Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נחשפה היאריס החדשה ביפן..

rafi
שימו לב! השרשור הזה בן 7260 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.motocar.co.il/motocar/news/news.asp?id=3409

נראית נחמד.. התכנון הפנימי טוב אפילו טוב מאוד (יחסית לבסיס הגלגלים נראה כי די מרווח שם). אני מהמר שתהיה לה הצלחה די גדולה באירופה, בעיקר בזכות המוניטין של הנוכחית..

מדינה כושלת, מחשלת את אזרחיה. אז מי אמר שאין משהו טוב במדינה שלנו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צולעת.

אני מעדיף את הנוכחית!

אגב, אם כבר מדברים על היאריס, מתי המחיר שלה ירד? אני מעוניין לקנות חדשה כזו אבל כרגע זה יקר לי.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה זה אם לא היאריס החדשה. אתה רוצה להתעכב על דקויות אז אוקיי...

מודבר ב"יורשת של היאריס".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, אם כבר מדברים על היאריס, מתי המחיר שלה ירד? אני מעוניין לקנות חדשה כזו אבל כרגע זה יקר לי.

מחיר של רכב חדש אף פעם לא יור, הוא רק עולה.

אם תחכה עד שיגיע הדגם החדש ארצה (נגיד עוד שנה ככה...) בינתיים המחיר יעלה ב-10% (דגמי 2005... ידה ידה) ואז בגלל שהדגם יוחלף תהיה הנחה קטנה של - 3-5% מקסימום (גם זה לא בטוח.. טויטה..) וככה יוצא שלמרות ההנחה המחיר יותר יקר.

הערות כלליות:

א. מחיר רכב חדש עולים כל חודש, בעוד המשומשות שבידינו רק מאבדות את ערכן.

ב. טויטה לא "נתקעת" כמעט אף פעם עם רכבים עודפים לקראת סוף שנת דגם ולכן קשה מאוד עד בלתי אפשרי "לסחוט" מהם הנחות. יתר על זאת, לא רק שאין אקסרה במלאי.. כנראה שגם תצטרך להמתין לרכב עכחודש או יותר עד שיגיע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר של רכב חדש אף פעם לא יור, הוא רק עולה.

אם תחכה עד שיגיע הדגם החדש ארצה (נגיד עוד שנה ככה...) בינתיים המחיר יעלה ב-10% (דגמי 2005... ידה ידה) ואז בגלל שהדגם יוחלף תהיה הנחה קטנה של - 3-5% מקסימום (גם זה לא בטוח.. טויטה..) וככה יוצא שלמרות ההנחה המחיר יותר יקר.

הערות כלליות:

א. מחיר רכב חדש עולים כל חודש, בעוד המשומשות שבידינו רק מאבדות את ערכן.

ב. טויטה לא "נתקעת" כמעט אף פעם עם רכבים עודפים לקראת סוף שנת דגם ולכן קשה מאוד עד בלתי אפשרי "לסחוט" מהם הנחות. יתר על זאת, לא רק שאין אקסרה במלאי.. כנראה שגם תצטרך להמתין לרכב עכחודש או יותר עד שיגיע...

תודה על ההבהרות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה זה אם לא היאריס החדשה. אתה רוצה להתעכב על דקויות אז אוקיי...

מודבר ב"יורשת של היאריס".

זאת לא היאריס החדשה...

זה כמו שתגיד שאימפרזה טורבו היא הDL 1600 החדשה

"It's always funny until someone gets hurt...

...and then it's absolutely friggin' hysterical!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת לא היאריס החדשה...

זה כמו שתגיד שאימפרזה טורבו היא הDL 1600 החדשה

היא כונתה כך בכתבה משום שהיא מוצגת בינתיים רק ביפן אבל תהיה סמוך ובטוח שטויוטה יקראו לדגם הזה באירופה כפי שקראו לדגם הישן-יאריס...

הסטארלט הוחלפה ביאריס משום שהיה צורך בבנית מותג ומחיקת החרפה של הסטארלט כעת כשיש לטויוטה מותג כמו היאריס נראה לך שהם יוותרו עליו??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט לא מבין יצרני מכוניות ...

לא חבל , עד שיש רכב מוצלח , הם חייבים להרוס . :x

"היורשת" נראת פשוט נורא יחסית ליאריס :roll:

Mitsubishi Colt 2003

תמונות : http://www.pbase.com/dannir/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כידוע רב המכוניות מוגדרות כיום כמכוערות אבל בסוף מתרגלים,הרכבים רק גובהים ונהיים חכמים ושימושיים יותר.

אומנם היא פחות יפה אבל נראית איכותית ומרווחת בהרבה.

עיצוב-עניין של הרגל לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דומה למיקרה... וזה רע! :mad:

דרך אגב משהו יודע למה לא מביאים את מיקרה לארץ ? הרי ברור שאוהבים פה סופר מיני יפניות -היאריס הצליחה יפה מאוד .ונסין אף פעם לא עלתה באמת עם אף דגם שלה(חוץ מאולי טרנו קצת)הייתי בטוח שהיבואן השראלי יקפוץ על ההיזדמנות :roll:

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דומה למיקרה... וזה רע! :mad:

דרך אגב משהו יודע למה לא מביאים את מיקרה לארץ ? הרי ברור שאוהבים פה סופר מיני יפניות -היאריס הצליחה יפה מאוד .ונסין אף פעם לא עלתה באמת עם אף דגם שלה(חוץ מאולי טרנו קצת)הייתי בטוח שהיבואן השראלי יקפוץ על ההיזדמנות :roll:

בעיקרון אני יודע שיש כוונה רצינית לייבא את המיקרה... לא יודע מה מתעכב עם זה אבל בזמן אוטומוטר אמרו שהיא תגיע כדגמי 2005 מה שאומר שמסע הפרסום היה צריך להתחיל כבר... מאוד מוזר... אולי לקרסו אין כל כך רצון לשווק אותה :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7260 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...