Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נראה לי שאני אוכל בבית היום, ולומד לכתוב כותרת עיניינית

cjns
שימו לב! השרשור הזה בן 4745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.mako.co.il/cars-cars-news/local/Article-ec6925935270f21004.htm&sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=529170498

מה נסגר עם מחירי הדלק? בסוף רק מיליונרים יסעו במכוניות..

חייבים לעשות משהו.

אני בעד מלחמת אזרחים!

:)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• חברי המעגל הראשון

אם זה ימשיך ככה עוד כמה שנים אנשים יתחילו לשדוד מיכליות של סונול בדרכים ולשדוד תחנות דלק, ולא את הקופה...

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם באמת רוצים לעשות משהו זה לשים על עצמנו כמה נשק ותחמושת שאפשר וללכת לכאסח לקדאפי את הצורה. כרגע הוא אחד "התורמים" הגדולים לעליית מחירי הדלק.

מה שמוזר שבכמה שבועות האחרונים כשהלכתי ברגל בעיר בימי שישי ראיתי שבתי הקפה מלאים עד אפס מקום. מוזר מאוד, אנשים מתלוננים כל הזמן על מחירי הדלק אבל אף אחד לא מתלונן על לשלם 15-20 ש"ח על כוס קפה.

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם באמת רוצים לעשות משהו זה לשים על עצמנו כמה נשק ותחמושת שאפשר וללכת לכאסח לקדאפי את הצורה. כרגע הוא אחד "התורמים" הגדולים לעליית מחירי הדלק.

מה שמוזר שבכמה שבועות האחרונים כשהלכתי ברגל בעיר בימי שישי ראיתי שבתי הקפה מלאים עד אפס מקום. מוזר מאוד, אנשים מתלוננים כל הזמן על מחירי הדלק אבל אף אחד לא מתלונן על לשלם 15-20 ש"ח על כוס קפה.

איפה לעזאזל כוס קפה עולה 20 ש"ח?

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארקפה לא רחוקה משם 17 שח לכוס גדולה, ואם אתם מחובבי הסויה הנה הגעתם אחרי תוספת 3 שקלים ל20 שח.

רוב הישראלים סתם מתבכיינים, הם קונים וקונים ובוכים שהכל יקר

פעם Clio b 2001 ידנית/Clio b Sport MK2 2003/פיאט פונטו 98

מגאן RS 225 למכירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.mako.co.il/cars-cars-news/local/Article-ec6925935270f21004.htm&sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=529170498

מה נסגר עם מחירי הדלק? בסוף רק מיליונרים יסעו במכוניות..

חייבים לעשות משהו.

אני בעד מלחמת אזרחים!

קודם כול, תנשום עמוק.

דבר שני, העליה הזאת עד כמה שהיא מעצבנת, היא מוסיפה ל-90 אחוז מהאנשים במדינה תוספת של 130 שקל בחודש לחשבון הדלק.

130 שקל זה אמנם מעצבן, אבל זה מה שאני מוציא ביציאה אחת לפאב, ככה שזה לא סוף העולם כמו שלרוב מנסים לצייר את זה.

אם היית חי במדינה ש-130 שקל זה המשכורת החודשית שלך, אז היה אפשר להכין את הלפידים והקילשונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארקפה לא רחוקה משם 17 שח לכוס גדולה, ואם אתם מחובבי הסויה הנה הגעתם אחרי תוספת 3 שקלים ל20 שח.

רוב הישראלים סתם מתבכיינים, הם קונים וקונים ובוכים שהכל יקר

זו בדיוק הבעיה פה, אנחנו יודעים לקטר, ופה זה נגמר...

הלוואי והיינו מתנהגים אחרת, אבל לדעתי העם בציון כבר התרגל למכות שמפילים עליו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא מכריח אותך לאכול במסעדה. גם אני יוצא לבלות ומשלם 40 ש"ח עבור כוס קרח עם כמה טיפות וודקה מזוייפת ושלוק של משקה אנרגיה, או 22 ש"ח על בקבוק 330 של גולדסטאר. זה מבחירה.

אבל באזור הפריפריה התחבורה הציבורית כ"כ עלובה שחייבים לנסוע ברכב פרטי. אחרת אתה מבזבז פי 3 עד פי 10 יותר על זמן ההגעה ממקום למקום. וגם אם אתה רוצה לבלות בשבת, אתה חייב רכב.

כל אחד בונה שהשני יעשה משהו בנידון, ככה לא נצליח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא מכריח אותך לאכול במסעדה. גם אני יוצא לבלות ומשלם 40 ש"ח עבור כוס קרח עם כמה טיפות וודקה מזוייפת ושלוק של משקה אנרגיה, או 22 ש"ח על בקבוק 330 של גולדסטאר. זה מבחירה.

אבל באזור הפריפריה התחבורה הציבורית כ"כ עלובה שחייבים לנסוע ברכב פרטי. אחרת אתה מבזבז פי 3 עד פי 10 יותר על זמן ההגעה ממקום למקום. וגם אם אתה רוצה לבלות בשבת, אתה חייב רכב.

כל אחד בונה שהשני יעשה משהו בנידון, ככה לא נצליח

+1

דלק במדינה שלנו הוא לא מותרות.

אם היינו חיים במדינה מערבית מתוקנת לתחבורה הציבורית היה מה להציע לאזרח הייתי מסכים איתך.

אבל חייבים לזכור שבגדול אין אלטרנטיבה.

יום אחד שאהיה גדול גם לי תהיה מזארטי גראנד טוריסמו ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במדינה מתוקנת יש גם תחבורה ציבורית מפותחת וגם מכוניות פרטיות הרבה יותר זולות. אם המס על רכישת רכב לא היה כל כך גבוה אז היו על הכביש הרבה יותר מכוניות חדשות, יותר בטוחות ויותר ידידותיות לסביבה.

אבל מישהו צריך לממן את האברכים, לא? שיעשו צבא!

איזה פראיירים אנחנו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במדינה מתוקנת יש גם תחבורה ציבורית מפותחת וגם מכוניות פרטיות הרבה יותר זולות. אם המס על רכישת רכב לא היה כל כך גבוה אז היו על הכביש הרבה יותר מכוניות חדשות, יותר בטוחות ויותר ידידותיות לסביבה.

אבל מישהו צריך לממן את האברכים, לא? שיעשו צבא!

איזה פראיירים אנחנו..

ואז הפקקים הנחמדים היו הופכים להיות עוד יותר ארוכים.

זה לא חוכמה להוזיל את מחירי הרכב,

קודם שיקחו את הכספים המתאימים לצור את התשתית ורק אז אפשר יהיה להגדיל את מספר כלי הרכב.

יום אחד שאהיה גדול גם לי תהיה מזארטי גראנד טוריסמו ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים שקודם צריך תשתית כבישים משודרגת.

אבל אני לא חושב שבעקבות הוזלת המכוניות יהיו הרבה יותר מכוניות על הכביש, פשוט יהיו פחות מכוניות ישנות. כי כיום מי שצריך רכב יקנה רכב אבל הוא יהיה ישן יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4745 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...