן מטונף ובוצה על הבורג כמו קודם. התהליך הזה נעשה פעמיים לפניי הוספת השמן המקורי בכמות הנכונה.

נ.ב נכון שיש מכשור מקצועי ששוטף את המערכת בעוד הרכב מונע ועושה את ה"פלאש" לגיר בצורה לא פחות ממושלמת אבל אני הסתפקתי בכישרון שלי ותו לא.

אחלה שבת שתהיה!

הארות/הערות/שאלות - בשמחה!

01042011693.jpg

01042011694.jpg

01042011695.jpg

01042011696.jpg

01042011697.jpg

01042011701.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פילטר של גיר לא החלפת?

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4773 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...