Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיישן לחץ אוויר באודי A3 2009

balolo
שימו לב! השרשור הזה בן 4774 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים

בזמן האחרון אני ממלא אוויר כמעט כל שבוע. אני זוכר שקניתי את האוטו אמרו לי שיש חיישן ללחץ האוויר אבל הנורה לא נדלקה אף פעם עדיין אם יש כזו בכלל.

בעניין חוסר האוויר בגלגל אני יטפל בימים הקרובים אבל מעניין אותי אם יש ברכב שלי חיישן כזה באמת

תודה מתן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי לבדוק את החיישן, מלא את הגלגלים האחוריים בלחץ אוויר ב-8 PSI יותר מהגדרות היצרן.

אפס את החיישן ,יש כפתור לזה, לחיצה ארוכה שתדלק הנורה בלוח השעונים ויהיה צפצוף.

סע קילומטר שניים שההגדרות יתפסו.

מלא לחץ אוויר נכון (אל תאפס את החיישן).

סע!!

יש סיכוי שהנורה תדלק.

עכשיו תלחץ ותאפס את החיישן שוב (להגדרות הנכונות).

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4774 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...