Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטו "פוזה" + מהנה לנהיגה.

דניאל
שימו לב! השרשור הזה בן 7232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבר שלי מחפש מכונית פוזאיסטית, מהנה לנהיגה (לא בהכרח חזקה), לא שוחטת את הכיס ויוקרתית במחיר שלא יעלה על 70 אלף ש"ח.

אני הצעתי מיאטה, GTV\ספיידר והאמת הרעיונות נגמרו לי, איזה עוד מכוניות עונות על הקריטריונים הללו ?

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידני? אוטומטי?

שנתון פחות או יותר?

העדפות מסוימות? (למשל טורבו או לא, נפח מנוע, וכו').

ידני וזהו... הוא אומר שאין לו בעיה עם רכב ישן רק שיהיה שווה את הכסף.

דניאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 70 אלף שקל?

306 קבריולט.

פוזה.

מהנה לנהיגה (פחות מה S16 מן הסתם, אבל מהנה...).

החיסרון הוא כניראה האמינות שלוקה בחסר, אבל כל אקזמפלר והמקרה שלו.

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך לתת עוד פרטים לפחות כיוון לשנתון,

אפשר לקחת בחשבון גם איביזה טורבו ומצד שני גם במוו קופה בשנתון בוגר יותר אז תעזור לנו עוד קצת לעזור לך.

http://www.musictalk.co.il - פורום מוזיקה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, הGTV לא זולה לאחזקה בכלל אבל גם הכי יפה בקוסמוס אז זה מתקזז.

המיאטה רעיון טוב כנראה שגם הוא מאוד נמשך לכיוון שלה במיוחד כשהוא שמע שהיא הנעה אחורית (לא מבין גדול), איזה שנה מומלצת ? ממה יש להזהר ?

חוץ מזה הוא זרק איזה משהו בקשר לג'יפ, אני זוכר כשאני חיפשתי אוטו גם אני חשבתי על ג'יפ והאמת אני קצת מצטער שלא קניתי איזה פאג'רו קצרה וסקסית. מה אתם אומרים ?

ושוב ה MX5 היא לא חלשה מדי ? המיאוץ שלה הוא עומד על 10 שניות.

הבנתי (מקאר פוליו) שיש לה או 128 כ"ס או 132 כ"ס, מה נכון ?

איך היא מבחינת אמינות כללית ? לאנטיס או רודסטאר אופיינית ?

דניאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמת שהוא לא מחפש מכונית חזקה ואז אתה שואל אם הMX5 לא חלשה, בכל מקרה היא לא, הMX5 לא מהירה, אבל בגלל שהיא נמוכה, + תפתח את הגג, ותרגיש שאתה נוסע יותר מהר ממה שאתה נוסע באמת. אני לא זוכר בעל"פ כמה HP יש למיאטה, אבל זה בטוח יותר מ128, אם אני זוכר נכון גם יותר מ132. השנה המומלצת בתקציב שלו היא 95, ה97 טיפה חורגת אם זה לא קריטי שינסה לחפש גם אותה. הרכב מאוד אמין, אבל כמו כל רכב חשוב לבדוק שטופל כמו שצריך ושאיננו מוזנח, טיימינג עושים ב90 אלף ק"מ ולא לפי זמן (מוזר מ-א-ו-ד שאין שום הגדרה של זמן, אבל זה מה שאמרו לי שביררתי במורשה של מאזדה בזמנו), שיבדוק את מצב הגג והחלון האחורי הפלסטי במיוחד שנוטה להיות אטום אחרי כמה זמן. גם מנועי החלונות נוטים להתעייף, אבל בגדול הרכב בהחלט אמין.

לגבי ג'יפ, אני אישית לא מבין למה לקנות ג'יפ שיהיה לא נוח ביום יום, לא בטוח, יקר לאחזקה (ביטוחים יקרים מאוד!) רק בשביל הפוזה.... אם כבר שילך על מיאטה (אגב גם פה ביטוחים לא זולים).

לא לשכוח לבדוק עלויות ביטוח לכלי הרכב האלו לפני הרכישה.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קדילאק STS מאמצע שנות ה-90.

המחירון נמוך, והמכוניות נמכרות מתחת למחירון. אמנם החזקת הרכב יקרה, אבל מה אתה מצפה ממכונית עם מנוע V8 בנפח 4600 סמ"ק?

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קדילאק STS מאמצע שנות ה-90.

המחירון נמוך, והמכוניות נמכרות מתחת למחירון. אמנם החזקת הרכב יקרה, אבל מה אתה מצפה ממכונית עם מנוע V8 בנפח 4600 סמ"ק?

וואו על זה לא הייתי חושב. לא רעיון מי יודע מה (אני לא אהבתי), אבל אני אשאל.

לגבי הכוח של המיאטה אני שאלתי לידע כללי, אותו זה לא כל כך מעניין הוא מבלבל לי ת'מוח על ההנאה האחורית שאפשר לעשות איתה דברים מדהימים.

אחרי בירור לא רציני הבנתי שלמצוא מיאטה שמורה וטובה לוקח הרבה זמן בהתחשב בהיצע של השוק.

הוא לא ממהר יש לו עכשיו גולף 2.0 ורק כשהוא ימצא הוא ימכור.

דניאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורד מוסטאנג..אוטו פוזה לא רואים הרבה כאלו זה אוטו מיוחד...חזק..יפה

ואין לו מחירון...פחות מ70 אפשר להשיג זה בטוח..אבל אחזקה לא קלה אוכל הרבה דלק... :p

Do You Smell What The H Is CooKing...!?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שנה לא חשובה, שיחפש משהו קלאסי כמו MG, מוסטנג ישנה, קאמרו ופיירבירד (אפילו חדשות)...

יש פוזה

ואם כבר פאג'רו פתוח.... בנות חולות עליו

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם שנה לא חשובה, שיחפש משהו קלאסי כמו MG, מוסטנג ישנה, קאמרו ופיירבירד (אפילו חדשות)...

יש פוזה

מוסטנג וחברותיה - בלתי ניתנות לאחזקה ע"י חייל.

MG = מיאטה ?! - יש מקום להשוות בין המכוניות הללו, את הMG אני לא מכיר בכלל ואני מתאר לעצמי שיהיה מאוד קשה למצוא...

דניאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פוזה

מוסטנג וחברותיה - בלתי ניתנות לאחזקה ע"י חייל.

MG = מיאטה ?! - יש מקום להשוות בין המכוניות הללו, את הMG אני לא מכיר בכלל ואני מתאר לעצמי שיהיה מאוד קשה למצוא...

דניאל.

ה MGF מאוד מהנה לנהיגה ומאוד יפה , הבעיה היא, לך תמצא מישהו שיטפל בה כמו שצריך בכל פעם שהיא תתקלקל (וזה כנראה ייקרה הרבה) .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7232 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...